Preseed kullananlar

kızlaaar beni var ya nelerden alıkoydunuz:roflol:

kusburnu cayı koymustum ocaga, sonra da lostun 6. sezon basladı onu izlemeye koyulduk, 2 bölüm ardarda.. ben o cayda su bit, yan, biz kapalılar kapalı hiç bir koku almayalım:KK43:( tüm evim duman altında su an, bütün mutfagın dolaplarını bosattım, makineye atıyorum perdeleri yıkıyorum:KK43: acıyın bana yahu:KK66:))

oy oy amma iş çıkmış. boşver sağlıktan ötesi yok.aurora79 arkadaşımız çikolata kistlerini kökünden kurutmuş bence bununla ilgilen:)))

oy oy amma iş çıkmış. boşver sağlıktan ötesi yok.aurora79 arkadaşımız çikolata kistlerini kökünden kurutmuş bence bununla ilgilen:)))

ya var ya allah bu gerginligi kimseye yasatmasın, hani kendini yeniliyor bu kist, her ay muayenede ya kist olusumu baslamıssa diye doktorun gözünün içine bakıyorum.. şularaı bi toparlasak onu da sorcam ya fırsat kalmadı:roflol:

yok sağım bi tek ve boşluğuma doğruda gelio arada idrar yollarım falanmı bişi oldu acaba diyorum aslında pek gebeliğe yormadım ümitlenmek sıkıyo artıkta ondan öle sordum canım

Evet canım ümitlenip sonra hayal kırıklığı yaşamak çok kötü :KK43: bol bol dua et canım benimde dualarım sizinle hamile kalmaklada iş bitmiyor inan bişey olacak endişesi herşeyden kötü..

neyse aurora arkadaşım boşver aynası iştir kişinin...kime ne anlatıyoruz ki...

ya siz ne yapmaya calısıyorsunuz allah aşkına yeter ama ıkınız bır olup ne oluyo yok arkadaş ya sızın oldugunuz yerde rahat olmayacak anlasılan boyle ınsanların oldugu yerde duramıycam daha fazla yeter bu ne ya yazmayın dıyorum hala devam hala devam ... Ayıptır ya ...

Arkadaşlar hepınızden özür diliyorum burası bu tarz ınsanlardan oldukça sevıyesızlesmıs bu kadar da olmaz.Çetrefilli tatlım cıkar benı lısteden gercekten bunlar burda olmaya devam edecekse bu boyle olmaz ben gırmıycem bu topiğe dıgerler hepınız cok ıyısınız mesajlarınız ıcın sıze cok tesekkur ederım ama burda bana rahat yok anlasıldı hepınızden ozur dılıyorum onlar adına da ben cıkıyorum artık ne dıl varmıs yahu hala yorulmadılar laf sokmaktan bulasmaktan yok boyle bısey hayatımda gormedım ben herkese ıyı geceler

Evet canım ümitlenip sonra hayal kırıklığı yaşamak çok kötü :KK43: bol bol dua et canım benimde dualarım sizinle hamile kalmaklada iş bitmiyor inan bişey olacak endişesi herşeyden kötü..
allah razı olsun nevyascım, benim de dualarımda hepiniz varsınız, rabbim kabul etsin inşallah

haklısın canım..daha okumayan birine ne anlatmaya çalışıyorum ki...
kız sus da şu ilacı söyle, napcen senkaydirigubbakcemile

belim çok ağrıyor benim...akıntımda başladı..düşükte bel ağrısı olmaz dimi?sanki düşük yaşayanların beli ağrırmış diye duymuştum.belim ağrıyınca korkuyorum..

kızlar kusura bakmayın ama haklı lilyum şimdi
o olayı kapadı sohpet çevirioz bi saattir olay bitsin diye sürekli sokuyosunuz bişiler sağdan soldan kontrolsüz olmaya değermi yani
ayıp yaptığınız çok ayıp........

lilyum bak ama sen de gider ayak seviyesiz falan diyosun, anacım karışmayım diyorum da duramıyorum, sen bilirsin ama inşallah 15ince bi ce ee diyip güzel haberi verir yine gidersin istersen...

