Preseed kullananlar

duygucum tatsız haber ? kanama falan mı? allah yüzüne baksın yaa inşallah bebişi onunladır, topiğe bugün pek girilemiyo...

evet canım ya bi problem var sanırım sitede.Bende zor girdim bugun hep.
shyqueen önce kahverengi sonrada pembe kanaması olduğunu söylemişti.Doktorda nasıl gelişecek bilemem demişti.Biz akıntılar doğaldır,nice kanaması olanlar sağlıklı bebekleri oluyor dedik ama naapsın o doğal olarak cok endişeliydi.Ama sonra mesajına rastlamadım.Umarım yolundadır hersey..
shyqueen gelirsen bir haber ver kuşumm ok?

Shyquenni ben de merak ettim, inşallah iyidir.

Duygucum sen nasılsın, neler yapıyorsun? Benim karnım belim ağrıyor, gelecek benimki ama nazlanıyor

Merhaba arkadaşlar bizde eşimle 1.5 yıldır bebek için uğraşıyoruz. Eşimin sperm sayısı 550.000 hareketlilik ve morfoloji % 5 yani umudumuz oldukça az. Acaba bu preseed adlı üründen sizce fayda dörebilirmiyiz? Ve ürünü nasıl temin edebilirim?

sevgili mehtp.. hoşgeldin canım...sonuçta hamilelik tek bir sperm ile gerçekleşiyor...Rabbim ol derse oluyor...bu yüzden birşey demek mümkün değil...ama kadınlardaki kuruluğu ph dengesini bozmadan giderdiği için faydasını görenler çok

benim bu ay da olmadı. 2. kutu preseed sparişni verdim. bu sefer çift çalışcam. hem ilşkiden önce, hem sonra. shyqueen demişti, bana da mantıklı geldi. ondan haber yok merak ettik çok.

OO burası kalabalıklaşmışşş
naber lonelines nasılsın..bu ay olmadıysa başka ay olur boşver canım

iyiyim canım sen nasılsın?alıştım sayılır artık. 5ayım doldu. olsun daha yolun başındayız sayılır. preseedi 3 ay kullandım. ama ilk ay tam beceremedim. 2 ay günü tutturamadım. bu ay tam olmuştu ama kısmet değilmiş.

canm sana özel mesaj attım....

günaydınlar kızlar, var mı shyqueenden bir haber?

bugün yarım gün, yarın tüm gün tatiliz, çalışanların gözü aydın

Shyquenni ben de merak ettim, inşallah iyidir.

Duygucum sen nasılsın, neler yapıyorsun? Benim karnım belim ağrıyor, gelecek benimki ama nazlanıyor

iyiyim ben anjeliccim,asıl sen nasılsın.ay şu karnının ağrıması guzel şeylere işaret olsa:))))
belli mi olur:)))

çetrefillii canım sizin adınıza sevindim ama.ilk defa kendi adıma üzüldüm tatil diye:..çünkü işsizimmmm..bühüüüü...aslında bunun için üzülmedim...tatil diye yarın yüzmeye gidemiicem, ona üzüldüm mafoldumben

duygucuuuum üzülme canım yaa umarım kafana göre bir iş bulursun dinleniyosun işte evde öyle düşün canım lütfen

hem ben çalışıyorum da noluyo ki sivasta yüzmeye gideceğim bi yerde yok düzenli mi gidiyosun?

ben ciddi bi komplexe girdim yaa üst bedenim 34 alt bedenim 36 ikne şimdi üstüm 38 oldum altım 40 selülitlerim de var artık... folik asit, aman bu ay hamile kalırım diye kırmızı et falan üstelik habire süt yogurt yiye içe koca bi popoya sahibim artık( ama akşamları bi yarım saat spor yapıyorum 10 gündür, hiç aksatmadım, akşamları da az yemeye calısıyorum, öğleyi meyveyle geçiştiriyorum, veremesem de en azından almayım kilo valla.. hamile kalıcam diye hamile olmadan o görüntüye bürünecem önlem olmazsam...

günyadın kızlar,

cetrefilli canım bizim gibi özel sektörde çalışanların tatili bile patronun iki dudağı arasında. maalesef ben yarın bile çalışacağım((

yok mu yaw güzel habercikler kimselerde..

kıs çetrefilliii duygu kimm :mymeka: ben epppruuuu
haftada 2 gün gidiyorum canım...inşallah düzenli olur..ay sivas ta va rdır kapalı yüzme havuzu...araştır bence...otellerde falan mutlaka vardır...hemşo sayılırız ben niksar/tokatlıyım...niksar da bile var...yarı olimpik bir havuz sivas ta kesin vardır
benim de kilom yok...spor ile kilo almaya çalışıyorum..bedenim alt da üst de 34...yağ oranım 18...normali en az 20...zayıflık da kilo kalmayı zorlaştırırmış.

selmacım merhaba, nasılsın
ay ben sizin orayı ihbar edeyim sen de kurtul :roflol: şaka şaka
ama yarın özellikle çok önemli...resmi tatil olmalı...bence patronunu uyar...hakikaten hassas bu konuda devlet...cezası var de
ay gerçi sen demezsin şimdi ne de olasa zam aldın :roflol:

ebrubu süper fikir bende hemen adres verebilirim benim patronum eşim yinede çalışacağız diyor ..

:roflol: ayh yaa duygu mu dedim, hamişlikten olsa gerek:roflol::roflol: anacım var sivasta yüzme havuzu yeni açıldı da ben kıçı kaldırıp gitmedim daha:kedi: yaa ben de zayıftım ne güzeldim ozaman:çok üzgünüm:

ya aslında boyum 167 kilom 58 şu an, ama üstte bişey yok kalça aldı başını gitti yaa, anneme benziyorum gitgide... hakkaten hemşoyuz canım yaa, tokatta burger king var mı? canım wooper istiyo sanırım bu haftasonu kayseriye wooper yemeye gidicez, tokatta varsa sana gelelim:roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…