Preseed kullananlar

kibele canım, maşallah dünya tatlısı bebişin.
ben kıyamazdım bu kadar şeker şeyin resmini koymaya. aman aman allah kem gözlerden
saklasın...

maşallah. daha dün gibi doğum resimlerini gördük. maşallah ne çabuk büyümüş de hanım kız olmuş. darısı başımıza inşallah.

shyqueen nasıl oldun merak ettim en son başka bişey yazmamışsın?
bu arada bende sonunda preseedime kavuştum yeni sipariş vericek olanlara duyurulur ebayden shipping dahil 22$ tuttu,eşim içinde proxceed plus söyledik,artık bu kadar dopingle hala olmazsa uffff daha ne yapıyım,bide keçiboynuzu içirsem adam artık patlamaya hazır bomba gibi dolaşıcak ortalıkta ondan korkuyorum:))Allah insallah sağlıkla hayırla versin bebeğide bunlara katlanmak bişey diil.Preseedle hamile kalanların sayısı baya çokmuş gördüğüm kadarıyla,kullanımda yardımcı olursanız sevinirim,bir ayda kaç kez maximum kullanabiliriz acaba bilen varmı

Olmadı kızlar ilk ay başaramadım pressedle zaten 1 kere kullanabilmiştim
Zamanın gelince geleceksin biliyorum meleğim
Kasım 26 yazın ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,mafoldumbenmafoldumben

Ceylancım,slm cnm,nasılsın?Şu an psikolojik açıdan pek iyi değilsindir,ne hissettiğini tahmin edebiliyorum.Ama ümidini hiçbir zaman yitirme tatlım.Çünkü o bizim elimizde ki tek şey.Ben de 3 gün önce aşılama tedavisine başladım.Allahım yüzümüzü güldürsün.Ama zorlu bir yol.İğne oluyorum karnımdan her gün.Çok korkuyorum.Psikolojim pek iyi değil.Bu yolda yürüyen,evlat isteyen hepimizin duaları kabul olur inşallah:Saruboceq:

kizlar herkese merhaba su sitenin adresini bana da verirmisiniz lutfen bende biran once alayim.simdiden tesekkur ederim.

sühenza ben sana özelden cevap vermiştim, gelmedi mi sana mesaj?

günaydın kızlar,
iyi haftalar. ben mesai yi geçen hafta kapadım ve 14 günlük bekleme evreme girdim. işte en nefret ettiğim dönem. 2 hafta geçmek bilmez. 6 aydan beri gün kovalıyorum resmen. bu arada da giden hayatımdan gidiyor((

nedense çok çalışmamıza rağmen içime hiç birşey doğmuyor olumlu yönde. bu karamsarlık değil hissiyat. Allah hayırlara yazsın.

öpüyorum hepinizi...

ceylan,

canım benim sıkma canını demenin bir anlamı yok tabi ki ama sen daha kovalamaya yeni başlamışsın. belki önümüzde ki ay pıtırcık gelir yerleşir karnına. üzme kendini...:CüvCüv:

Kibelecim kuzuna 41 kere maşallah, pek güzel, pek şirin, Allah hepimize böyle güzelliler nasip etsin amin :)

Ceylancım sıkma canını, ben sana demiyom mu birlikte tokuşturcaz göbişleri diye, bekle bakeem :)

selmacım nasılsın?

aman be selma, ne diye canını sıkacaksın...hayata sımsıkı sarıl...yaa dilimde tüy bitti be kızlar, hayata bir kez geliyoruz niye kendimize üzüntüler arıyoruz ki...hayırlısını dileyip oturacağız...rahat nefes alıp verebilmek bile bizim için bir lütuf...daha ne şekilde anlatabilirim bilemiyorum ama hayatı güzel ve çekilir yapabilmek bizim elimizde...eşlerimizin bizimle olması, bizi sevmesi, sağlıklı olmaları yetmiyor mu...tamam bebek istiyoruz, ama olmazsa da bu ızdırap niye

selmacım senden bir söz alabilir miyim canım? ne olur regline birkaç gün kala test YAPMA...eğer geçerse bekle ve bir müddet sonra yap...strese de girme, stres reglin gecikmesine neden olur

ceylan bu lafım sana da...hadi topla moralini...akşam evde eşinin yüzüne bak ve düşün onsuz ne yapardım ve nesıl yaşardım diye...hayat sürprizlerle dolu, umutla bak geleceğe..bu ay olmazsa başka bir ay olur

anjelic canım nasılsın

ebruya katılıyorum.Biliyorum insan meraktan catlıyor ama en iyisi gercektende adet gununun gecmesini bekleyip onsan sonra test yapmak.

ebrucum ben iyiyim Allaha şükür, sen nasılsın canım?

Duygu naber kısssss, nasıl gidiyor hamişlik?

Anjelik günaydın canım. iyiyim işte bekleyen sabırsızlanan insan ne kadar iyiyse. :) sen nasılsın?

ebru canım günaydın. buradan söz veriyorum. günümden önce test yapmayacağım. dediğin çok doğru. geçen ay o kadar çok test yaptım kı hayal ürünü olarak çift çizgi görüyordum. önümüzde ki hafta denetimim var. ona konsantre olucam.. sen nasılsın?

cuma akşamı sevgili kayınvalidem aradı. hatun 4 ay önce yaptığım düşük için bir saptamada bulunmuş. sigara.. tamam haklı. 1 paketten düşürmüştüm 5 e 6 ya. hiç içmemem gerekiyor. ama tam ben unuttum derken hop kayınvalide analizleri başladı. gıcık oldum anlayacağınız hafta sonu. büyük tabi ki htaları mı söyleyecek ama benim kayınvalide ayrı bir boyutta olduğu için rahatsızlık hissediyorum..
ay neyse deşarj oldum:))))

iyidir anjeliciimmm,,alıştık artık.Hatta artık ufak tefek hareketlerini hissediyorum sanki.Değişik bi duygu.Sen nasılsın canım..

canım sıkma canını diycem ama insan sinir olur bilirim bu duyguyu.Şimdi bırakmıişsan bile inadına içesin gelecek belki.Ama söyleme tarzı yanlış olmuş.Bence konuyu hiç açmasa daha iyiymiş.sonuçta sen aklı basında bilinçli birisin,ne yapacağını bilirsin..
bu arada sen yine de içme:))))

arkadaşlar hepinize selamlar ben siteye yeni üye oldum ama günlerdir yazılarınızı okudum bazen ağladım bazen güldüm iyiki böyle bi yer var ve iyiki sizler varsınız sıkıntıları ortak olan insanların aynı yerde buluşabilmesi ne güzel bende anne olmak isteyenlerdenim 1 yıllık evliyim benimde bebeğim olmuyo çok üzülüyorum rabbim hepimize anne olmayı nasip eder inşallah hani 1 yıl erken diceksiniz ama geç evlendim yaşım 31 bu nedenle sabırsızlanıyorum hepinizi öpüyorum sevgiler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…