Preseed kullananlar

Selmacım gününe göre normal bence, sıkma canını, seni anlıyorum ama stresle sonucu değiştiremeyiz aksine iyi olacağı varsa kötü yaparız, kendini rahat bırakmaya çalış, inşallah 1-2 hafta içinde endişelerin geçer.

yşecim pregnly piyasada bulunmuyor bildiğim, muadili ovitrelle var onu kullansana doktoruna reçete yazdır, bu iğnelerş reçetesiz vurmuyorlar.
ya pregnlyi devlet ödemiyor mu?
Bu arada böyle sorunlar yaşıyorsan doktoruna mutlaka tel açıp söyle ayşecim normal değil.
doktoruma yazarken dedim, piyasada yokmus sanırım,en azından istanbulda dedim, internetten ögrendim dedim, bugün yazdıklarım geri gelmedi dedi..o yüzden yazdı
sordurduk canım yok.. doktorum 1030da ameliyattan cıkacamıs onunla konusayım da bakıcaz artık...

Günaydın kızlar selmacım doktor alttan mı baktı üstten mi ondanda fark eder..
hoşgeldin nevyaaas, canım şimdi doktor sana uzun yol yasak demiş ya, yatak istirahati verseydi, nasıl gebze istanbul yapcan ki sen?

nevyas canım karından baktı. alttan kontrol etmedi. karından göremeseydi son anda belkide alttan bakacaktı..

öfff selma delisin sen yaa, karından bakmış üstelik, kısım karından bu aşamada görebilmesi bile mucize, vajinal baksaydı ölçülerini de tam söyleyecekti, o söylediği ölçüler tam diil yani, neden vajinal baktırmıyorsunuz, sanılanın aksine hiçbir sakıncası yok bacım, kendini boşuna yemiş bitirmişsin.

evet monarosacım baktım ben de, sana da günaydın canım nasılsın?

nevyas canım karından baktı. alttan kontrol etmedi. karından göremeseydi son anda belkide alttan bakacaktı..

Ohoo o zaman tamam canım karından görünmesi için 6 haftalık falan olması lazım benimki alttan zor gördü hiç endişe etme artık..

herkeze günaydın nasılsınız hanımlar,
selmacım okudum yazdıklarını şimdi,tahmin ettim bu kız doktora gitti galiba dedim doğruymuş,canını sıkma yolundadır herşey,6-7 haftalık olunca bi daha git ,o haftalar bebeğinda gözükmesi lazım,gözüksede yine küçücük olacak tabi en fazla 6-7 mm oluyormuş

anjelic canım doğru söylüyorsun ama ben karın vay alttan demedim. kuku görmek istemedi herhalde:))) ben çok pinpirikli bir ana olacağım ya...

ay ne güzel bugün sayfamız şenşakrak herkez burada..

hadi hayırlısı 35. aycım, inşallah vesilemiz preseeddır:) denizcim sen de hoşgeldin gülüm nasılsın?

bu arada dün saat 4 ten sonra bende aniden doktoruma gittim eşim çok istedi kalk gidelim bebeğin cinsiyetini öğrenelim dedi tamam dedim bende,çok umutlu değildim ama,baktı doktor bizim ufaklık kaldırmış bacakları açmış kendini alın bakın der gibi,doktor işte bu pipisi dedi,erkek olacakmış teyzeleri,benim koca uçuyor akşamdan beri pek bi sevindi

inşallah 35. aycım yaaaa, denizcim gözünüz aydın, eee isim ne düşünüyorsunuz?

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

PRESEED HAMİŞLERİMİZ.............................MUHTEMEL DOĞUM TARİHLERİ

1- kibele..................................................(24.07.09) 353.sayfadan bebişi görebilirsiniz.
2- rockwell
3- menzilgülü........................................... (anne oldu bile maşallah)
4- wannababy
5- nequelen
6- nerili
7- kursatim
8- kadus
9- durualya
10-sevcangoksel
11-jasmin77
12-bengusu..............................................haziranda ilk kez kullandı.
13-duducan
14-dila06.................................................10.03.2010(2 kez kullandı.)
15- babylove............................................ 2 kez kullandı.
16- duyguby.............................................presed kullanmasına gerek bile kalmadı...
17- viana..................................................2 kez kullandı.
18- DaddysFirstEyePain
19- shyqueen
20- gulayyusuf
21-dnz82..................................................25 Temmuz 2010
22-ed@hmet.............................................20 Eylül 2010 (ilk kullanmada geldi bebiş)
23-aysouk
24-cicekcik...............................................preseed ve tedaviyi bıraktığı ay geldi bebiş:)
25-waters........................................................
26-nevyas..................................................01 Ekim 2010
27-selmas88..............................................07 Ekim 2010

