Preseed kullananlar

ah be selmacım...şimdi kadın haksız sen haklı mısın..neden gıcık oluyorsun ki...sigara en büyük düşman...eşin de içiyorsa o da bıraksın...spermleri öldürüyor..senin de yumurtalarının iyi gelişemesine sebep oluyor...hamiş kalmanın ilk şartı sigarayı bırakmak...hem yegane amacımız hamile kalmak değil ki...sigara %100 kanseri tetikliyor...bana birşey olmadı demeyin...eşime kanser tanısı konulduğunda neler gözümün önünden geçti anlatamam...hele radyoterapi tedavisine eşimle birlikte gittim..iki yavrucak da tedavi görüyordu..ikisi de kucak çocuğu, daha büyümemişler...kızlar ne olur hayırlısını dileyin...daldan dala atlıyorum ama o annelerin ruh halini düşünün...bugün siz olmayana ağlıyorsunuz ama o anneler hergün bebekleri için göz yaşı döküyor...uzun lafın kısası şükür ve sabır...hayat sınavlarla dolu...aman nefsinize yenik düşmeyin

anjeliccim ben de iyiyim...birazdan evi toparlayacağım..yaa ben çalışmak istiyorum artık...dua edin ne olur... yoğun çalışmaya alışmışım, buraya tıkıldım kaldım...

duygucum benimle hemfikir olmana sevindim...bu duyguları birbirimize sürekli hatırlatmamız gerekiyor..

hahahah ah be emenne çıtır bi hatunsun be canım..hatta benden 1 yaş da küçüksün...ne olmuş yani...hem ağlama..herşeyde hayır vardır
kızlar yine aldı bizimki sazı eline diyecek ama ben yine konuşacağım ısrarla..önemli olan senin ve eşinin sağlığının yerinde olması...stres ve üzüntü herşeyin başı...olumlu düşün olmulu olsun

yaa bu arada shyqueen nerelerde...bak şimdi...alooo yawriii çık dışarı...tedirgin anne ösledik seniii

canım benim hosgeldin öncelikle.1 sene kısa bir zaman değilki,burada 2-3 ay olmayınca telaşlanan coook arkadasımız var.Biride bendim hatta.Peki sen hiç hormonel testlerini vs yaptırdınmı.sonuclar nasıl cıktı.Duzenli yumurtlarmısın,yoksa yumurtlama problemin falan varmı?biraz daha bahsedersen tavsiyelerimizde olabilir canım sana..

emenne canım, eşin sperm testi yaptırmadıysa kruger değerlerine göre güvenilir bir yerde sperm testi yaptırmasını öneririm...ayrıca sen de adetinin 13. günü falan git bir kadın doğum uzmanına...yumurtanın boyutlarını öğren...normal bir yumurta günde 2 mm falan büyür ve çatlar..ona göre sen de ilişkiye gir canım...sabah vakti spermlerin en canlı zamanı...bir de ilişkiden önce acı bir türk kahvesinin sperm hareketliliğini artırdığı söyleniyor...hikayeni anlatırsan daha da fazla bilgi verebiliriz

canlarım ilginize teşekkür ederim ilk 4 ay korunduk hani dedim bakim bu adamdan koca olurmu hırlımı hırsızmı sonra dedim tamam has adam korunmayı bıraktık ilk ay hemen olacak diyodum kendi kendime baktım yok 5 ay geçti tedirgin oldum oktora gittik sağ yumurtalığımda kist var doğum kontrol hapı verdi doktor tabi ben soğan suyu ve bazı otların sularını da içtim 3 ay sonra gittim kistim dahada büyümüş doktor ilacımı değiştirdi belara diye bi hap verdi 1 ay daha kullan olmazsa ameliyat dedi yarın kontrolüm var bakalım inşallah erimiştir bu arada bu ay gene soğan suyu içtim o kadar ağrım sızım oldu ki anlatamam mide bulantılarım da oldu dedim umarım eriyodur kist preseedi duydum burdan aklıma yattı gibi siz ne dersiniz

emenne çikolata kisti mi var sende...çikolata kisti hamiş kalmaya engel değil...arkadaşım doğum yaptı geçenlerde..ama hamiş kalmayı engelliyor tabii..soğan suyunun iyi geldiği yönünde bilgiler var..preseed kesin bir çözüm değil, ama hamileliği kolaylaştırdığı söyleniyor..

