Preseed kullananlar

gukem canım daha önceki yazılarını okudum bende anadolu saglık merkezine yakın oturuyorum bende gittim aydın arıcı banada hemen tüp bebek dedi daha sonucuma bile bakmadan beni dogru dürüt dinlemeden çok kızmıştım bende tüpe karar verirsem umut tüpe gidecegim ama aydın hoca herkese aynı şeyi söylüyomuş malesef

kimse de sana bu kaba tavrınla cevap yazmaya mecbur değil ben de pc başında bir rapor hazırlıyorum ve kendimizle ilgili konuyu konuşuyoruz .ayrıca sohbet etmekle kist tedavisinin ayrı şeyler olduğunu bilmiyorsan da bu kadarcık şeyi ayır edemeyen birine ayıracak zerre kadar vaktim yok. sen bul kendine göre birilerini yazsın ama benim tarzım değilsin kabasın bir kere ...

Valla arkadaşım mesajlar preseed dışında olunca hiç dikkatimi çekmedi kistin varmış geçmiş olsun inşallah yakında kurtulursun..

Ama ben emrivaki konuşmadım konu saptırılmasın konu dışındaki mesajlaşmaları profilinizden yapın dedim buraya kisti olanlar toplanmıyor preseed kullanmak isteyenler kullananlar toplanıp fikir alışverişinde bulunuyor...

Kistler içinde topik var ordan sohbet ederseniz daha fazla bilgi sahibi olma şansınızda var buraya bilgi almak için gelen arkadaşlarada mani olmamış olursunuz..

tamam denerim benim fsh yüksek bir anda 10 ları buldu:)
yaşın geçmiş değil stres olma fsh ve rezerivnde gayet iyi .soğan suyunu geçen yıl mı denemiştin? kaçıncı gün başladın içmeye?

gecen yıl denedim evet canım sogan suyunu adetimin 3 günü başladım özeldende yazabilirsin

benim rezervim az olduğu için bana öyle dedi ve haklı çıktı .gerçekten de tüpten başka çarem yok benim

eskıden muhabbetımız yok dıye mı bu kadar dışlandınız acaba? ben kaba hıcbır uslupta konusmadım sız o sekılde cevap verdınız.Öğretmenmişsiniz ve yasınız da benden oldukça buyuk nerdeyse 18yas var aramızda bıraz daha olgun ve anlayıslı yaklamanızı beklerdım.
cnm kusura bakma boyle boyle bı durum oldu su durumdayız kendı derdımızden gormemıs olabılırız ... deyıp sohbete baslayabılırdık ve hıcde boyle konusmaları yapmamıs olurduk. Cok kırıcıydınız sız de obur arkadaş da ben topiğe yenı gelmısım madem sız uzun zamandır burdasınız bıraz daha olumlu davranmanızı beklerdım zaten gecen ay dusuk yasadım duygusal anlamda yıkılmıs durumdayım sohbet edecek dost olacak aynı durumda bulundugum moral bulabılecegım arkadaslar edınırım dıye buraya geldım sızın yaptıgınıza bakın cok uzgunum gercekten.... ayrıca kımse bılgılendırmez demıssınız..Yoo sızın gıbı tepkı vermeyen baska bırıyle karsılastım bakın benımle aynı fıkırde konu cok uzamıs sayfalarca surmus hala konusuluyor... cevap da verdı bılgı de verdı sagolsun...

Son düzenleyen: Moderatör:
teşekkür ederim..gidin ordan yapın oldukça emri vaki bir tavır.başka bir topğe gitmeye de karar verecek gene benim işte halen tavrın çok yalnış benim burdaki hanımlarla bir geçmişim var ve onlarla paylaşmak istedim sorunumu. cetreffilli de de aynı sorun var örneğin onu bekliyorum hatta burda onun görüşlerini de alacağım gidip onu başka topikte mi arıyayım ya da cetrefilli canım sen falanca topiğe gel burdaki arkadaşlar çok kızıyor felan mı demem lazım çok komik lütfen.biz kimsenin yazışmasına mani olmadık ve kimseyi yasaklamadık. ama preseed soran arkadaşın uslubunu beğenmedik bir bak istersnen yazdıklarına .ayrıca senin hamileliğin üzerine de bir çok şey konuşuldu biz sana hamile kalanların sayfasına git demedik empati kurmak gerekiyor sanırım. neyse ben kabalıktan hoşlanmıyorum bunu belirtmeliyim sanırım .lütfen isteyen istediğine yazar ya da yazmaz okumaz da tavır bu olmamalı...iyi akşamlar...

