Preseed kullananlar

tatlım ben konuyu hıc uzatma taraftarı degılım bız buraya bırbırımıze destek olmak ıcın gırıyoruz elbette herseyden konusucaz ama cok da fazla uzatmamak sartıyla bak sen bana hosgeldın dıyenlerdensın allah razı olsun... benım preseedle ılgılı konusmak ıstemem yanlıs mı acaba?

lilyum arkadasım bak artık karsılıklı atısmaya dönüşüyor burası, özelden ne sormak istiyorsan sor,ben cevaplayım sana, ya da burdan, uzatmalayım arkadaslar lütfen

yahu 3 ü 4ü nerde yazıyor ki ben alabildigine dolduruyorum o aplikatörü:roflol: nasılsın nevyaaas bebiş kendini hissettiriyor mu?

Anam alabildiğine mi:roflol: kız o kadar doldurma içini bu defa spermler yoğunluktan ulaşamayacak canım biyerde 3 yazıyordu ama prespektüsünüde daha bugün attım sen bak istersen gerçi 3 gr yetiyor emin ol :sm_cool:

Artık daha iyiyim canım ağrılar azaldı yavaş yavaş bişeylerde yapabiliyorum.Yok canım daha hissettirmeye başlamadı biraz bulantım falan olurda kilo veririm diyordum ama veremeyeceğim herhalde :roflol: perşembe kalp atışı için gidicez inşallah duyarım darısı tez vakitte senin ve burdaki tüm arkadaşlarımın başına olsun inşallah..

dun benım topiğe selam verdıgım sırada sızın konunuz baslamıs bulunmaktaydı.Görmemişssiniz.ben saygılıyım zaten dıkkat ettıysenız sureklı sız dıye hıtap edıyorum ama sızden gereklı saygıyı goremedım. İyi gunler dılemıssınız tesekkur ederım.Birbirimizle konusmayız olur bıter lutfen daha fazla bısıyler yazmayın ben de yazmayım burda konu kapansın kımse de zarar gormesın. İyi geceler vereliniortak

evet anlıyorum işte benim çikolata kistim de arkadaşların merakı ilgisi ve üzüntümü paylaşması üzerine oldu. empati yapmadan çıkış yapmandan hoşlanmadım.
diğer taraftan kaç kere beni de preseed listesine ekleyin eklemediniz zaten ısınamadım gibi bir tepki bu listeyi oluşturan arkadaşın şuan da burda olmadığını düşünemeyecek gereksiz edilmiş laflar evet uzatmıyorum kime neyi anlatıyorum ki herkes kendi sıkıntısını hoş görüyor. senin hamileliğini konuşmak normal benim kistimi konuşunca gidin burdan hiç yakışmadı bu tavır .iyi akşamlar...

gukemcim geçmiş olsun endometriyosiz görülmüş sende de, bende oldugunu ögrenene kadar hiç bişey bilmiyordum,googleda bi arastırdım direkt kısırlık nedeni olarak karsıma cıktı yıkıldım...

benim 5e 5 cm capındaydı, ve solda idi, sag tüpüm rahat diyerek doktorum yumurta takibine basladı, 3 aydan sorna rahim filmiyle sag tüpümün de tıkalı oldugunu ögrendik ve aradan bir ay gecti ankaraya gidip ameliyatla kisti aldırdım, doktorum 6 ay içinde gebelik olmazsa tüp bebege baslamalıyız dedi. kist varken tüp yaptırma, çünkü düşük riski oluyo,bulmusken kayvetmek daha zordur, rabbim hiç birimize yasatmasın...sivasa geri döndüm ve burdaki doktorum klomene basladı herseyin sırası var dedi, rahim filmi, ameliyat, klomen, iğne olamadı asılama, olmadı tüp bebek... ben de bekliyorum sabırla elden bişey ghelmiyor((

lilyum arkadasım bak artık karsılıklı atısmaya dönüşüyor burası, özelden ne sormak istiyorsan sor,ben cevaplayım sana, ya da burdan, uzatmalayım arkadaslar lütfen

canım neden sureklı ben uyarılıyorum kı yenı geldım dıye mı topiğe? kk ya cok uzun zamandır uyeyım ben burası hep benım aılemdı zaten. Nıye özelden mesaj atayım kı burası preseed forumu burda konusalım neyden gocuncaz kı ayolzemuszemus

