Preseed kullananlar

Sevgili aurora, ilacın adını da yazar mısın? Bir de sadece çikolata kistine mı iyi geliyor? Normal yumurtalik kistine de ise yarar mı acaba

bende ameliyata karşıyım.Birde her bunye farklıdır.Bakarsın ilaçla kurtuluvermişsin.Tupun alındığı zaman hersey dahada zor.sonucta tek tuple gebe kalmaya çalışılacak.Ayrıca soğan kürü ilede çikolata kistlerinden kurtulan çok kişi oldu.Bence ameliyat tum cabalar sonuç vermezse yapılması gereken bişey.

tüm arkadaşlara merhaba.ben ebaya üye olmak istiyorum ama olamıyorum pree seed almak için. yardımcı olursanız sevinirim

sevgiler

Ebru canım benim benim kayın valideme kızma nedenim üzerinden 4 ay geçmiş birşeyi bana hatırlatması. canikom hem ben neredeyse bıraktım sigarayı. yaaa :))))

ah be selmacım o da üzülüyordur ve biryerlerden duyduysa sana yardımcı olmak adına söylemiştir...o da bir anne hayatım..sana bunu hatırlatıp seni üzmek amacıyla söylendiğini sanmmıyorum...her anne gibi o da yol göstermek istemiştir...çoğu gelin-kayınvalide ilişkisi baştan ön yargılarla başlandığından iletişimde kopukluklar oluyor...oysa ki yakın davranılsa durumu lehine çevirebiliyorsun...tabii bu herkes için geçerli değil, ama yine söylüyorum o size yardımcı olmak amacıyla söylemiştir...

ben neredeyse bıraktım deme...hemen bırak hayatım...ben de kullanıyordum, insan isterse bırakabiliyor...

http://images.google.com.tr/imgres?...sigara+bebek&ndsp=18&hl=tr&sa=N&start=18&um=1 fırsatınız varsa bakmanızı dilerim arkadaşlar

koyuncu merhaba...siteye girince en üstte "register" yazan yerden üye olcaksın.isim, soyism,adres, ülke gibi bilgileri dolduruyorsun. üyelik işlemini tamamlayınca maile yazı geliyor. linke tıklayarak onay veriyorsun ve tekrar siteye giriyorsun.

ebrubu canım benim denedim.adresimi yazdım kabul etmedi. ülke bilgilerine ise giremiyorum. türkiye olmadığı için heralde.cevap verdiğin içinde çok teşekkür ederim. başka satın alabileceğimiz bir yer adres varmı?acaba.

canım ben ebay den almıştım...ülke bilgilerine country or region kısmından see all countries ( tüm ülkeleri gör) ü seçeceksin
sanırım sen state de aradın TR yi

canım ödeme nasıl nereye yapılıyor. ilk defa internet üzerinden alışveriş yapacam. verdiğin bilgiler için çok teşekkür ediyorum. sen faydasını gördün mü

ceylan,

canım benim sıkma canını demenin bir anlamı yok tabi ki ama sen daha kovalamaya yeni başlamışsın. belki önümüzde ki ay pıtırcık gelir yerleşir karnına. üzme kendini...:CüvCüv:
Canımı sıkmıyorum inanıyorum tüp bebekten önce olacak preseedle inanıyorum küçük mucizem yaklaştı
Tokuşturacağız inşallah bu ay ağlamadım hatta moralsiz bile değğilim bu aralar facebookta tarla ekiyorum bol bol =)) Başaracağız sadece üzüldüğüm zaman aleyime daralıyor
Canım İnşallah bebeğim desteğin için teşekkür ederim..

Canım dr.um aşılama taraftarı değil hormon ilaçlarıyla olmuyorsa tüp bebek diyor çünkü çatlamama sorunuyla karşı karşıyım..Hakkımızda hayırlı olsun her gece kocamla yanyana sağlıklı mutlu uyuduğuma şükrediyorum arada kızdırsa da kaydirigubbakcemile3

canım ödeme nasıl nereye yapılıyor. ilk defa internet üzerinden alışveriş yapacam. verdiğin bilgiler için çok teşekkür ediyorum. sen faydasını gördün mü

Sana tavsiyem yüksek limitli kart kullanma..

