Preseed kullananlar

sağolun kızlar hayırlısı inşallah
isim olayını anlaşmıştık eşimle kız olursa ben erkek olursa o koyacaktı,ateş istiyor,benim pek içime yatmıyor ama bakalım napacak,ben gene zavallı dün kız isimleri not alıyordum:))

aman saglıklı olsun da ismi ne olursa olsun, ateş ismi az kullanılan bi isim, ilk etapda da güzel tınlamıyor yaaa...

evet monarosacım baktım ben de, sana da günaydın canım nasılsın?
iyiyim.silik çift çizgiyi gördüm bu sabah.eşimin de denetlemesi var buğün ve yarın şansa bak.artık kıstıracağım bir yerlerdekaydirigubbakcemile3aslında çok da umut bağlamamak lazım ya sonradan üzülmektense.ben böyle düşünüyorum.çünkü bizim spermler çok hasarlı.tüp bebek bile zor görünüyor demiş doktor en son tahlildebilmiyorumkismilebizim zor aslında ama umut kapısı
kızlar meraba ben artık beklemeye geçtim
rabbim güzel haberlerini yollasın bize.preseed seni de güldürsün inşallah.
bu arada dün saat 4 ten sonra bende aniden doktoruma gittim eşim çok istedi kalk gidelim bebeğin cinsiyetini öğrenelim dedi tamam dedim bende,çok umutlu değildim ama,baktı doktor bizim ufaklık kaldırmış bacakları açmış kendini alın bakın der gibi,doktor işte bu pipisi dedi,erkek olacakmış teyzeleri,benim koca uçuyor akşamdan beri pek bi sevindi

allah kucağına almayı da nasip etsin.analı babalı büyütsün oğlumuzuopuyorumnanaktan:nazar::nazar::nazar::emir_bebek:

Son düzenleme:
anjelik bozmamış olabilirim çünkü preseedle hamile kalmadım,evet kullandım bir ay ama onun üzerinden 2-3 ay geçince oldu canım:))

monarosaaa kacırma kocayı:roflol:

maşallah topiğimize bak ne kadar kalabalık:)

eda,
canım ya.. o an neler hissettiğini tahmin edebiliyorum. aptal gibi doktorun yüzüne bakıyordum:))) bende 2 hafta sonra gideceğim yine. inşallah sıkıntı yaşamam yine..
şu ilk 3 ay atlatılınca daha rahat ederiz herhalde..

deniz...
canım benim demek bir erkek bebeğin olacak. ay hadi bakalım inşallah bizlerde görürüz bu günleri. erkekler genelde erkek istiyor kadınlar ise kız.. benim gönlümden de kız geçiyor, eşimin ne istediği belirsiz. benim isteğimden dolayı kız diyor ama eminim ki içinden erkek te geçiriyordur. Allah sağlık sıhat versin de ister erkek ister kız olsun. insan endişe ile beklerken cinsiyet düşüncesi kafadan tamaman çıkıyor..

iyiyim.silik çift çizgiyi gördüm bu sabah.eşimin de denetlemesi var buğün ve yarın şansa bak.artık kıstıracağım bir yerlerdekaydirigubbakcemile3aslında çok da umut bağlamamak lazım ya sonradan üzülmektense.ben böyle düşünüyorum.çünkü bizim spermler çok hasarlı.tüp bebek bile zor görünüyor demiş doktor en son tahlildebilmiyorumkismilebizim zor aslında ama umut kapısı

rabbim güzel haberlerini yollasın bize.preseed seni de güldürsün inşallah.

allah kucağına almayı da nasip etsin.analı babalı büyütsün oğlumuzuopuyorumnanaktan:nazar::nazar::nazar::emir_bebek:
hiç öyle düşünme canım sen üstüne düşeni yap olursa olur . bu arada çift çizgiyi gördüğün gün mutlaka ödevini yap ertesi günde yap unutma ve yastık koy beline kalkma bir saat. eşine keçi boynuzu çayı içiriyor musun? böyle şeyleri hiç atlama derim.

deniz...
canım benim demek bir erkek bebeğin olacak. ay hadi bakalım inşallah bizlerde görürüz bu günleri. erkekler genelde erkek istiyor kadınlar ise kız.. benim gönlümden de kız geçiyor, eşimin ne istediği belirsiz. benim isteğimden dolayı kız diyor ama eminim ki içinden erkek te geçiriyordur. Allah sağlık sıhat versin de ister erkek ister kız olsun. insan endişe ile beklerken cinsiyet düşüncesi kafadan tamaman çıkıyor..

geldinmi selmacım ben yazdım sana sen çıkmışsın,dün meraklandım valla seni göremeyince,tekrarlayayım yazdıklarımı boşu boşuna vesvese yapma hiç bi şey yok 5 haftalık o kadar görünmesi normal kızlarında dediği gibi karından bakılırsa dahada zor,ben 6 haftalık gittim alttan baktı doktor görebilelim diye.
asıl önemlisi senin bu işe gidip gelmen nası olacak ya izin alma şansın yokmu bi şeyler ayarla kendine bebecin bi tutunsun kendine gelsin.
valla cinsiyet olarak kız geçmedi desem içimden yalan olur ama eşimin sevincini görünce bende çok sevindim,aslında belli etmiyordu kız olsun erkek olsun fark etmez diyodu sözde