belim çok ağrıyor benim...akıntımda başladı..düşükte bel ağrısı olmaz dimi?sanki düşük yaşayanların beli ağrırmış diye duymuştum.belim ağrıyınca korkuyorum..
canım benim adet olcam zaman çok agrır belim ama gebelik belitiside olabiliyomuş inşallah hamilesindir

nezo çatlamadan birlikte olmak ve çatlamadan sonra da birlikte olmak gerekiyor, ne duruyorsun b uralarda hemen çalışmaya :)
süpersin yaaaa çok güldümm..

canım,verdiğim linkten de sipariş edebilirsin..bulgaristan cüz-i bir rakama getirtebilirsin diye orada üretildiğini söyledim..gücü yetmeyen insanlarda olabilir çünkü..

birde canım ben belki 100 defa bu ilaç sayesinde kurtuldum dedim halen daha neden sorgulandığımı anlayamadım..ilacı söylemesem daha mı iyi ederdim diye düşünmeye başladım artık..kullanmadığım ilacı neden söyliyeyim...ilaç firmasıyla da bir bağlantım yok..

tatlım sakin ol olurmu _? bak canım arkadaş dertli olduğu ve doktorlarda saolsunlar hiç sorulara uzunca cvp vermeyince ; seni deva olarak görüyor sana soruyor...ben olsam bende sorardım . tamam defalarca sordu ama nolur anlamaya çalış tatlım ...

listeyi yapan arkadaş iki gündür yok buralarda;
ikincisi bizim bahsettiğimiz şey çikolata kistine karşı bir ilaç ama sen bir kere yazılanları doğru okusan anlarsın aslında cüzzi rakam dedikleri o arkadaşların
preseed ise gg dan ya da ebaydan ediniyorsun tr de 130 ytl.

c

topikte sana ısınamadı demek,ondan cevap gelmemiştir..
(böyle yazana böyle cevap verebilirim ancak)

hayatım kışkırtıcı bir yazı haklısın sende ama keşke cvp vermeseydin hiçç

çok arkadaş canlısı ve cok kıbarsınız tesekkurler.. Hiç konuşmayı denedınız mı acaba benımle? nerden bu sonuca vardınız dıye sormak ısterım acaba?

ama sorularınla ilgili madem buralardasın okusaydın güzelim sende bak bende yeniyim arkadaşlara sordum..nerden nasıl alacağıma kadar anlatılar. geçmişi oku cevaplarıı al ..neden böyle saldırdınki insanlara ...herkes herkese cevap vermek zorunnda değil . sakin ol ..hepimiizn derdi var burda..sakin daha sakin.....

gukem canım evet denedim ben gecen yıl denemiştim aralıklarla 3 kür denedim amerikadan arkadaşım amerikadan pre seed gönderiyor bana 1 ay oldu elime hala geçmedi ilaç oldugu için gümrükte takılmış olabilirmi sence araştırıyorum yok ortada pre seed

aaaaaaaaaaaaa en büyük korkum benim de gümrüğe takılması...ebay ın yabacı sitesindeki amerikadan geliyor , türkce olanı almannyadan ama ondada kargo bedeli vs. yazmıyor... inş gümrük meselesi değildir canım...

seviyeme sen ancak çıkabilirsin bu 1
senin çocuğun olduğu için işine yaramayabilir ama burada çoğu arkadaşımın işine yarayacak bilgiler paylaşıyorum...burada tatil anılarımı anlatıp geyik muhabbeti yapmıyorum bu 2
3.süde nereye yazacağıma ancak ben karar veririm.rahatsız oluyorsan yazılarımı okumazsın

Anam alabildiğine mi:roflol: kız o kadar doldurma içini bu defa spermler yoğunluktan ulaşamayacak canım biyerde 3 yazıyordu ama prespektüsünüde daha bugün attım sen bak istersen gerçi 3 gr yetiyor emin ol :sm_cool:

Artık daha iyiyim canım ağrılar azaldı yavaş yavaş bişeylerde yapabiliyorum.Yok canım daha hissettirmeye başlamadı biraz bulantım falan olurda kilo veririm diyordum ama veremeyeceğim herhalde :roflol: perşembe kalp atışı için gidicez inşallah duyarım darısı tez vakitte senin ve burdaki tüm arkadaşlarımın başına olsun inşallah..

bak sende preseed harici bir bilgi verdin..doktora gidecekmişsin... kilondan bahsetmişsin... arkadaşlara sadece preeseed konuşun yoksa başka yere gidin dedikten sonnra bu pek şık olmadı kanısındayım ...ne dersiin??????