PRESEED GÜZELLERİMİZ.......................BEKLENMEYEN TARİHLERİMİZ

aurora79.........................................................12 Şubat
35.ay..............................................................14 Şubat
AYTUG08.......................................................14 Şubat
turkuaz...........................................................16 Şubat
anjelic............................................................18 Şubat
gukem............................................................19 Şubat
hilalbebik.......................................................
apaydın..........................................................22 Şubat
love27............................................................24 Şubat
cetrefilli..........................................................26 Şubat
anjelic
ebrubu

bu listemiz hepimize ugurlu gelsin, dolsun göbüşlerimiz kızlar, en kısa zamanda üst liseye geçelim inşallah

sağolun kızlar hayırlısı inşallah
isim olayını anlaşmıştık eşimle kız olursa ben erkek olursa o koyacaktı,ateş istiyor,benim pek içime yatmıyor ama bakalım napacak,ben gene zavallı dün kız isimleri not alıyordum:))

love canım içim hiç rahat değil. normalde otomatik hesaplayıcılar 4+5 gösteriyor. ama doktor keseyi çok zor buldu. kese 0,6 cm. nette bişey bulamıyorum konu ile ilgili. nasıl buölçüler kızlar ya..

CANIM BENİMMM GELDİĞİNDE BEKLERM MANİSA YA :)
Günaydın kızlar selmacım doktor alttan mı baktı üstten mi ondanda fark eder..

amann da amannn bi benden dahaaa
selmam canım bitanem sende bendensin bende aynen yaşadıklarını bir bir yaşadım kuzucummm anlatiiiiim
aklinialirimsmile

benim biliosunuz yumurtalamam 14.günü diil 18.günü oldu ve bu yüzdende ben bebeğimi öğrendiğimde aslında 17 -18 günlük falanmış
neysemmm adetim geçtikten 6 gün sora test yaptım ve çokkkkkk silik de olsa gördük çizgiyi tabi 3 seneden sora inanamadık hemen kan testine koştuk..
kan testindeki oranım 131 di evet 131 düşünün artık ne kadar küçükmüş 6 gün geçmesine rağmen ama hamilesiniz 3 haftalık dediler
neyse cumartesi öğrendik pazartesiyi zor ettik dr kontrolü için...
şu internet hem çok ii hem çok kötü boş mu dış mı mol gebelik mi derken pazartesiye stresli bi şekilde drun yanına gittim çok küçük ama yinede bir bakalım dedi ultrasonla dr
karından baktı ara ara bulamadık tam yok bulamıyoruz derken keseyi minicikkk bi gördük bi kaybettik
dr 10 gün sora tekrar gelin emin olamadım dedi adetten bakarsa 5 haftalık olduğu içinde şüphelendi biraz dr
10 gün sora tekrar gittik geçen hafta cuma normalde 6+3 olması gerekirken adetime göre kalp atışını fln görcezderken bu kezde keseyi gördülk ama bebek yokkkk
tabi ben delirdim dr da anladı tekrar baktı minicik görüyo gibiyim ama emin olamıyorum dedi
kalp atışına bakalım dedi o da yok
alttan bakmamı istersen hemen sonucu alırız ama yok dersen 1 hafta sora tekrar gelin dedi bende alttan baktırmadım bu cuma bir hafta olacak ama ben haftaya cuma gitmeye karar verdim kesin olsun birdaha stres yapmak istemiyorum diye eşimde aynı düşünüyo
bu yüzden yarın diil haftaya cuma gidicez canım inş bu kez görürüz bebeği
buarada 6+3 günlükken bebğin 5+5 dedi bana yani geç döllenme olmuş kuzum meraklanma
hayırlısı inş meleklerimiz sağlıklıdır
opuyorumnanaktan

kızlar meraba ben artık beklemeye geçtim

eee en zor kısmına gelmişsin güzelim, hadi hayırlısı inşallah ekilen tohumlar yeşerir :)

anjelic canım doğru söylüyorsun ama ben karın vay alttan demedim. kuku görmek istemedi herhalde:))) ben çok pinpirikli bir ana olacağım ya...

ay ne güzel bugün sayfamız şenşakrak herkez burada..

Allah iyiliğini versin e mi? Endişelenme, inşallah bu sefer herşey güzel olacak selmacım.

Ne güzel denizcim öğrenmişsin cinsiyeti, hayırlı olsun, bu arada preseedle hamile kalanların hep kız oluyor deniyordu sen geleneği bozdun canım :lepi:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…