Preseed kullananlar

gukemcim sadece moralini bozma demek istedim, nice mümkün değil denilenler,in çocukları oluyor, çikolata kistiyle neden olmasın, sen baştan başarıcam diyerek işin üstüne git.

aurora canım idrar testleri bazen yanıltabiliyor o nedenle sordum , yarım saat geçse de ikinci çizgi çıktıysa hamile olabilirsin, olmayabilirsin de yarın bak eğer koyulaşma varsa bi şiler olmuştur, inşaalllaaaah :)

nezo çatlamadan birlikte olmak ve çatlamadan sonra da birlikte olmak gerekiyor, ne duruyorsun b uralarda hemen çalışmaya :)

haklısın canım,ben yarın yine deneyeyim..testten elimde bol bol var nede olsa..yarın haberdar ederim sizleri a.s

canım spermler rahimde 72 saat canlı kalabiliyor,çatlamadan önce spermleri hazır bulundurmak iyi olur...bugün ve yarın bol bol çalış sen..inşallah hayırlı haberlerini alırız

merhaba canım
evet yumurtan çatlamadan önce beraber olman gerekiyor . çünkü sperm 10 saatte ancak ulaşıyor yumurtaya.çatladıktan sonra beraber olmanın anlamı yok
ayrıca bu ay rezervinde toplam kaç folikül varmış biliyor musun? oda önemli tabii

canım yanlış biliyosun çatladıktan sonraki aşama çok önemli yumurta çatladıktan 12-36 saat arası yaşıyo bu zamanda döllenme gerçekleşiyo.yani yumurta çatlamadan önceki beraberlikten kasıt spermin yumurta çatladıgı zaman hazır olması.mesala aşılama yaptırcaksın digelim çatlatma ignesi vurdukdan 36 saat sonra aşılama işlemini yaparlar yani çatlatma ignesi vuruluca genelde 24 saat içinde yumurta çatlar tüpe ilerleyişi başlar çatladıktan sonra 12 saat sonrada aşılama gerçekleşir en önemli aşama yumurtanın çatladıktan sonraki aşama.ayrıca yumurta çatladıgı zaman içindeki sıvı dolu kesecik rahime dökülür ve bu sıvı spermin yolunu bulmasını saglayan spermin geçişine izin veren sıvı o olmadan döllenme olmuyor anlıyacagın.
canım bildigim bu aşılama yaptıracagım zaman çok araştırmıştım saatlarini..

sağol aurora79 arkadaşım geldi ilacın adı.seninle derdimiz aynı hayatım benimde kistlerim var hangi yolda ilerleyeceğimi bilmiyorum 1,5 yıllık evliyim 28 yaşındayım 1ay önce tüp bebek tedavisine başlamıştım iğnelerimin 5ci günü dr iptal etti tedaviyi yumurtalarımın gelişmediğini ve ikinci ameliyatı olmam gerektiğini söyledi ilk ameliyatımı 3 yıl önce laporoskopi ile olmuştum aslında dr ilk başlarda amelaiyat kesinlikle istememişti sağda ve solda kistlerle başlamıştık tedaviye.şimdi beni ameliyat edecek dr ginera verdi ameliyat öncesi kistlerin küçülmesi için gerçi bunlar doğum kontrol hapıyla gittiği yok ama onu verdi ve açık ameliyat yapacağını söyledi sonrada 6 ay geçici menapoza sokacağını söyledi daha sonra tüp bebek için tedaviye başlayacakmışım.canım ya çok korkuyorum senin şu an jkistlerin yokmu ve bana yolladığın bu bitkisel ilaç sayesindemi gitti kistlerin bende kullansammı acaba benimde kistlerim gidermi bu çikolata kistlerim çok illet pis bir hastalık ne yapsan olmuyor ameliyat bile fayda etmiyor canım sen bu yolda bazı tecrübeler edinmişsindir bendaha yeni yeni başladım sayılırım ve boşa zaman kaybetmek istemiyorum bana bir yol gösterebilirmisin ne yapmam doğru olur sende dr lar ameliyat diyor kafam çok karışık hiç bir şeyden zevk alamaz oldum heğ ağlıyorum psikolojim tamamen sıfır senin de anlıycan

ben de araştırdım ve bildiğim şu ki çatlamadan önce sperm hazır olması gerekiyor.önemli olan çatlamadan önce spermi hazır hale getirmek. ovülasyon testlerinde de yazıyor bu zaten çift çizgiyi gördüğün günler ilişki diyor .tek çizgiye düştüğünde artık çatlamış oluyor ve çatlayınca beraber olmana gerek yok diyor

benim aşılamamı doktorum yumarta çatladıktan 28 saat sonra yapmıştı ozaman çok kafam karışmıştı geçikti yumurta çatladı bitti diye delirmiştim sonra çok araştırdım bunu yumurta çatlıyor ve 12-36 yaşıyor bu sürede spermle buluşması gerekiyor.mesala şu saatte çatladıysa yumurta yarın bu saatte kadar vakit var demek oluyor.ovulasyon testinde çizgiyi gördügünde hem o gün hemde ertesi gün çalışmak gerekiyo

yumurta çatlamadan öncesinde spermin hazır bulunmasıda önemli tabi.inan bu saatler konusunda kafayı yedim o aşılamadan sonra kaç doktora sordum internette araştırdım...