hmm demek isediğinizi şimdi anladım..gukem arkadaşımız kistim varmış akadaşlar napıcam dediğinde,arkadaşım burası preesed sayfası,git derdini kist için açılan sayfada anlat..burada biz akşama kadar preesed konuşuyoruz bölme şimdi muhabbetimizi diyecektik.
gerçekten konulara çok sadakatli davranıyorsunuz,konuyu hiç saptırmıyorsunuz tebrik ederim sizi...

arkadaşlar benı de listeye alın bu ay ılk kez preseed kullanıyorum beklenmeyen adet tarıhım 15subat
canım hemen ekliyorum, hoşgeldin aramıza:)
abd den nasıl sipariş edicez bu ürünü bilen varmı yardım
canım google ebay preseed yaz, direkt cıkan link seni yönlendirir, 1 haftada elinde oluyor, yanında 25 tane testle, ovulasyon ve gebelik testleri, totalde de 45 lira falan tutuyor

preseed mı bahane oldu bilmiyorum ama en sonunda oldu sadece 1defa kullandım
rabbim bu duyguyu isteyen bütün arkadaşara nasip etsin
maşallah canım cok sevindim:) seni preseed hamişlerine ekleyim hemen:)

inşallah canım yaaa aman ne kadar seviniriz yaa inşallah, bence yarın da bi gebelik testi yap ilk idrarla...
evlatlık düşünmen yüce bir şey aslında bunu ben de düşüneyim cazip bişi gibi geldi valla:)birini kendin yapıp diğerini evlatlık almak bunun da zor edinildiğini duymuştum
evlatlık nasip olursa biz de istiyoruz, ne büyük sevap, hem de düşünün ki sevgiye ne kadar ac muhtac, valla kendim dogurup bi tane koleje gönderecegime bir de evlatlık alıp ikisine devlet okuluna gönderirim, Allah kısmet ederse ben cok istiyorum.

canım elbette herkes ilgi alanlarını okur, ama biz burda günlük sıkıntılarımızı dsahi anlatıyoruz zaman, kendini diger kızların yerine koy, bak çikolata kisti cok önemli bi sorun, allah kimseye vermesin, dalmıs konusmular kızlar, birbirimize böyle davranmayalım

Rica ederim arkadaşım inşallah olmuştur ama bu ay olmasada hemen pes etme bir çok kişide 2. ay hamile kaldı...

ılkınde 4 gr sıkmıstık cok fazla geldı sonra 2.5 gr sıktım tam oldu sana 3 gr tam mı geldı bazen dusunuyorum da cok da gelırse zararlı olmaz mı spermler ıcınolumunekankayizsmile

Benim hamileliğim üzerine konuşulanlar arkadaşlarımın merakı ve bilgilendirilmesi üzerine onun dışında burda başka mesajım yok gidip ekim anneleri topiğinde yapıyorum sohbetimi...

Ben ne desemde boş o yüzden daha fazla yorum yapmayacağım yetkililer zaten size uyarı verecektir iş oraya gelmesin diye uyardım ama siz bilirsiniz..

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

PRESEED HAMİŞLERİMİZ.............................MUHTEMEL DOĞUM TARİHLERİ

1- kibele..................................................(24.07.09) 353.sayfadan bebişi görebilirsiniz.
2- rockwell
3- menzilgülü........................................... (anne oldu bile maşallah)
4- wannababy
5- nequelen
6- nerili
7- kursatim
8- kadus
9- durualya
10-sevcangoksel
11-jasmin77
12-bengusu..............................................haziranda ilk kez kullandı.
13-duducan
14-dila06.................................................10.03.2010(2 kez kullandı.)
15- babylove............................................ 2 kez kullandı.
16- duyguby.............................................presed kullanmasına gerek bile kalmadı...
17- viana..................................................2 kez kullandı.
18- DaddysFirstEyePain
19- shyqueen
20- gulayyusuf
21-dnz82..................................................25 Temmuz 2010
22-ed@hmet.............................................20 Eylül 2010 (ilk kullanmada geldi bebiş)
23-aysouk
24-cicekcik...............................................preseed ve tedaviyi bıraktığı ay geldi bebiş:)
25-waters........................................................
26-nevyas..................................................01 Ekim 2010
27-selmas88..............................................07 Ekim 2010
28-johnnybravo...........................................

