Preseed kullananlar

deniz canım,
bugün gelmeme nedenim bir yukarıda :)
çok korktum ya. idrar testini ne zaman yaptın belirginmiydi falanlar bitirdi beni. bu arada doktor benden kan tahlili istemedi. herhalde keseyi görmeseydi isteyecekti.

nevyas senin kesenin ölçüleri neydi? inşallah seni yakalayabilirmde buralarda cevap alırım.. sakına dinlenmeni ihmal etme. ben çalışıyorum o nedenle sizler benden çok daha şanslısınız..

canım geçmiş olsun.doktorun korkutmuş seni biraz.sorduğun soruyla ilgili keşke bilgim olsa da söylesem.ama lütfen kendine vesvese yapma.daha mercimek tanesi kadar o minnacık annesi,sen dinlen,tabii ki de araştırmanı da yap.tekrar geçmiş olsun dünyanın en güzel anne adayı:nazar::nazar::nazar:
eda 'cığım biliyorum karaköyü bilmez miyim ?ben 2 yıl önce geldim manisadan.evim de tarzan meydanındaki fotonilin sokağındaydı.çok seviyorum ben manisayı.çok arkadaşım var orada,hala görüşürüz.zaman zaman da geliriz manisaya

Son düzenleme:
kızlar merhaba,
bugün işyerinde sabahtan elektrikler kesikti. buz tuttum. ögleden sonra ya kadar o soğukta anca bekleyebildim..
çok ağrım oldu bugün kızlar ve bu nedenle içime bir kurt düştü. altıncı haftada gideceğim doktora bugün gittim..
çok korktum çokkk..
ilk defa bugün afiyet fazilet hanım a gittim. sevimli bir doktor. hikayemi anlattım.. bakalım dedi.. kesyi ara ara ara yok. selma hn göremiyorum keseyi dedi. ama ben nasıl kötü oldum. neyse benim suratımı örünce tekrar baktı ve minicik 0,6 mm keseyi gördü. ama ben çok kötü oldum.. benim piskolojim bu doktor kontrollerini nasıl kaldıracak. ??? iki hafta sonra yine çağırdı. herşey yasak. temizlik, ilişki, ağır kaldırma, SİGARA, uzun yolculuklar..
bu arada bende gebze de çalışıyorum:)) mutlu kentli kızlar:)) yollarda çok dikkatli ol sarsılmamaya çalış dedi. istanbuldan işe gebze ye gidiyorum..
keseyi gördüm ama çok minik:KK43:(
ah canım ah istanbul dan adam taa gebzeye işe mi gelir. gel mutlukente olsun bitsin:)) kar var nasıl gidip geliyorsun öyle? acil durum olursa gel bize tamam mı?:)))opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

love canım içim hiç rahat değil. normalde otomatik hesaplayıcılar 4+5 gösteriyor. ama doktor keseyi çok zor buldu. kese 0,6 cm. nette bişey bulamıyorum konu ile ilgili. nasıl buölçüler kızlar ya..
selmacım rahat ol belki geç döllenme oldu aklına kötü şeyler getirme bak bebegin şuan seninle negüzel işte boşver bakma hiçbiyere kafanı karıştırma canım

merhaba arkadaşlar;
yazılarınızı okudum da şimdi bende gene bir dank eden durum oldu.
ben kürtaj oldum sonuçta ve ekimde gittiğim aydın arıcı( tüp bebek uzmanı) rahim duvarın ince dedi ve o gün reglimin 19. günüydü. bu rahim duvarının durumu kaçıncı gün tespit ediliyor

Gukemcim ben de Aydın Arıcı'nın hastasıyım.Ben de reglimin 18.günü muayeneye gittim bana rahim duvarın ince dedi.Ben de tam tüp bebek tedavisine başlayacaktım..18'inde ilaçlı rahim filmi çekecek, rahim yapışıklığından dolayı olurmuş inceilme..