CANIM BENİMMM GELDİĞİNDE BEKLERM MANİSA YA :)

amann da amannn bi benden dahaaa
selmam canım bitanem sende bendensin bende aynen yaşadıklarını bir bir yaşadım kuzucummm anlatiiiiim
aklinialirimsmile

benim biliosunuz yumurtalamam 14.günü diil 18.günü oldu ve bu yüzdende ben bebeğimi öğrendiğimde aslında 17 -18 günlük falanmış
neysemmm adetim geçtikten 6 gün sora test yaptım ve çokkkkkk silik de olsa gördük çizgiyi tabi 3 seneden sora inanamadık hemen kan testine koştuk..
kan testindeki oranım 131 di evet 131 düşünün artık ne kadar küçükmüş 6 gün geçmesine rağmen ama hamilesiniz 3 haftalık dediler
neyse cumartesi öğrendik pazartesiyi zor ettik dr kontrolü için...
şu internet hem çok ii hem çok kötü boş mu dış mı mol gebelik mi derken pazartesiye stresli bi şekilde drun yanına gittim çok küçük ama yinede bir bakalım dedi ultrasonla dr
karından baktı ara ara bulamadık tam yok bulamıyoruz derken keseyi minicikkk bi gördük bi kaybettik
dr 10 gün sora tekrar gelin emin olamadım dedi adetten bakarsa 5 haftalık olduğu içinde şüphelendi biraz dr
10 gün sora tekrar gittik geçen hafta cuma normalde 6+3 olması gerekirken adetime göre kalp atışını fln görcezderken bu kezde keseyi gördülk ama bebek yokkkk
tabi ben delirdim dr da anladı tekrar baktı minicik görüyo gibiyim ama emin olamıyorum dedi
kalp atışına bakalım dedi o da yok
alttan bakmamı istersen hemen sonucu alırız ama yok dersen 1 hafta sora tekrar gelin dedi bende alttan baktırmadım bu cuma bir hafta olacak ama ben haftaya cuma gitmeye karar verdim kesin olsun birdaha stres yapmak istemiyorum diye eşimde aynı düşünüyo
bu yüzden yarın diil haftaya cuma gidicez canım inş bu kez görürüz bebeği
buarada 6+3 günlükken bebğin 5+5 dedi bana yani geç döllenme olmuş kuzum meraklanma
hayırlısı inş meleklerimiz sağlıklıdır
opuyorumnanaktan
canım sen bunları yazdığın an içime bir ateş düştü inanırmısın. benim regli tarihim 7 marttı ve 24 nisan da yani tam 7 haftalıkkken kalp atışları yok boş gebelik dedi doktor. öyle işnin ehli bir doktorda değilmiş sonradan öğrendiğim kadarıyla ve onlar başka doktora ultrasyon görüntüsüne gönderiyorlar ya o doktorda yok dedi ama senin dediğin gibi ya kalbi sonradan atacaktıysa .ben zaten geç döllenme oldu diye tahmin ediyordum çünkü reglimin 14. günü prezervatifle korunduk birde reglime 4 kala beraber olduk onda korunmamıştık. yani demek istediğim eşim o ara şehir dışındaydı zaten hamile kaldığım ay iki defa beraber olabilmiştik.ben acaba diyorum şimdi sen bunları yazınca

ooo kızlar çoşmuşsunuz bugün negüzel burası hep böyle olsa...
selmacım rahatlamışındır bak herkes aynı fikirde kendini sıkma canım
denizcim ogluşun geliyoomuş hadi hayırlı olsun canım darısı başımıza

mona rosa umutsuzluk yok canım allah çok büyük mucizeleride öyle,asıl preseed sizin tarzında sorunları olanlar için çok yardımcı inşallah canım ya
benim edirnede bi tanıdığım var 10 sene uğraştı tedaviler aşılamalar tüp bebek ,çoğu tutmadı tutan düştü falan,eşindede sorun var tabi oda aynı anda tedavi gördü,neyse tüp bebek en son bi kee daha deneyelim dediler oldu bu sefer,10 senelik uğraş karşılığı bi kızı oldu,kızı 1,5 yaşına geldi duydum ikinciye hamileymiş şimdide b i oğlu oldu,onlar için tam bi şok oldu anlamamış bile nasıl hamile kaldığını bir taneyi yapmak için o kadar uğraş verirken allahın işi işte

bişey sorucam aranızda hamilelik geçiren varsa bana yardımcı olablir..benim ilk defa bu ay göğüs uçlarımda sancı var daha önce hiç olmadı,hamilelikte olurmu böyle göğüs uçlarında sancı..umutlanmak istemiyorum ama ilk defa olunca kafam karıştı daha günümede çok var gerçi,bir haftadır var bu sancılar

X