canım,öncelikle ve kesinlikle ameliyat önermiyorum..ben ameliyat oldum ve 6 ay sonra kistim yineledi..sırf para için doktor benim geleceğimle oynadı...Allah onu bildiği gibi yapsın inşallah,aklıma her gelişinde bedduamı ederim bu adama..bana laparoskopi olursan yumurtalıkların zarar görür,yumurta rezervin düşer,ameliyat olduktan sonra hamile kalman daha da zorlaşır demedi.çocuğu olmayan kadınların kist ameliyatı geçirmemesi gerekirmiş..bunu bana ameliyattan bir sene sonra memoriale tüp bebek başvurusu için gittiğimde çok hayran kaldığım bir doktor söyledi...ve neden beni ameliyat ettiğine bir türlü anlam veremedi..o anlam veremedi ama ben doktora 5 milyar ödediğim için hemen anlam verdim...
ben sana söylediğim ilacı çok araştırdıktan sonra kullanmaya başladım.kulaktan dolma bilgilerle başlamadım...
kulanmaya başladım ve 1-2 ay içerisinde kistlerimin yok olduğunu gördüm..doktorum bile şaşırdı..tabi ona söyleyemedim bitkisel bir ilaç kullandım, onlar yok etti diye..bazı doktorlar alternatif tıppa çok inanmıyor..en azından düzenli 2 kutu bitir bana dua ediceksin..çünkü bende halen arkadaşıma dua ediyorum..
tercih senin canım,ister ilacı kullan ister kullama,amacım sadece yaşadıklarımı kimse yaşamasın diye yardımcı olabilmek..keşe bana da amliyattan önce birileri böyle bikisel bir ilaç önerseydi..
umarım yardımcı olabilmişimdir

evet valla bana çok yardımcı oldun gerçekten. içim daha rahat geçer diye ümit ediyorum ben de iki kutu getirteceğim ama şuan hiç tanıdığım yok bulgaristanda bulacağım artık birini.
seni açık ameliyat mı yaptı bu doktor yoksa laparaskopi mi? dr hale hanım bana da dedi istersen laparoskopi yaparız diye. ay nebilim işte allah hakkımızda hayırlısını versin...

canım bız 13aydır denıyoruz gecen sefer tutttu zar zor o da dış gebelık oldu kaybettım 5haftalıkken sımdı bu ay da preseed aldım ... ovulasyon testlerını kullandım cıft cızgıyı gordugum gun beraber olduk ve hemen ertesı gun yıne bırlıkte olduk dun ve bugun ıste bundan sonra beklemeye gecıcez hayırlısıyla... bu arada lısteyı kım tutuyo yenılenmemıs ben de gırmek ıstıyorum lısteye regl gunum 15 şubatbilmiyorumkismile

saol canım bu verdiğin linkten bu ilacı sipariş vererek alabilirmiyim yoksa bulgaristandan mı getirtmem lazım bu verdiğin linkte çünkü siopariş verilebiliyo birde fiyatıda 48tl.tam olarak nerden alabileceğimi anlamadım canım birde bu senin kistler bu ilaç sayesindemi yok oldu beni aydınlatırsan çok sevinirim

benim bildiğim bu çikolata kistlerini hiç bir ilacın yok etmediği canım ya kafam çok karıştı sence bana iyi gelirmi dersin ameliyat olma demişsin ne yapacağımı şaşırdım sağ tüpüm zaten tıkalı birde sıvı birikmesi olmuşyani hidrosalpenks solda da az geçiş var ah canım ya okadar çaresizimki anlatamam ne yapmam gerektiğini hiç bilmiyorum sadece allaha dua ediyorum

canım eşimin ortağı bulgaristanlı,onlar oraya gittikçe onlardan rica ediyordum..ilaç elimde olsa bile stok yapıyordum..şuan elimde tam dolu olmayan 1 kutu var..fazla olsa ücretsiz olarak sana verirdim..yeter ki birinin işine yarasın...
benden ilaç ismi alan bir arkadaş daha vardı burada... onun bulgaristanda akrabaları varmış..o kendisine alırken sana da alsın..sen ona ücreti neyse ödersin..türkiyede satılan rakamın 5'de 1'ini ödüyorsun.ben adığımda o ilaç türkiyede 26 tl iken ben bulgaristandan 5 tl gibi komik bir rakama getirttim :)))

bu arada ben laparoskopi oldum...

arkadaşlar ne kadar cüzi rakamlardan bahsedıyorsunuz boyle cok sasırdım ben ıstanbuldakı dısbırator fırmasından aldım google a da arattırdın preseed yazında ılk cıkan resmı anasayfasında fıyat 130 tl :S ben ıkı kutu aldım 10tane ovulasyon 10tane gebelık testı de yanında gonderdıler.....

gukem canım slm benim sol tüp tıkalı ordan bana fayda yok ama dr. bu ay hem sagda hem solda var dedi yumurtan klomen kullanmıştım bu ay ondan belkide sağdaki çatlamış dr .gittigimde gördü 24 saat yaşar dedi yumurtan beraber olun dedi pre seed le çalışıyoruz ama baklım kısmet sevgiler..

canım,verdiğim linkten de sipariş edebilirsin..bulgaristan cüz-i bir rakama getirtebilirsin diye orada üretildiğini söyledim..gücü yetmeyen insanlarda olabilir çünkü..

birde canım ben belki 100 defa bu ilaç sayesinde kurtuldum dedim halen daha neden sorgulandığımı anlayamadım..ilacı söylemesem daha mı iyi ederdim diye düşünmeye başladım artık..kullanmadığım ilacı neden söyliyeyim...ilaç firmasıyla da bir bağlantım yok..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…