Preseed kullananlar

tamam nevyas ben burdayım musaıt olunca yaz 13 aydır ugrasıyoruz Rabbım kımseyı aratmasın cok zor beklemek ınsallah bu urun vesılem olur

Arkadaşlar burası preseed topiği geliyorum gidiyorum konular saptırılmış preseed dışında konuşacakalarınızı profil mesajlaşmasından yapın bu şekilde olmaz konu saptırılmasın...

bi de terslenıyoruz haksızım gıbı moderatorler gorurse hepten kapatırlar topiği yazık olur burda hepımız bır umut bebişlerden konusuyoruz tecrubelerımızı paylaşıyoruz aynı umut altında duruyoruz hamıle kalabılmek bırbırımızı uzmenın ne anlamı var..Gerçekten karşılaştıgım cevaplardan şok olmuş durumdayımsenağlama

beni anladığın için çok sağol arkadaşım

Lilyum evet canım ben 10 ay beklemeden sonra geçen ay ilk kez preseed kullandım ben vesile olduğuna inanıyorum.Bence herkes denemeli kullanış şeklimide yazıyorum...

15. Gün Ovulasyon testi silik 2 çizgi Preseed kullandım.
16. Gün Ovulasyon testi daha koyu ama preseed kullanmadım.
17. Gün Ovulasyon testi koyu çift çizgi Preseed kullandım..
18. Gün Ovulasyon testi koyu çift çizgi Preseed kullandım.
19. Gün Ovulasyon testi silik çizgi Preseed kullanmadım..

Yani 3 kez kullandım herseferinde ilişkiden hemen önce tüpten enjektör gibi olan şeye 3 ml çekip vajinanın derinliklerine boşalttık.

gukem canım evet denedim ben gecen yıl denemiştim aralıklarla 3 kür denedim amerikadan arkadaşım amerikadan pre seed gönderiyor bana 1 ay oldu elime hala geçmedi ilaç oldugu için gümrükte takılmış olabilirmi sence araştırıyorum yok ortada pre seed

Arkadaşlar burası preseed topiği geliyorum gidiyorum konular saptırılmış preseed dışında konuşacakalarınızı profil mesajlaşmasından yapın bu şekilde olmaz konu saptırılmasın...

ne gibi saptırılmış mesela,insanlar akşama kadar preseed konuşamaz..burada insanlar günlük yaşamından da bahsediyor,sorunlarından da ,hastalığından da..tek preesedi ne kadar konuabiliriz.ben yumurtamın çatladığı gün preesedi kullandım..şimdi bir dahaki kullanacağım zamana kadar topiğe birşey yazamıycakmıyım...yazmış olmak için yazmışsınız bu msjınızı

senin hamile kalmaman için hiç bir neden yok bence tek tüp olsun sonuçta sağdan da olsa yumurtan var. hem rezervin çok iyi de neden klomen veriyorlar ki benim klomenden kaynaklı kistim oluştu da

1 yıl önce dogal yoldan kalmıştım 1 yıl oldu kalamadım yaşta geçince stres oluyorum klomenle garanti olsun diye veriyolarsenin FSH degerin kaç canım bence sogan suyunu dene derim sen bilirisn yinede

................

Son düzenleme:

ayy canım cok tesekkurler cevabın ıcın: ben de ovulasyon testı yaptım koyulasmıs ıkıncı cızgıyı gordugum gunun aksamı kullandım preseedı bır de ertesı gun kullandım ıkı gun ust uste yanii... şimdi beklemeye geçtim inşallah ben de ılk kullandıgım ay hamıle kalırım cunku bı kere dusuk yasadım gecen ay yumurtlama testıyle belırledım yumurtamı bu sefer ıns olmustur:Saruboceq:

tersliyorum çünkü yazılanları hiç doğru okumuyorsun preseedden sayfalarca bahsettik geçmişi okuyabilirdin bu 1. diğer taraftan burdaki insanlar başka sorunları paylaşamaz diye bir kaide yok zaten. 3. sü de kist muhabbetini okumak zorunda değilsin ama sen maalesef okuyup preseedle harmanlıyor ve yanlış yorumlar yapıyorsun.4. sü de kimse bu tarzınla sana preseed i açıklamak zorunda değil kendin de bunu araştırabilirsin.geçmiş seni aydınlatırdı ama demekki...