Günaydın kızlar nasılsınız...Bende uyku problemi başladı ya uykusuzluk çekiyorum bir kaç gündür gece uyanıp 3-4 saat uyuyamıyorum deli olucağım..
Çok güzel kar ağıyor ya

arkadaşımızda yukarıda olduğu gibi çok da konuyla alakalı konuşmadığı zamalarda olmuş topicte..

tabiki yanlış degil ama arkadaşlar dalmışlar bi konu üzerine seni görmemiş olabilirler sende öyle ısınmadım deyince arkası gelmiş bianda.burda gerçekten hepimizin dertleri birbirinden farklı ama sonuç hepimiz bebegimizi istiyoruz dilerim en yakın zamandada kavuşuruz buna

Allah aşkına mesajlarımı bi arada hamileliğim üzerine şurda kaç mesaj var bi bak ya bu kadar olur..

Sanki sayfalarca hamileliğimi anlatmışımyasakkelime sanada iyi akşamlar..

hıh işte tam da biz de bunu söyledik ancak neywas arkadaşımız kist konuştunuz başka topiğe gidin dedi konu uzamaya başladı ...

nevyascım ben de receteyi atmısım:) aplikatöre bakarım ama:)

kızlar herkes ayrı ayrı bi alıngan bugün yeter ama yapmayın lütfen...

derya beriiillll anacım biz sdeninle hiç görüşemedik bu topikte deil mi??? nasılsın?

hıh işte tam da biz de bunu söyledik ancak neywas arkadaşımız kist konuştunuz başka topiğe gidin dedi konu uzamaya başladı ...

hocam endometriyosiz ve beslenme diye bi topik var, momi arkadasım actı ve diyet uygulayarak hamile kaldı, ben bir iki aydır uymaya calısıyorum, bi de sen dene bakalım, inşallah faydası olur, herşey hormonlu ve yapay beslenmeden malesef(

aurora, nevyas yapmayın noolur, bakın topiğimiz ne kadar keyfi güzeldi, bozmayalım rica ediyorum...

aurora, nevyas yapmayın noolur, bakın topiğimiz ne kadar keyfi güzeldi, bozmayalım rica ediyorum...

Canım önceki sayfada bulduğu mesajlarıma bakarmısın gülüyorum sadece :roflol: ve ben zaten muhatap olmuyorum kendi nedense bulaşmak istiyor delikafadulden

yazdım ilk önce sırf sohbete katılayım dıye tabıı konu sayfalardır devam ettıgı ve ben de okumadıgım ıcın preseed topiğinde konusuldugundan preseedden konusuluyor sanmıstım yıne kımse cevap vermedı herkes aynı konuda devam ettı konusmaya...

burda ıyıce kızdım artık konu degısmıyor hala gercekten de cıkıyordum topikten ve abonelıklerden de cıkarıyordum kı

bu sekılde ters ve sert bı mesaj geldı ...

topikte sana ısınamadı demek,ondan cevap gelmemiştir..
(böyle yazana böyle cevap verebilirim ancak)
arkasından da boyle ters bı cevap...

Canım listeyi düzenleyen arkadaşımız pazartesi burda olacak geldiğinde seni ekleyecektir
opuyorumnanaktan
onun da arkasından boyle bır cevap....

sız bakın tarzlara bısey demıyorum...

noluyo bakiim burda
ayıp kızlar aaaaaaaa
napıonuz nasıl gidio

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…