Preseed kullananlar

Kız doğduğum gün başlamış şanssızlığım 9 aylık yolu 7 ayda tepmişim diyorumya şansım olsaydı kaydirigubbakcemile3 şaka bir yana eşimde sorup duruyor hani şu meşhur preseedin gelemedimi hala diyor beklimedeyim ne yapim elden bişey gelmez

güle güle canim. kizkardesin de senin gibi güzel mi? bekar bir kaynim var haberin olsun yerimseniben
ah be canım tren kaçtı iki kız kardeşim var biri benden önce evlendi biride benden bir yıl sonra güzellerdi ama el oğlu aldı gitti kaydirigubbakcemile3

listeye bir giren hamiş olmadan çıkamaz.......lmaz: bu ay olmadıysa bir dahaki aya mutlaka kullanacaksın.... inş. gerek kalmaz tabii yerimseniben
valla bende benide çıkar canım ürün gelince yazarsın dicektim bu cümlenin üstüne tırstım ayderya kaydirigubbakcemile3

dilacımmm canımmmmmm ya çok sevindimmm rabbim sağlıcakla kucağına da almayı nasip etsin canım benimmm derısı bizlere de olsun inşallahhh
aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnn:Saruboceq:

dylec, emel78 kızlar hoşgeldiniz konuya kaptırdınız galiba kolay gelsin a.s.

hosbulduk canim. duramadim yerimde zemuszemus esim kizcak onu bekliyorum, o kizinca cikcam:)

kaydirigubbakcemile3 enişteye selamımı söyle bir deli var bensiz duramıuoyrmuş onla uğraştım geç kaldım de kaydirigubbakcemile3

bende benimkini bekliyorum 2 saattir arıyorum birazdan geliyorum diyor o biraz oldu iki saat gelene kadar iki lafın belini kırayım dedim yerimseniben

iyi demissin canim, evde bos bos oturmaktan bikinca dantel basladim ama beceremiyorum pek. ben kimmmm dantel örmek kiiiimmmm

ben hiç yapamıyorum o tür ince işleri sıkıntıdan daha çok patlıyorum hem dantel iyi değil zaten örerken aklından bin türlü sorun geçiyor insanın kafamçokkarıştı

kıslarrr slmm bu preesedd nerden alınıyo yardımcı olurmusunuz bende alsam :))))

kıslarrr slmm bu preesedd nerden alınıyo yardımcı olurmusunuz bende alsam :))))

Valla al canım ben adres vericem vermesine sanada henüz benim sipariş gelmedi benim aldığım satıcı biraz geciktirdi yani o yüzden güvenip pek adres veremiyorum... ama aynı sitede bir sürü satıcı var sitenin adresini özeline yollarım

bu arada hoşgeldin sefalar getirdin :)

canim fertility p-lan'in adresini veriyorum ben herkese. ondan aldim ben cunku hep. sen baskasindan mi aldin? fertility plan'in mail sigortali. ve hemen gonderiyor adam. takildiysa Turk postasina takilmistir. ama ben hic gelmedigini gormedim. sadece bir arkadasinki 3 haftada mi ne gelmisti digerleri 3 gunde Istanbul'a ulasiyor.

Günaydın arkadaşşşlaaarrrr.Öncelikle bu güzel sabahta herkes için bş dua edeyim.Rabbim inşallah gebe kalamayanlara hayırlısıyla hemencecik hamişlik, gebelere de sağlıcakla hayırlı gebelik geçirmelerini ve herkesin meleğini bir an evvel sağ salim kucağına almayı nasip eder inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…