nevyascım ben de receteyi atmısım:) aplikatöre bakarım ama:)

kızlar herkes ayrı ayrı bi alıngan bugün yeter ama yapmayın lütfen...

derya beriiillll anacım biz sdeninle hiç görüşemedik bu topikte deil mi??? nasılsın?

ayşecim burdayım ama walla bugün bir gerginlik var ... iyidir canım yaaa farlutala başladım .. adet olmaı bekliyorum doktoruma gidicem klomen isticem sonra da raim filmi çektirmeeye ..bakalım... senden naber ??

benım de bu ay olmadıysa onumuzdekı aya cok az ovulasyon testım kaldı ya:gitme:
canım bak yazdıklarına kimse cevap vermedi diye etrafa saldırdın herkes gerildi.. sayfalarca okuyamam işim var diyorsun ama başka topic e kayıtlı değilsin heralde... eler var neler... yemek yapmaya gidiyorum .çişimi yaptım geldim ..böyle seviştik böyle yattık sohbetleri ile sayfalar doluyor..burda öyle geyih olaı da yok..neden preeseed kullanırsın???sperm sorunu vardır yada döllenme olamıyordur vs. ortak sorunları doktorlara rahatca soramadıklarmızı sorup poaylaşıyoruz cvp verenle aydınlanıyoruz...canım bak benim o kadar çok sorunum sıkıntım oldu ki 2 srekli olduğum topic var biz orda kaynanalardan spermlere çatlamaan yumurtadan kürlere kilo sorunlarına bebek alışverişlerine kadar herşeyi konuşuyoruz... ayrıca bazen kafamız dağılsın diye birbirmize tatlı tarifi örgü örnekleri fıkralar kitap isimleri bile yazıyoruz... o yüzden sende bence sakin ol..burayı beğenmedinse ayrılmak senin tercihin. sonradan gelip düzen bozamaız öyle değilmi..??

arkadaşlar ;
keyifli güzel ve sakince paylaşımlara açık olacağımız sohbetler temenni ediyorum...

hepinize iyi geceler dilerim.

ya siz ne yapmaya calısıyorsunuz allah aşkına yeter ama ıkınız bır olup ne oluyo yok arkadaş ya sızın oldugunuz yerde rahat olmayacak anlasılan boyle ınsanların oldugu yerde duramıycam daha fazla yeter bu ne ya yazmayın dıyorum hala devam hala devam ... Ayıptır ya ...

Arkadaşlar hepınızden özür diliyorum burası bu tarz ınsanlardan oldukça sevıyesızlesmıs bu kadar da olmaz.Çetrefilli tatlım cıkar benı lısteden gercekten bunlar burda olmaya devam edecekse bu boyle olmaz ben gırmıycem bu topiğe dıgerler hepınız cok ıyısınız mesajlarınız ıcın sıze cok tesekkur ederım ama burda bana rahat yok anlasıldı hepınızden ozur dılıyorum onlar adına da ben cıkıyorum artık ne dıl varmıs yahu hala yorulmadılar laf sokmaktan bulasmaktan yok boyle bısey hayatımda gormedım ben herkese ıyı geceler

Canım niye gidiyorsun ki burası preseed topiği sende preseed kullanıyorsun burası bunun için açılmış bi topic boşver cevap verme zaten diğer arkadaşlarımız bugün yok onlar geldiğinde daha sıcak bir ortam olduğunu göreceksin..

şurda agız tadıyla sohbet ediyoruz, kimse gitmek zorunda deil ki, yetişkin insanlarız orta yolu bulcaz, uzatmayalım dedikçe tekrar deşiliyor...

haklısın canım..daha okumayan birine ne anlatmaya çalışıyorum ki...

