Preseed kullananlar

tabiki yanlış degil ama arkadaşlar dalmışlar bi konu üzerine seni görmemiş olabilirler sende öyle ısınmadım deyince arkası gelmiş bianda.burda gerçekten hepimizin dertleri birbirinden farklı ama sonuç hepimiz bebegimizi istiyoruz dilerim en yakın zamandada kavuşuruz buna

öyle ıste ben de onu dıyorum ay kusura bakma arkadasım bız kendı aramızda konustugumuz konuya dalmısız senı gormemısız gıtme hemen de karar verme ısınamadım dıye sormak ıstedıgın sey varsa sor yardımcı olalım denılebılırdı fevkalede dıymıopuyorumnanaktan

aurora, nevyas yapmayın noolur, bakın topiğimiz ne kadar keyfi güzeldi, bozmayalım rica ediyorum...

cetrefilli geldiğine sevindim öncelikle ben de bu kist konusu için seni bekledim açıkçası bilgin var diye ancak geçmişi kıza zamanda okursan çok memnun olurum. ben kistimi dün öğrendim ve doktordan gelince paylaştım aurora nın kullandığı bir ilaçla çikolata kstlerini yok etmiş onu anlattı. biz de ondan bilgi aldık.ama nevyas arkadaşımız burda başka konular konuşamayacağımıza dair bizi uyardı da başka topiğe gidin konu dışı şeyler yazmışsınız falan.:)) neyse başka birşey demiyorum bu sert ve kaba tavır beni şaşırttı hepsi bu..

Ben senle muhatap olmadıkça neden bana bulaşıyorsun merak ediyorum ayrıca aradında bulduğun 3 mesaj oda günleri farklı utanmadan bunumu önüme koyuyorsun yuh diyorum sana diyecek başkada sözüm yok..

çünkü tartışmayı sen başlattın..olay senin yüzünden bu hale geldi...arayıp bulduğun 3 msj demişsin ama preesed sayfasında zaten 20 msjın ya var ya yok...
azönce seviyeden bahsetmiştin ya,bu msjla nekadar seviyeli olduğunu görebiliyorum..
diyecek söz bulamaman da çok normal,savunulucak hiç bir şeyin yok...

love27 nasılsın? ne alemdesin? calısmalara basladınız mı???
iyidir canım neolsun öyle kitlendim kaldım buraya.çalışmalarda pek olmasada başladık sayılır büyük ihtimal yarın yada diger gün yumurtlama sen neyaptın iyimisin klomen etkisi falan nasıl

noluyo bakiim burda
ayıp kızlar aaaaaaaa
napıonuz nasıl gidio

hoşgeldın goncam bence de cok ayıp opuyorumnanaktan
ben yenı katıldım aranıza hıc hoş olmayan bı deneyımden sonra umarım bundan sonrası guzel olur forumda...
sızlerı tanyabılırmıyım ne durumdasınız acababayanssulusmile

iyiyiz gncam, sen nasılsın? valla korktum moderatör topiğe gelince:)

kızlar evet bencede bitirin bu saçma polimiği ne güzel paylaşıoz şurda
iyiyim bende adet bekliom son bir hafta ama gelcek galba gene memelerim şişti bugün 21. günde:KK43:(((

Canım önceki sayfada bulduğu mesajlarıma bakarmısın gülüyorum sadece :roflol: ve ben zaten muhatap olmuyorum kendi nedense bulaşmak istiyor delikafadulden

bulaşmıyorum değil,kendimi savunamıyorum..çünkü arkadaş sonuna kadar haklı desene..
yazıcak şeyi olmayan insanlar öyle boş boş güler ancak...

çünkü tartışmayı sen başlattın..olay senin yüzünden bu hale geldi...arayıp bulduğun 3 msj demişsin ama preesed sayfasında zaten 20 msjın ya var ya yok...
azönce seviyeden bahsetmiştin ya,bu msjla nekadar seviyeli olduğunu görebiliyorum..

Ben aylardır bu topikteyim sen mesajlarımı görememişsen ben ne yapayım valla benim seviyemi herkes bilir sende kendininkini ortaya koydun artık seninkinide gördük.Ben yazdıklarımın her zaman arkasındayım buraya gelip onu bunu tersleyerek burda barınamazsın önce kendine gel.Sonrada bana yazıp durma işine bak...

öyle ıste ben de onu dıyorum ay kusura bakma arkadasım bız kendı aramızda konustugumuz konuya dalmısız senı gormemısız gıtme hemen de karar verme ısınamadım dıye sormak ıstedıgın sey varsa sor yardımcı olalım denılebılırdı fevkalede dıymıopuyorumnanaktan
elbette öyle denmeli ama kime denir bunlar biliyor musun güne herne şekilde olursa olsun selam ve nasılsınızla başlayanlara , emrivaki yapmayanlara ve bu listeyi kim oluşturuyor beni ekle dedim eklemedi zaten ısınamadım size demeyenlere bu bir tarz meselesi yaşın küçük ya da büyük hiç farketmez benim uslubuma ters bir tavır...
evet öğretmenim ancak ben daha 6 yaşında ki bir çocukla bile bu uslupla konuşmadım hepsi bu yoksa neden yanıt veremeyelim ki sorun hepimizin sorunu. anlaşıldığımı düşünüyorum.