PRESEED GÜZELLERİMİZ.......................BEKLENMEYEN TARİHLERİMİZ

aurora79.........................................................12 Şubat
35.ay..............................................................14 Şubat
AYTUG08.......................................................14 Şubat
lilyum.............................................................15 Şubat
turkuaz...........................................................16 Şubat
anjelic............................................................18 Şubat
gukem............................................................19 Şubat
hilalbebik.......................................................
apaydın..........................................................22 Şubat
love27............................................................24 Şubat
cetrefilli..........................................................26 Şubat
anjelic
ebrubu

bu listemiz hepimize ugurlu gelsin, dolsun göbüşlerimiz kızlar, en kısa zamanda üst liseye geçelim inşallah

ılkınde 4 gr sıkmıstık cok fazla geldı sonra 2.5 gr sıktım tam oldu sana 3 gr tam mı geldı bazen dusunuyorum da cok da gelırse zararlı olmaz mı spermler ıcınolumunekankayizsmile

Kullanım şekli için 3 gr diye yazıyordu ondan 3 kullandım ben zaten fazlasını kısa zaman sonra vucut dışarı atıyor şuana kadar kullanıp sorun yaşayan duymadık inşallah kimsede olmaz..

kızlar yapmayın lütfen, şu an hamile olan arkadaslarımız da bir zamanalr bizimle aynı durumdalardı, ve saolsunlar bakın amaclarına ulasmalarına ragmen bizi bırakmadılar, herkes yasadıgı seyle tecrübe edinir..ortak noktamız preseed kullanmak, ama her daim bunu konusmuycaz elbette..fakat sunu düşünün, biz de bu topiğe geldiğimizde bunu nerden alabilirim, ne kadar, nasıl getirtiliyor diye sormadık mı?? bize de cvp verilmedi mi? anlayışımızı bozmayalım, listemiz nasıl ugurlu maşallah alt listede hiç isim kalmaz inşallah burda yeni gelenlere tecrübelerimizi anlatırız:)

Kızlar ben bu topikte hiç böyle birşey görmedim üzüldüm gerçekten bence kapatın konuyu

Lilyum arkadaşım keşke biraz daha bekleseydin cevap için emin ol mutlaka cevap veren biri olurdu hemen öyle buraya ısınmadım falan bence yanlış oldu.listeyi yapan arkadaşta seni mutlaka görünce eklerdi bence sende uzatma konuyu dilerim sende en yakın zamanada bebegine kavuşursun

merhaba cetrefıllı cok tesekkur ederım cok kıbarsın cnm keske herkes sızın uslubunuzla cevaplayabılseydı bu sekılde. kac sayfadır kıst konusu var topikte gecmısı okumaya da vaktım yok cok fazla sayfa var.Bır de yabancı oldugum bır konuda katılamadım sohbete kımse cevap da yazmadı o konuya cevap yazmaktan ıkı gundur gırıyorum sıkıldım gercekten. Allah rahatsızlıgı olana sıfa versın ama benı de anlayın lutfen ben aynı durumda oldugum arkadaslar edınmeye bılgı alısverısı yapmaya gırdım buraya preseedle ılgılı.
Lısteye aldıgın ıcın tesekkur edıyorum tekrar .kaydirigubbakcemile5

Kullanım şekli için 3 gr diye yazıyordu ondan 3 kullandım ben zaten fazlasını kısa zaman sonra vucut dışarı atıyor şuana kadar kullanıp sorun yaşayan duymadık inşallah kimsede olmaz..

yahu 3 ü 4ü nerde yazıyor ki ben alabildigine dolduruyorum o aplikatörü:roflol: nasılsın nevyaaas bebiş kendini hissettiriyor mu?

madem küçüksün o zaman azcık saygı ne öğrenmen gerekiyorbir kere sohbete bir selamla başlanır ve güzel bir uslupla geçmişe bakamayacağın dile getirilir "zaten ısınamadım" falan dersen bu kabalık olur. ben de dün çikolata kistim olduğunu öğrendim şimdi bunun için burda skandal mı yaratayım.uzatmıyorum kimin sana nasıl yaklaştığı ile ilgilenmiyorum sadece bana nasıl yaklaşılırsa nasıl tepkim olur onu biliyorum. allah yardımcın olsun iyi günler sana...

Canım benim aynı şeyleri bende yaşadığım için ve yeni yeni topiğe doğru düzgün bakabiildiğim ve bana bilgi verildiği gibi bende birilerine faydam olsun diye burdayım.Ama böyle olumsuz tavırlar ve konunun sürekli uzatılması benide gerdi keşke yaşanmasaydı diyorum..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…