Preseed kullananlar

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

PRESEED HAMİŞLERİMİZ.............................MUHTEMEL DOĞUM TARİHLERİ

1- kibele..................................................(24.07.09) 353.sayfadan bebişi görebilirsiniz.
2- rockwell
3- menzilgülü........................................... (anne oldu bile maşallah)
4- wannababy
5- nequelen
6- nerili
7- kursatim
8- kadus
9- durualya
10-sevcangoksel
11-jasmin77
12-bengusu..............................................haziranda ilk kez kullandı.
13-duducan
14-dila06.................................................10.03.2010(2 kez kullandı.)
15- babylove............................................ 2 kez kullandı.
16- duyguby.............................................presed kullanmasına gerek bile kalmadı...
17- viana..................................................2 kez kullandı.
18- DaddysFirstEyePain
19- shyqueen
20- gulayyusuf
21-dnz82..................................................25 Temmuz 2010
22-ed@hmet.............................................20 Eylül 2010 (ilk kullanmada geldi bebiş)
23-aysouk
24-cicekcik...............................................preseed ve tedaviyi bıraktığı ay geldi bebiş:)
25-waters........................................................
26-nevyas..................................................01 Ekim 2010
27-selmas88..............................................07 Ekim 2010

PRESEED GÜZELLERİMİZ.......................BEKLENMEYEN TARİHLERİMİZ

aurora79.........................................................12 Şubat
35.ay..............................................................14 Şubat
AYTUG08.......................................................14 Şubat
turkuaz...........................................................16 Şubat
anjelic............................................................18 Şubat
gukem............................................................19 Şubat
hilalbebik.......................................................
apaydın..........................................................22 Şubat
love27............................................................24 Şubat
cetrefilli..........................................................26 Şubat
anjelic
ebrubu

bu listemiz hepimize ugurlu gelsin, dolsun göbüşlerimiz kızlar, en kısa zamanda üst liseye geçelim inşallah

selma mutlaka uğrardı ama noldu acaba,
nevyasta yok dimi en son ağrım oldu lekelenme var diyordu,bizi böyle habersiz bırakıyorlar,inşallah iyidir

denizcim selma yok, işleri vardır muhtemelen, nevyas öbür tarafta ekim anneleri topiğine takılıyo, bi yaramazlık yok okuduğum kadarıyla, sen nasılsın?

gukem bence 1-2 ay rahim kalınlığı için takip yaptır öğren durumu, ilaçla kalınlaşabiliyor duruma göre.

tamam o zaman canım aman iyi olsunlarda
ben iyiyim çok şükür yok bi sorun

hamilelerrr sizi hiç unutur muuuuu?
yeriz sizi yerizzzzzz
kızlar ben iş yoğunluğundan giremiorum birde bulantılarım başladı haftam berbat geçio ii ii derken nazar deydirdik
öptüm hepinizi........

merhaba kızlar.ben de mnisada 8 yıl görev yaptım.ticaret lisesinde .
edacığım sen merkezde misin ?
ne güzel bebeiş kendini hissettirmeye başlamış.ben de varım diyor.

Selam kızlar ben devamlı yatıyorum canlarım yattığım yerdende kucağıma alıp yazmam lazım eşim buna çok karşı beni doktora şikayet etti hatta bilgisayarda vakit geçiriyor diye :))) Ekim topiğine bakıyorum fırsat buldukça oda aynı şeyleri yaşıyanlar varmı birbirimizden bişeyler öğreniriz belki diye sizi unuttum sanmayın..

Doktora gittim 2 gün önce o gece yazdım durumumu ama sanırım görmediniz lekelenmem devam etmediği için şuan bişey yok arkadaşlar keseyi gördük ve 3 ay düşük ilacı kullanıp devamlı yatıcam yine annemdeyim 2-3 gün zaten evimde kalamıyorum doğru düzgün..Öptüm sizi..

canım benim geçmiş olsun.sen arada bizi haberdar et,dinlen .güzel heberlerini alalım yeter.
hamilelelerimiz bizi takip ediyromuş,hemen cevap geldi kızlarsositososito

Nevyascım daha önce de yazmıştım sana canım, gebeliğin başlangıcınde lekelenmeler görülebiliyor, kırmızıya dönüp artmadığı sürece endişelenme, bol bol dinlen, kendine iyi bak.

Nevyascım daha önce de yazmıştım sana canım, gebeliğin başlangıcınde lekelenmeler görülebiliyor, kırmızıya dönüp artmadığı sürece endişelenme, bol bol dinlen, kendine iyi bak.

Evet canım lekelenme normalmiş ama doktorum yinede yatacaksın dedi eşimde yanımdaydı duydu şimdi doğru düzgün oturtmuyor bile devamlı yatıyorum hamile kalmakla iş bitmiyor canlarım ya ilk 3 ay zorlu bir dönem gelecek perşembe kalp atışları için gideceğiz inşallah duyarızda içim biraz daha rahat eder..Darısı tez vakitte size inşallah..opuyorumnanaktan

merhaba kızlar.ben de mnisada 8 yıl görev yaptım.ticaret lisesinde .
edacığım sen merkezde misin ?
ne güzel bebeiş kendini hissettirmeye başlamış.ben de varım diyor.

evet canım en azından varlığını şuan öle anlıyorum buda güsel... ama biras zorlayıcı işte :)
buarada merkezdeyim tatlım karaköydeyim ticaretin üst tarafları bilmem biliomusun

kızlar merhaba,
bugün işyerinde sabahtan elektrikler kesikti. buz tuttum. ögleden sonra ya kadar o soğukta anca bekleyebildim..
çok ağrım oldu bugün kızlar ve bu nedenle içime bir kurt düştü. altıncı haftada gideceğim doktora bugün gittim..
çok korktum çokkk..
ilk defa bugün afiyet fazilet hanım a gittim. sevimli bir doktor. hikayemi anlattım.. bakalım dedi.. kesyi ara ara ara yok. selma hn göremiyorum keseyi dedi. ama ben nasıl kötü oldum. neyse benim suratımı örünce tekrar baktı ve minicik 0,6 mm keseyi gördü. ama ben çok kötü oldum.. benim piskolojim bu doktor kontrollerini nasıl kaldıracak. ??? iki hafta sonra yine çağırdı. herşey yasak. temizlik, ilişki, ağır kaldırma, SİGARA, uzun yolculuklar..
bu arada bende gebze de çalışıyorum:)) mutlu kentli kızlar:)) yollarda çok dikkatli ol sarsılmamaya çalış dedi. istanbuldan işe gebze ye gidiyorum..
keseyi gördüm ama çok minik(

deniz canım,
bugün gelmeme nedenim bir yukarıda :)
çok korktum ya. idrar testini ne zaman yaptın belirginmiydi falanlar bitirdi beni. bu arada doktor benden kan tahlili istemedi. herhalde keseyi görmeseydi isteyecekti.

nevyas senin kesenin ölçüleri neydi? inşallah seni yakalayabilirmde buralarda cevap alırım.. sakına dinlenmeni ihmal etme. ben çalışıyorum o nedenle sizler benden çok daha şanslısınız..

hadi gözünaydın canım için rahatlamıştır

love canım içim hiç rahat değil. normalde otomatik hesaplayıcılar 4+5 gösteriyor. ama doktor keseyi çok zor buldu. kese 0,6 cm. nette bişey bulamıyorum konu ile ilgili. nasıl buölçüler kızlar ya..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…