Gukemcim ben de Aydın Arıcı'nın hastasıyım.Ben de reglimin 18.günü muayeneye gittim bana rahim duvarın ince dedi.Ben de tam tüp bebek tedavisine başlayacaktım..18'inde ilaçlı rahim filmi çekecek, rahim yapışıklığından dolayı olurmuş inceilme..
kim çekecek rahim filmini aydın arıcı mı?yapışıklık var dedi mi? bir de ne kadar para veriyorsun rahim filmine?

love canım içim hiç rahat değil. normalde otomatik hesaplayıcılar 4+5 gösteriyor. ama doktor keseyi çok zor buldu. kese 0,6 cm. nette bişey bulamıyorum konu ile ilgili. nasıl buölçüler kızlar ya..

Canım hiç endişelenme ben 5+3 de gittiğim halde zor gördük 1,5-2 mm dedi doktorum bende kasık ağrısından erken gittim yoksa gitmeyecektim giderkende gözükmeyecek diye gittim ama dedim ya zar zor gördük :)) kasık ağrılarıda normalmiş aynı yasaklar bendede var kendine çok dikkat et canım..opuyorumnanaktan

kim çekecek rahim filmini aydın arıcı mı?yapışıklık var dedi mi? bir de ne kadar para veriyorsun rahim filmine?

Evet Aydın bey'de bulunacak ilaçlı rahim filmi çekilirken..Özel sağlık sigortam karşılar sanırım fiyatın tam olarak ne kadar olduğunu bilemiyorum sormadım henüz.Ayın 18'inde orada olacağım..

gukemcim rahim filminden sonra belli olacak aslında yapışıklık olduğunu tahmin etti sadece..Çünkü rahmim oldukça incelmiş..Sonra da küçük bir operasyonla açacak yapışıklığı sanırım..

gukemcim rahim filminden sonra belli olacak aslında yapışıklık olduğunu tahmin etti sadece..Çünkü rahmim oldukça incelmiş..Sonra da küçük bir operasyonla açacak yapışıklığı sanırım..
ay işallah hiç kötü bişi çıkmaz...aydın bey i o işlerle ilgilenmiyor sanıyordum yani tüp bebek uzmanı sonuçta

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

PRESEED HAMİŞLERİMİZ.............................MUHTEMEL DOĞUM TARİHLERİ

1- :nazar:kibele..................................................(24.07.09) 353.sayfadan bebişi görebilirsiniz.
2- :nazar:rockwell
3- :nazar:menzilgülü........................................... (anne oldu bile maşallah)
4- :nazar:wannababy
5- :nazar:nequelen
6- :nazar:nerili
7- :nazar:kursatim
8- :nazar:kadus
9- :nazar:durualya
10-:nazar:sevcangoksel
11-:nazar:jasmin77
12-:nazar:bengusu..............................................haziranda ilk kez kullandı.
13-:nazar:duducan
14-:nazar:dila06.................................................10.03.2010(2 kez kullandı.)
15- :nazar:babylove............................................ 2 kez kullandı.
16- :nazar:duyguby.............................................presed kullanmasına gerek bile kalmadı...
17- :nazar:viana..................................................2 kez kullandı.
18- :nazar:DaddysFirstEyePain
19- :nazar:shyqueen
20- :nazar:gulayyusuf
21-:nazar:dnz82..................................................25 Temmuz 2010
22-:nazar:ed@hmet.............................................20 Eylül 2010 (ilk kullanmada geldi bebiş)
23-:nazar:aysouk
24-:nazar:cicekcik...............................................preseed ve tedaviyi bıraktığı ay geldi bebiş:)
25-:nazar:waters........................................................
26-:nazar:nevyas..................................................01 Ekim 2010
27-:nazar:selmas88..............................................07 Ekim 2010