doktor ne kisti olduğunu söylemedi hayırlısı bakalım yarın bi gidim doktorum bakalım ne dicek

doktordan hayırlısıyla bir gel bakalım.ınşallah soğan suyu biraz fayda etmiştir.o kadar ağrı cektiğine göre sanırım faydası olmus.ama kisttin engel olacağınıda sanmam be guzelim.Sen yinede testlerini yaptırmayı ihmal etme.tiroidine,prolaktinine,fsh'a vb hormonel şeyleri mutlaka ölçtür..doktor daha iyi bilir zaten hangi testlerin yapılacağını.

emenne sana bir tavsiye daha..sakın bir dr ile yetinme...özellikle de ameliyat denmiş..dikkatli ol canım...yarın reglinin kaçıncı günü...dr undan eğer yaptırmamışsan henüz hormon testlerini iste...çok önemli...bir de çocuk için ilişki değil, zevk için ilişki...yoksa stres vücut dengeni bozuyor canım...hadi güzel haberlerle gelirsin inş

Kızlar ben de şimdi iyi bi doktor arayışındayım, riskli gebelik konusunda uzman bildiğiniz istanbulda çok iyi bir doktor var mıdır? Bu arada benim misafir de bugün yarın gelicek, bu ay da es geçtik, kafama takılan başka konular var onları araştırıyorum şimdi.

emene canım sen öncelikle hormon tahlillerini, tiroidle ilgili tahlilleri yaptır, rahim filmi çektirmişsin herhalde, eşine de mutlaka sperm testi ebrucumun dediği gibi.

Kibilecim kızına bayıldım maaşallah Allah analı-babalı büyütsün, Benim için kokla öp onu..

öncelikle geçmiş olsun, benim kız kardeşim de çikolata kisti vardı bu kist ilaçla erimiyor alınması şart yani (tek tüpü ve kisti alındı) 4 ay sonra hamile kaldı ve şu an 3 yaşında bi oğlu var.Tahminim seninki bundan değildir inşallah ilaçla eritirler ve ameliyat olmazsın.Bencede başka Dr.lara git danış hemen karar verme. Preseed içinde hiç bi zararı yok tamamen naturel olduğu için kullan bence belki faydasını bile görebilirsin kim bilir.

emenne, Trabzonda bilmiyorum ama bu kist işlerinde uzman ıstanbuldan Dr. tavsiye edebilirim

ben kist için ameliyat olunmasını doğru bulmuyorum...doktorlar ameliyat yapalım diyorlar ama sorun bakalım doktorunuza ameliyat kesin çözümmüymüş..ben 3 yıl önce istanbulun en iyi doktoruna hemde fahiş bir fiyat ödedim..ve doktorum bana ameliyattan 1 ay sonra kistin tekrarlamadan gel tüp bebek yapalım dedi..başımdan kaynar sular döküldü o an..madem bu tekrarlayacak beni neden ameliyat ettin diye üzerine atlamak geldi içimden..oyüzden ameliyata sıcak bakmıyorum..benim ameliyattan 2 ay sonra çikolata kistim yineledi..aynı dertten muzdarip hemşire bir aarkadaşım bana bitkisel bir ilaç tavsiye etti ve 2.kutunun bitiminde kistimden tamamen kurtulduğumu gördüm..başka bir forumda çoğu arkadaşıma tavsiye ettim ve kullanan arkadaşlarımın hayır dualarını aldım..buradan da ilacın ismini alan arkadaşlarım oldu ama sipariş verdiklerini sanmıyorum ilacın fiyatını pahalı buldular sanırım..ben 3 sene önce ameliyatıma eski parayla 5 milyar verdim..ama bu ilaca 1 sene önce 26 milyon vererek kurtuldum..şuanki fiyatıda 50 milyon civarı..bu ilaç bulgaristanda üretiliyor oradaki fiyatı şuan 10 milyon filandır çünkü geçen sene 5 milyona aldırdım..orada tanıdıkları olan oradan temin edebilir..ben tecrübelerimi paylaştım..isteyen ameliyat olur,isteyen de bu ilaçla kurtulur...keşke bana da ameliyattan önce böyle tavsiyelerde bulunan biri olsaydı..boşuna bıçak altına yatmazdım..

Ebru canım benim benim kayın valideme kızma nedenim üzerinden 4 ay geçmiş birşeyi bana hatırlatması. canikom hem ben neredeyse bıraktım sigarayı. yaaa :))))

nehir canım teşekkür ederim ben istanbula gidemem burda özel karadeniz hastanesi var bebek konusunda iyiler şimdilik burda tedavime devam ediyorum inşallah rabbim yüzümüzü güldürür

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…