Preseed kullananlar

Listenin alt tarafındakiler tez zamanda yukarı çıkacak inşallah senin listen gerçekten uğurlu canım bu ay 3 hamiş çıkardık çok şükür opuyorumnanaktan

kızlaaar beni var ya nelerden alıkoydunuz:roflol:

kusburnu cayı koymustum ocaga, sonra da lostun 6. sezon basladı onu izlemeye koyulduk, 2 bölüm ardarda.. ben o cayda su bit, yan, biz kapalılar kapalı hiç bir koku almayalım( tüm evim duman altında su an, bütün mutfagın dolaplarını bosattım, makineye atıyorum perdeleri yıkıyorum acıyın bana yahu))

sıze cevap vermıycem lutfen şahsıma bısey yazmayın ...

Listenin alt tarafındakiler tez zamanda yukarı çıkacak inşallah senin listen gerçekten uğurlu canım bu ay 3 hamiş çıkardık çok şükür opuyorumnanaktan

maşallah nevyascım yaa inşallah dediğin gibi olur :)

canım benim ampati kurmama gerek yok ki ben de aynı dertten muzdaripim malesef... inşallah hamilesindir ne diyim, ben orta yolu bulmaya calısıyorum yani...
sağol canım iyi niyetinin farkındayım...inşallah hamileyimdir..bu belirsizlik beni çok gerdi bugün.. p.tesiyi iple çekiyorum

Canım ben hamile olduğumu yumurtlamadan hemen sonra anladım çünkü yumurtalıklarımda bir ağrı anii hareketlerde yürürken falan acayip batma hissi kramp gibi iki büklüm oluyordum bu yumurta döllenirken oluyor 2 günde bel ağrım olmuştu sonra onlar geçti canım..İnşallah hamilesindir..

ah canım bide yarın işte var yandın valla

Canım ya hakkını helal et kolay gelsin :kedi:

peki bu ağrının arada boşluğuma doğru gelmesi normalmi tek taraflı oda sağda

nevyas sen cıddı mısın? benım de suan kasıklarım belım anlattıgın gıbı:kedi:

yok sağım bi tek ve boşluğuma doğruda gelio arada idrar yollarım falanmı bişi oldu acaba diyorum aslında pek gebeliğe yormadım ümitlenmek sıkıyo artıkta ondan öle sordum canım

ahh canım kıyamam..kusura bakma,gece gece başına ne işler geldi..çok üzüldüm

bana cevap verebilmen için çok okuman lazım çoookkkkkkkkk..

hala yazıyosun hala laf sokmaya calısıyorsun sus lutfen bana bulaşma yazma ben senınle muhattap olmak ıstemıyorum zorlama benı ınsanca soyluyorum yazma bana bısey arkadaslarla konusuyorum araya gırme lutfen ....

nevyas sen cıddı mısın? benım de suan kasıklarım belım anlattıgın gıbı:kedi:

Evet canım ağrılar tam yumurtlamadan sonra başlıyor ve 1 hafta sürüyor inşallah tutmuştur canım preseed vesilen olmuştur..Bide hiç bebek rüyası görüyormusunuz ben yumurtladım ve 13 gün her gece bebek rüyası gördüm sonrada hamile olduğumu öğrendim içinizede doğuyor zaten anlıyorsunuz kızlar

sağol canım iyi niyetinin farkındayım...inşallah hamileyimdir..bu belirsizlik beni çok gerdi bugün.. p.tesiyi iple çekiyorum
inşallah hamilelik gerginligi olsun
ah canım bide yarın işte var yandın valla
kız ne işi:roflol: he sincap aramaca diyosan evet:roflol:
Canım ya hakkını helal et kolay gelsin :kedi:
aa ne demek helal olsun, beni zorla tutmuyorsunuz ya:)
ahh canım kıyamam..kusura bakma,gece gece başına ne işler geldi..çok üzüldüm
rica ederim şekerim, canlarımız saolsun, ama işleri gördükce hakketen kendime acıyorummafoldumben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…