Preseed kullananlar

evet allahın işi belli olmaz.zaten preseedi alırken şöyle dedim:nelere vermedik şimdiye kadar bu uğurda bu para kadar,tüp bebeğe kadar vakit çoook nasılsa,en erken nisanda.bu arada şansı mı denemek istedim memedaali abiiiii .:sm_cool:delikafaduldenmoral motivasyonunuz için de çok teşekkür ederim...hihoyyyt

canım bebeğim yok..hiç hamilelik geçirmedim 6 sene olucak..
hmm dediğine göre tanışıyoruz:))çalışmıyorum bu arada
kendinde bi farklılık hissediyorsan hamilelik olabilir ancak çok düşünme bunları olacağı varsa olur zaten.regli tarihini bekle sabırla kendini dinledikçe tuhaflaşıyor insan:)

kendinde bi farklılık hissediyorsan hamilelik olabilir ancak çok düşünme bunları olacağı varsa olur zaten.regli tarihini bekle sabırla kendini dinledikçe tuhaflaşıyor insan:)

bu ay ilk defa ovulasyon testi kulandım,evde vardı ama hiç kullamıyordum testleri,yumurtamın çatladığı gün laavaboya girdim,hiç aklımda tet yapmak yoktu ogün birşey beni dürttü sanki,hemen test çubuğumu aldım ve öylesine denedim..bir baktım çift çizgi çıktı,ertesi gün tekrar test yaptım 1 önceki gün kadar eşit renkte olmasa da yinede çubuk çift çizgiydi 2 günüde preesedle değerlendirdim..ben ogüne kadar hep ayın 13 yada 14'ünde yumurtamın çatladığını sanırdım ve ona göre değerlendirirdim meğersem benim yumurtam erken çatlıyormuş..oyüzden bu ay birazda ümitlendim ve ilk defa göğüs uçlarıda yanma gibi ağrı oldu..
çok heveslenmek istemiyorum tabi,adet olunca çok etkileniyorum.6 senedir okadar tedaviyle olmadı da tedavisiz mi olucak diyorum...
bekleyip görelim bakalım

Selam kızlar deniz canım cinsiyetini öğrenmişsin çok sevindim Allah tamamına erdirsin..

Eda ve Selma kızlar sakin olun ve acele etmeyin son adet tarihimizle ultrasonda görünen boyutlar arasında nerdeyse herkeste 1 hafta fark oluyor..Buda döllenmeden kaynaklanıyor bizler kendi hesabımızla doktora gittiğimiz için kese görünmemesi çok normal ayrıca alttan baktırma konusunda rahat olun benim doktorum bana geç bulduk erken kaybetmeyelim deyip onca nasihat verirken neden zararlı olsa alttan baksın ki? Bu doktorlarıda anlamıyorum zaten neden açıklayıcı olmuyorlarda sizi endişeye düşürüyorlar..Ben 5+3 de gittim doktorum 4+1 dedi yani yalnız siz yaşamadınız aynı şeyleri..Ve karından bebeğin görünmesi kalp atışının duyulması için 7 hafta falan olması lazım doktorun hesabıyla oda.Ama 5-6 haftalıkken alttan görünüyor..Bidaha gittiğinizde içinizde şüphe olmaması için alttan baktırın derim..

denizciğim,
servisle gidip geliyorum. özel sektör olduğu için çok uzun sürelerde izin alamam. gelip giderken çok sarsıntı olmuyor. görevim nedeni ilede istediğim zaman dinlenebileceğim 5-10 dk ayırabiliyorum kendime..
yediğime içtiğime dikkat edicem birde haftasonları temizlik olayına girmeyeceğim o kadar... 7 aya kadar bir aksilik olmazsa çalışmayı düşünüyorum. hayat zor hamiş kaldım diye erkenden ayrılamam işten..
bebişim olunca ama uzun bir süreçte belkide hep evde kalacağım.. ev hanımı olacağım yani:)))

nevyas,
birdahaki kontorl 2 hafta sonra.6-7 haftalık olmuş oluyor. kalp atışlarını duyarım inşallah.. o zamana kadar beklemedeyim işte..

Güzelim ben aman aman bir değişiklik hissetmediğim için bir şey söyleyemiyorum, inşallah hamişsindir hayırlısıyla, bu arada tedaviyle olmadı şimdi mi olacak deme, ben de o kadar aşılama yumurta takibi yaptırdım hamile kalamadım ama sonra kendiliğinden hamile kaldım, tüplerin açıksa, eşinde ve sende bir engel yoksa herzaman şansın var, hatta problem olsa da var, taşa can veren Rabbime zor değil hiçbir şeyzemuszemus

aurora,
biliyorsun ben hamileyim ve en belirgin üç işaret;
kasık ağrılarım,
gögüs ağrılarım çevresi ve uç kısımları
ve kollarımın iç kısımlarının ağrısı..
adet döneminde bu ağrıları normalde yaşıyordum. ama bu kadar yoğun ve belirgin değildi..
hadi bakalım inşalllah canım...

kızlar ben nihayet gelebildim bugün işler çok yogun o yüzden pek giremedim

SELAM KIZLAR...

sabahtan beri deli gibi internette araştırma yapıyorum. preseed almak istiyorum. türkiyede malumunuz 130 tl ...
amerikada ( ebay.com ) kanada da var ve fiyatı 16.50 usd + kargo bedeli +,18 usd ; toplamda 35 tl falan ediyor ki yine türkiyedeki rakama göre süper uygun. üstelik pakette 6 adet jel + 2 adet de gebelik testi var.

fakaaattt gümrük meselesi var. gümrüğe takılma durumu olabiliyormuş . epey araştırdım ama 100 eouro altı ürünler bedelsiz gümrüğe takılmadan geçermiş ama ilaç vs gibi özel kullanımlı şeylerde gümrüğe takılma durumu olabilirmiş. takılırsa da ithalata giriyor ve konşimento hazırlanıyor . bunun içinde 150 tl bedel isteniyor noterden vekalet isteniyor 80 tl ... ayrıca tek bir yer varmış bunun için oraya gidiyorsun vs vs ...yani astarı yüzünden pahalıya gelebiliyor....

fakat bu şans işiymiş tamamen eğer takılmazsa da 130 tl vermek yerine 35 tl ye ürüü elde etmişoluyorsun.....