PRESEED GÜZELLERİMİZ.......................BEKLENMEYEN TARİHLERİMİZ

aurora79.........................................................12 Şubat
35.ay..............................................................14 Şubat
AYTUG08.......................................................14 Şubat
turkuaz...........................................................16 Şubat
anjelic............................................................18 Şubat
gukem............................................................19 Şubat
hilalbebik.......................................................
apaydın..........................................................22 Şubat
love27............................................................24 Şubat
cetrefilli..........................................................26 Şubat
anjelic
ebrubu

bu listemiz hepimize ugurlu gelsin, dolsun göbüşlerimiz kızlar, en kısa zamanda üst liseye geçelim inşallah

günaydın kızlaaaar, ben ööleden sonra yogunlastım pek aranızda olamadım kusura bakmayın

eda gelmiş, demek bebeiş kendini gösteriyor annesi dayanıcan artık:)

nevyascım cok gecmiş olsun, doktor ne derse uy lütfen, allah esirgesin

selmacım bence gec döllenme anacım, bak evham yapma ama, tek yumurtam var tek yumurtam var diye kendini yedin ama bak bebegin senle ve inşallah kocaman olcak da sevcez annesii...

love,35. ay, hilalbebik, gukem,deniko, anjelic...nerelerdesiniz hadi dökülün bakem:KK66:

mona rosa,
canım iyi dileklerin için çok teşekkürler. vallahi güzel lafını duyunca şöyle suratımda kocaman bir gülümseme oluştu. nedense yorgunluk hissetmemden dolayı aynaya bakınca hoşuma gitmiyor görüntüm:)

gükem canım,
6 seneden beri gidip geliyorum alıştım artık. Allah razı olsun. kapılarını açmak senin içinin güzelliği. kocayı razı edebilseydim gebzeli olacaktım da ikna edemedim..

love öpüyorum kocaman seni..

nevyas,
ya işte böyle strese sokuyorlar adamı.. 2 hafta sonra yine gideceğim bakalım Allahtan hayırlısı. benim ki mercimek tanesinden bile küçük toz şeker tanesi:)) belki iki hafta sonra kesme şeker olur:))

cetrefilli günaydın canım.. dediğin doğru. benim bu toz şeker tanem hep korkutuyor beni:)

Ayşecim günaydın, nasılsın?

Selmacım yavrum dün bir bugün iki bu ne evham yaa??? Kesenin normal görünme durumu 5 haftayken oluyor zaten, senin yumurtlama reglinin kaçincı günü oldu biliyor musun?

hoşgeldiniz anjeliiic selmaaa:) nasılsınız? ben yana yakıla pregnly arıyorum piyasada yokmus da eczane eczane soruyoruz...

bu arada klomen beni dagıttı, sürekli bi bas agrısı ve göz kararması yasıyorum...

yşecim pregnly piyasada bulunmuyor bildiğim, muadili ovitrelle var onu kullansana doktoruna reçete yazdır, bu iğnelerş reçetesiz vurmuyorlar.

Bu arada böyle sorunlar yaşıyorsan doktoruna mutlaka tel açıp söyle ayşecim normal değil.

anjelic günaydın hayatım,
e başından bir kere olumsuzluk geçince ben gibi oluyor insan:))) canım ocak 13 te yumurtladım. son adetide 31 aralıkta görmüştüm..çok gıcık oldum ben ya birde.. bu gidişle kocam da boşayacak beni:)) az kaldı zorluyorum şansımı))

cetrefilli ,
varsa ilaç deposu falan oralarda sordur. eğer bulamazsan ve yetişirse yollarız burada:))

anjelic günaydın hayatım,
e başından bir kere olumsuzluk geçince ben gibi oluyor insan:))) canım ocak 13 te yumurtladım. son adetide 31 aralıkta görmüştüm..çok gıcık oldum ben ya birde.. bu gidişle kocam da boşayacak beni:)) az kaldı zorluyorum şansımı))

cetrefilli ,
varsa ilaç deposu falan oralarda sordur. eğer bulamazsan ve yetişirse yollarız burada:))

Günaydın kızlar selmacım doktor alttan mı baktı üstten mi ondanda fark eder..

X