cetrefilli geldiğine sevindim öncelikle ben de bu kist konusu için seni bekledim açıkçası bilgin var diye ancak geçmişi kıza zamanda okursan çok memnun olurum. ben kistimi dün öğrendim ve doktordan gelince paylaştım aurora nın kullandığı bir ilaçla çikolata kstlerini yok etmiş onu anlattı. biz de ondan bilgi aldık.ama nevyas arkadaşımız burda başka konular konuşamayacağımıza dair bizi uyardı da başka topiğe gidin konu dışı şeyler yazmışsınız falan.:)) neyse başka birşey demiyorum bu sert ve kaba tavır beni şaşırttı hepsi bu..
yok yok nevyas deil hiç bir arkadasımız kaba olamaz aramızda, yanlıs anlasılmıs, üslup kargasası diyelim...
aurora canım bak nevyas hamiş, ilk haberini biz burdan ögrenip sevindik, neden üzelim hamişlerimizi de mi?? hem uzun zamandır da aramızda, olmasa da farketmez zaten. kim geldiyse hoşgeldi sefa geldi.

bu konu cok uzadı,birazdan topik kapatılacak o olacak valla...

hoşgeldın goncam bence de cok ayıp opuyorumnanaktan
ben yenı katıldım aranıza hıc hoş olmayan bı deneyımden sonra umarım bundan sonrası guzel olur forumda...
sızlerı tanyabılırmıyım ne durumdasınız acababayanssulusmile

canım ben vajiliydim aslında bir buçuk senedir korunmasamda tam ilişki yani vajiden kurtuluşun daha 7. ayıydı bu ay beklemedeyim bakalım rahim terliğim var başka bişi çıkmadı ama eşe bakılmadı daha olmazsa şayet martta gidicez artık doktora:KK43:((

yazdım ilk önce sırf sohbete katılayım dıye tabıı konu sayfalardır devam ettıgı ve ben de okumadıgım ıcın preseed topiğinde konusuldugundan preseedden konusuluyor sanmıstım yıne kımse cevap vermedı herkes aynı konuda devam ettı konusmaya...

burda ıyıce kızdım artık konu degısmıyor hala gercekten de cıkıyordum topikten ve abonelıklerden de cıkarıyordum kı

bu sekılde ters ve sert bı mesaj geldı ...

arkasından da boyle ters bı cevap...

onun da arkasından boyle bır cevap....

sız bakın tarzlara bısey demıyorum...
kendini güzel özetlemişsin aferim..daha konuşulan konuyu okumadan konuya girmeye çalışırsan sana kimse cevap yazmaz..kendini düşürdüğün duruma bak önce...

elbette öyle denmeli ama kime denir bunlar biliyor musun güne herne şekilde olursa olsun selam ve nasılsınızla başlayanlara , emrivaki yapmayanlara ve bu listeyi kim oluşturuyor beni ekle dedim eklemedi zaten ısınamadım size demeyenlere bu bir tarz meselesi yaşın küçük ya da büyük hiç farketmez benim uslubuma ters bir tavır...
evet öğretmenim ancak ben daha 6 yaşında ki bir çocukla bile bu uslupla konuşmadım hepsi bu yoksa neden yanıt veremeyelim ki sorun hepimizin sorunu. anlaşıldığımı düşünüyorum.

kırmızıya aldıgım yerı nerde okudunuz acaba ben bu sekılde konusmadım..Listeyı kımın tuttugunu sordum evet ama dun selam verdıgım sırada sordum ... bırı ceavp verebılırdı nevyasın verdıgı gıbı lısteyı tutan arkadasımız gelmedı gelınce alır cnm dıye... yazılabılırdı...
benı ekle dedım eklemedı zaten sıze ısınamadım bu cumleler tamamen sıze ait ben bu sekılde konusmadım lutfen dogru algılayın...

iyidir canım neolsun öyle kitlendim kaldım buraya.çalışmalarda pek olmasada başladık sayılır büyük ihtimal yarın yada diger gün yumurtlama sen neyaptın iyimisin klomen etkisi falan nasıl
biz bugün basladık sabah itibariyle:KK66: ama preseed kullanmadım, dr salı günü cagırdı, 11. günüm oluyor... klomen yüzünde dün migren atagı gecirdim, iğne yedim:KK43:((

kızlar evet bencede bitirin bu saçma polimiği ne güzel paylaşıoz şurda
iyiyim bende adet bekliom son bir hafta ama gelcek galba gene memelerim şişti bugün 21. günde:KK43:(((
inşallah adetten deil bebiştendir gögüs şişligi canım...

inşallahta
kızlar bence uzatmayın az kaldı kapanacaz hee tamam herkez kendini bilir sonuçta girmeyin böle şeylere hadi kim ne durumda burası kavga topiği diil ki anlatın bakalım zaten memelerim acıyo canı sıkıldı bakkkk :)))

canım ben vajiliydim aslında bir buçuk senedir korunmasamda tam ilişki yani vajiden kurtuluşun daha 7. ayıydı bu ay beklemedeyim bakalım rahim terliğim var başka bişi çıkmadı ama eşe bakılmadı daha olmazsa şayet martta gidicez artık doktora:KK43:((

anladım cnm pekı preseed kullanabılıyomusun sen ? rahım terslıgı de demıssın ya

kızlaaaaaaar kapatın konuyu yoksa topic kapatılacak...
hadi arkadaşlar uzatmayın lütfen herkes birbirini yanlış anladı kimsenin kötü niyetli oldugunu düşünmüyorum bitsin gitsin konu

Ben aylardır bu topikteyim sen mesajlarımı görememişsen ben ne yapayım valla benim seviyemi herkes bilir sende kendininkini ortaya koydun artık seninkinide gördük.Ben yazdıklarımın her zaman arkasındayım buraya gelip onu bunu tersleyerek burda barınamazsın önce kendine gel.Sonrada bana yazıp durma işine bak...

çok ilgiliymişsin topicle 20 msjın ya var ya yok..seviyenide herkez gördü haklısın..sana artık yazmayacağım çünkü mahalle ağzı konuşmalarına tahammül edemiyorum..herkez çapı kadar cümle kurabiliyor demek ki

X