şimdi arkadaşlar burada kullanan bir çok arkadaşım var ..nereden aldınız? ne kadara aldınız ? nasıl ödeme yaptınız vs ile ilgili bana da destek olurmusunuz ? adet günümü bekliyorum . adeten sonra rahim filmi çektircem ve yumurtlama günümü bekleyip o zamana kadar ürünü almış olmak istiyorum ki özel günlerimde kullanmaya başlayayım....

zamanım az , bana yardım ve destek olurmusunuz kızlar.??? bu ay 400-500 tl rahim filmine vercem ; doktor muayene ücreti vs derken epey zorlanıcam . bu ay eşimde işten ayrıldı. tek maaşla sıkıcak epey beni. o nedenle nerden kar etsem derdine düştüm...yardımlarınızı rica ederim kızlar...

merakla bekliyorum cevaplarınızı .

sevgiyle :)

Deryacım ebayden sipariş et, şansını dene buradaki arkadaşların birçoğu ordan aldı, gelmezse tekrar mail atıyorsun ya tekrar gönderiyorlar ya da parayı iade ediyorlar.

deryacım anjelikte belirtmiş buradaki arkadaşların çoğu ebaydan alıyor,bazen kargo geçikebiliyor,birde gitti gi... var oradada fiat 70-80 civarı ama sadece nemlendirici ebaydakiler ovulasyon testi ve hamilelik testi hediyeli,beklemek istemeyip garanti olsun diyorsan gitti g... alabilirsin

kızlar ben nihayet gelebildim bugün işler çok yogun o yüzden pek giremedim

tekrar hoşgeldin :))
kızlar bakalım şubat ayının hamişleri kim yada kimler olacak sabırzıklıkla bekliyorum,çok iyi gidiyoruz bu aydanda umutluyum inşallah sıra sıra doğuracaz bu yaz:))))

canım ben gg dan spariş ettim oraya bak belki hala vardır satıcı 78 aldım ben.ayrıca rahim filmi okadar pahalı degil bildigim kadarıyla ben 45 çektirdim özelde ilacınıda yazdırmıştım heryer farklı fiyat çekiyo ama seninkisi çok pahalı geldi bana ablamda üniversite hastenesinde çektirdi hiç para vermedi

Deryacım ebayden sipariş et, şansını dene buradaki arkadaşların birçoğu ordan aldı, gelmezse tekrar mail atıyorsun ya tekrar gönderiyorlar ya da parayı iade ediyorlar.

ebay ingilizce olan siteye girdim . orda satıcı amerika yada kanada olarak yazıyor. amerikan postası ile gönderiliyor. gümrük meselesi olurmu ondan korkuyorum... ucuza iş yapcaz derken bir ton şeyle uğraşmayayım... postaneye gelcek ordan gidip kimliğimle teslimi alcam ??amerikadan ne kadar sürede gelcek ki????

sizler ebayın tr adresinden mi yabancı olanından ı aldınız???kızlar nolur yardımedin

ne kadar zamanda geldi?? nasıl teslim alınıyor ? pakete bakmıyorlarmı bişey çıkmıyor demi ? bir defada bir kutudan fazla istememek gerek dimi ???

Derya yabancı olan siteden iste, teslim alacağın adresi belirt oraya geliyor zaten, git bir şeyle uğraşmıyorsun.

canım gg den baktımşimdi hala aynı fiyata var. haklısın... canım nerde çektirdin öyle 45 tl ye yaa...ben buralarda en aşşağı 200 tl falan duydum onunda doktorunu falan araştırıyorum adet olmayı bekliyorum. üniversite hastaneleri burda dehşet pahalı. bi kere doktora görünüyorsun o 120-150 tl . walla çok sıkılıyorum bu durumdan ... ne yaptırsan para...

Derya yabancı olan siteden iste, teslim alacağın adresi belirt oraya geliyor zaten, git bir şeyle uğraşmıyorsun.

walla şu içimdeki gerginliği arttırmaktan korkuyorum..ne zaman gelcek ? gümrüğe takılcakmı? sorun olcakmı vs vs derdi gerdi bugün beni ?
adresi girdim kredi kartı bilgilerimi verdim vs kartım usd alışverişe açık değilmiş onu açtırdm şimdi. confirm sayfasına kadar gelmiştimama cesaret edemedim bu gümrük meselesini duyunca bıraktım. sonra bana onay maili falanmı gelcek satıcıdan siparişinizi aldık vs die... amerikadan geliyor yaa posta yazıyor bir de usps .bilemedim napsam . bu işlemi yaptıran arkadaşım var mı ??? nasıl yapmışlar bana bir anlatslar..herşeyde cinimdir ama işin içine gümrük girdi pes dedim . işim gereği gümrükle sıkıntlarımız oluyor da zaman zaman..

blgilerinizi bveklerim ...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…