ya aurora79 ben seni çok sevdim cidden :) burda gerçekten hanım gibi hanım dediğim bir çok arkadaşla tanıştım ...yazmadıkları zaman gözlerim arıyor ve varlıkları insanın içini ısıtıyor.. seninle de kahvamizi içeriz artık en kısa zamanda:)))

lilyum bak ama sen de gider ayak seviyesiz falan diyosun, anacım karışmayım diyorum da duramıyorum, sen bilirsin ama inşallah 15ince bi ce ee diyip güzel haberi verir yine gidersin istersen...
sinirimden aglıycam sımdı ya yaptıklarına bak ama gercekten cok ayıp koskoca ınsanlara yakısıyor mu sen soyle ben konu degıstıryorum sohbet edıyorum habıre bısıyler deyip duruyorlar

sinirimden aglıycam sımdı ya yaptıklarına bak ama gercekten cok ayıp koskoca ınsanlara yakısıyor mu sen soyle ben konu degıstıryorum sohbet edıyorum habıre bısıyler deyip duruyorlar

tamam hadi kapatıyoruz, ağlamak yok gülmek var:KK66: de bakem sen nerden getirttin preseedı? kac gün hangi aralıkla kullandın:KK66:

süpersin yaaaa çok güldümm..

tatlım sakin ol olurmu _? bak canım arkadaş dertli olduğu ve doktorlarda saolsunlar hiç sorulara uzunca cvp vermeyince ; seni deva olarak görüyor sana soruyor...ben olsam bende sorardım . tamam defalarca sordu ama nolur anlamaya çalış tatlım ...

c

hayatım kışkırtıcı bir yazı haklısın sende ama keşke cvp vermeseydin hiçç

ama sorularınla ilgili madem buralardasın okusaydın güzelim sende bak bende yeniyim arkadaşlara sordum..nerden nasıl alacağıma kadar anlatılar. geçmişi oku cevaplarıı al ..neden böyle saldırdınki insanlara ...herkes herkese cevap vermek zorunnda değil . sakin ol ..hepimiizn derdi var burda..sakin daha sakin.....

aaaaaaaaaaaaa en büyük korkum benim de gümrüğe takılması...ebay ın yabacı sitesindeki amerikadan geliyor , türkce olanı almannyadan ama ondada kargo bedeli vs. yazmıyor... inş gümrük meselesi değildir canım...

bak sende preseed harici bir bilgi verdin..doktora gidecekmişsin... kilondan bahsetmişsin... arkadaşlara sadece preeseed konuşun yoksa başka yere gidin dedikten sonnra bu pek şık olmadı kanısındayım ...ne dersiin??????

ayşecim burdayım ama walla bugün bir gerginlik var ... iyidir canım yaaa farlutala başladım .. adet olmaı bekliyorum doktoruma gidicem klomen isticem sonra da raim filmi çektirmeeye ..bakalım... senden naber ??

canım bak yazdıklarına kimse cevap vermedi diye etrafa saldırdın herkes gerildi.. sayfalarca okuyamam işim var diyorsun ama başka topic e kayıtlı değilsin heralde... eler var neler... yemek yapmaya gidiyorum .çişimi yaptım geldim ..böyle seviştik böyle yattık sohbetleri ile sayfalar doluyor..burda öyle geyih olaı da yok..neden preeseed kullanırsın???sperm sorunu vardır yada döllenme olamıyordur vs. ortak sorunları doktorlara rahatca soramadıklarmızı sorup poaylaşıyoruz cvp verenle aydınlanıyoruz...canım bak benim o kadar çok sorunum sıkıntım oldu ki 2 srekli olduğum topic var biz orda kaynanalardan spermlere çatlamaan yumurtadan kürlere kilo sorunlarına bebek alışverişlerine kadar herşeyi konuşuyoruz... ayrıca bazen kafamız dağılsın diye birbirmize tatlı tarifi örgü örnekleri fıkralar kitap isimleri bile yazıyoruz... o yüzden sende bence sakin ol..burayı beğenmedinse ayrılmak senin tercihin. sonradan gelip düzen bozamaız öyle değilmi..??

arkadaşlar ;
keyifli güzel ve sakince paylaşımlara açık olacağımız sohbetler temenni ediyorum...

hepinize iyi geceler dilerim.

ortada saldırma sonradan gelıp duzen bozma dıye bı durum yok kı karsılama muhtesemdı sohbet de öyle bakın bırbırlerını cok sevmısler cok ıyı ıs cıkardılar bebek ıcın yanıp tutusan bı arkadaşlarını dışladılar herkese kötü göstermeyı basarıp bu basarıyı kutlamak ıcın kahveye bıle sözlestıler cok mutlulular...Siz de ben haksızmısım gıbı davranmıssınız sıze de cok tesekkur ederımmafoldumben

deryaaaa anacım sus nolur bitsin kapansın su konu, yoksa topik elden gidiyor...

fartural ne canım yaa ne için kullanılıyor??

X