Seviyene inmeyeceğim sen devam et...Böyle anlayışsızlarla hiç muhatap olamam...O kadar sohbet topiği var preseed dışında konuşanlar ORAYA!!!

seviyeme sen ancak çıkabilirsin bu 1
senin çocuğun olduğu için işine yaramayabilir ama burada çoğu arkadaşımın işine yarayacak bilgiler paylaşıyorum...burada tatil anılarımı anlatıp geyik muhabbeti yapmıyorum bu 2
3.süde nereye yazacağıma ancak ben karar veririm.rahatsız oluyorsan yazılarımı okumazsın

1 yıl önce dogal yoldan kalmıştım 1 yıl oldu kalamadım yaşta geçince stres oluyorum klomenle garanti olsun diye veriyolarsenin FSH degerin kaç canım bence sogan suyunu dene derim sen bilirisn yinede

tamam denerim benim fsh yüksek bir anda 10 ları buldu:)
yaşın geçmiş değil stres olma fsh ve rezerivnde gayet iyi .soğan suyunu geçen yıl mı denemiştin? kaçıncı gün başladın içmeye?

geçmiş birsürü sayfa belkı o kadar vaktım yok suan mutfaktayım zaten bı yandan da ıs yapıyorum onlıne olan arkadaşlarla dırek konusmak ıstıyorum mecbur degılım kı o kadar sayfayı okumaya forumun kuralları var hıcbır topikte konu saptırılmamalı dıye baska sayfalar da var sırf sohbet ıcın... başka konulardan sohbet etmek ıstıyorsanız ordakı topiklerı kullanın lutfen burası preseed sayfası ben burda preseed den konusmak ıstıyorum bu kadar basıt... araya karısmıs baska meseleler varsa ozel ıkı uc kısının sırf konusacagı zıyaretcı mesajlarından devam edın lutfen yada kendınıze bır topik acın orda sohbete devam edın...

tamam denerim benim fsh yüksek bir anda 10 ları buldu:)
yaşın geçmiş değil stres olma fsh ve rezerivnde gayet iyi .soğan suyunu geçen yıl mı denemiştin? kaçıncı gün başladın içmeye?

benimde en son baktırdığımda FSH'ım 9'du..yaklaşık 1 yıl önce baktırmıştım..senin ymurta rezervin benimkinden daha iyi..ameliyat olduğum için böyle oldu..yoksa benim yaşımdaki birinin FSH'ı daha düşük olmalıydı

nevyas bu topikte ilk tanıdığım ve sevdiğim hanımlardan birisin ancak tavrın çok sert ve hiç nazikçe de değil.
burdaki hanımlar birer yetişkin çocuk hiç değil kaldı ki biz çocuklara bile bu tarz emri vaki hiç konuşmuyoruz. (profil mesajlalrından yapın)
kaldı ki buna sen değil kimse karar veremez. ve canım başka topikler de başlık ne olursa olsun insanlar yemek tarifi bile yapıyor.
diğer taraftan ben kaç aydır bu topiğe pressed dolayısı ile girdim ve bi çok hanımla sohbet ettim ve bu yakınlıkla da dün çikolata kistim olduğunu öğrenerek burdaki arkadaşlarla da paylaştım ve konunun devamı geldi tedavi amaçlı öneriler ilaçlar..
gene diğer taraftan sen hamile kalınca sevincini paylaşmış ve iyi temennilerde bulunmuştum. ancak sen geçmiş olsun deme nezaketini göstermediğin gibi bir de sert tepki veriyorsun hiç olmadı bu tavır arkadaşım.
insanlar ölçülü mesafeli ve düzeyli parantez kapsamına neler alınacağının kararını hiç kimse veremez.
son olarak ta o arkadaşın mesajları son derece kabaydı o dille kimse onu pressed hakkında elbette bilgilendirmez
neyse uslubumuzu düzeltirsek çok sevineceğim.sevgiler...

Rica ederim arkadaşım inşallah olmuştur ama bu ay olmasada hemen pes etme bir çok kişide 2. ay hamile kaldı...

bugün biraz gerginim..üzdüysem seni özür dilerim..
yok canım önemli değil sadece beni yanlış anlamana üzüldüm belki bende farkında olmadan senin beni yanlış anlamana sebep oldum ayrıca bana verdiğin bilgiler için çok teşekkür ederim o ilaç içinde zaten ilacı bu akşamdan sipariş vericem tekrar teşekkür ediyorum arkadaşım saol.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…