canım sen önce ürünü seç...seçtikten sonra ödeme için soruyor paypal mı yoksa kredi kartı mı diye soruyor..sonra da kredi kartının numarasını vs gireceksin...takıldığın biyer olursa seslisozluk.com ya da bana sor...ancak ekranda berilen notu bana yazarsan ben tercüme edebilirim...hatırlamıyorum şu an çünkü...bir de dikkat et preseed lerde bedava kargo ve ücretli kargo olan ürünler var... free yazanlar bedava

hayatım çatlatma için incir birebir...ben bi ara kendim denedim geçen sene...ben öyle suda bekletip suyunu çıkarmıyordum..direk yemiştim..insan çatladığını hissetmiştim resmen...ben birçok kişiye önerdim, belki okumuşsundur..hatta kedy hatırlarsan bu şekilde hamiş kalmıştı...tekrarlarsam reglimin 13. günü falan dr a gidiyordum...hergün normalde 2 mm kadar falan büyür yumurta ve 20 mm ve üstünde çatlar...dr undan direk çatlatma iğnesi vurmasını önerebilirsin...ayrıa tüp bebekte de ilaç kullanılabiliyor...hormon iğnelerine ben de karşıyım...vücudumuzun dengesi allak bullak oluyor..tüp bebek denemesi de bu yüzden belirli sayıya kadar yaptırılıyor
aman be yauw docalara arada kızılıyor, ama yine de çabuk mu geçiyor kızgınlığımız ne kaydirigubbakcemile3

arkadaslar bu aralar cok fazla giremiyorum nete ama geldigimde yazilanlari okumak da cok hosuma gidiyor
varikosel ameliyatini oldu esim, cok iyi gecmis
gecen cuma beraber gittik hatta doktora
clomid verdi doktor simdi 3 ay gun asiri clomid kullanacak
bu arada cinko, e vitamini ve folic acid aliyor ve keciboynuzu kurune de devam
ee artik bu kadar dopinglede canlanmazlarsa be ne diyeyim

canim benim...ne kadar endiseli oldugunu tahmin edebiliyorum
bn bile okuyunca urperdim
ama hic korkma
benim ilk hamileligimde oldu aynisi. yaklsik 6-7 haftalik falandim
acik kahverengi akintiyla basladi ve sonra bildigin regl kanamasi gibi kanamam oldu
cok sukur 8 yasinda aslan gibi bir oglum var
sen endiselenmemye calis, ayaklarinin altina yastik koyup dinlenmey bak
ayaklarimi yuksekte tutmami tavsiye etmisti bana o zaman doktorum
yapabilecegin tek sey sakin olmak ve bol bol dinlenmek, insallah hayirlisiyla bunuda atlatacaksin

31 yas birsey degil be tatlim...hiiiicccc takma kafana
yaw ben 35 yasindayim 36'ya merdiven dayadim da hala bebek ariyorum ya...
amaaannnn ruhum genc ne yapayim...yerimseniben

Kibele'cim kizin tam bir bitirim
massallah....Allah nazarlardan saklasin
benim oglumun goz rengide senin kizinki gibi mavi-gri bir seydi dogdugunda
simdi cok guzel derin mavi gozleri var
gerci bende cakirimdir ama onun gozleri cok cok guzel
seninki de mavis olacak gibi...

günaydın kızlaaaar, ben geri döndüm aranıza 10 günlük bir bunalım döneminden sonra...

15inde hiç sekmeden kırmızıları yedim, yeni tarih 9 ekim, gelmeyesice

bu ay hersey askıda valla, doktora bile gitmedim, klomen de kullanmıycam, preseedı da azcık parmaklarıma alıp sadece nemlendirmek için kullanıyorum birlikteliğin başında...hayırlısı olsun...

yeni ve güzel haberler var mı kızlar? çiçekcik nasıl?

kızlar ben 10 gündür girmedim de shyqueen hamile öyle miiiii, ay maşallah başka güzel haber var mı? çok tebrik ederim canım yaaa darısı başımıza inşallah

syhqueen hamile ama bikaç gun önce biraz tatsız bir haber verdi bize sonrada hiç mesaj yazmadı..Bende merak ediyorum onu,görüşen varmı kızlarr???.Karamsardı biraz,insallah guzel gelişmeler olmuştur....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…