Preseed kullananlar

Kıslaaar yaaav benim bugün 25. günüm ve ovulasyon zamanındaki gibi yumurta akı kıvamında yapışkan akıntım geliyor şeffaf, alla allaaaa ben regl olucam derken ovulasyon yeni mi oluyor, mümkün mü? Kibeleeeeee yetiş canım, bi el at duruma fisfisfis

her şey olabilir ayda sadece bir kez olmayabilir ovulasyon...
git çalış ehe...

her şey olabilir ayda sadece bir kez olmayabilir ovulasyon...
git çalış ehe...

dilacım nerdeeee, dün ovulasyon testi yaptım silik ötesi bi çizgi var, olsa daha koyu çıkar diye düşünüyorum, bu ay da kafam karıştı valla:1shok:

senin hamişlik nasıl gidiyor, eşin nasıl bakiim?

yaa olurmu 24.gün silik çizgi varsa yumurtluyorsun demektir...
sen boş oturma yinede :))
benim hamilelik iyide hani hatalık öncesi gerginlkik olurya (ki bende aşırı olur)
böyle birilerini paralamak istiyorum şiddet hat safhada.....
kocam iyi napsın hala alışamadı yere basmıyo...

aslında o testlerin bazen gebeliktede çift çizgi çıktığını biliyomusun?
25.gün bana ovulasyon için geç gibi geldi bir taraftanda iki kere yumurtlamış olabilirsin şimdi heveslendirmek istemiyorum hep bebabel beklicessss....inşallah bebişim ya hadi hayırlısı...

Canım hamilelikte bende de sinir katsayısı yükseliyor, daha sinirli daha gergin oluyordum, sen de bendensin yane:lepi: Şincik birkaç hafta epey gazın olacak, karnın ağrıycak, aha da hasta mı oluyom acaba diyeceksin, bunların hepsi oluyor, endişelenme...eşin çok mutludur eminim, erkekleri ayrı etkiliyor gerçekten, yapabildiğin tüm nazı yap bacım.opuyorumnanaktan

canım silik çizgi derken 5 dakika ancak çıktı öyle, ben ovulasyon testlerini daha önce de kullandığım için biliyorum, bu sayılmaz, 25. gün ovulasyon için geç ama benim küretaj olduğu için dengelerim kayabilir, hem gebelik olması için ihtimal gerek o da bende yok gibi bir şey,hem gebelikte ateş yüksek olur di mi? Benim dün sabah ateşim 36.3 dü, akşam gerçi 37 olmuştu, sabah da 36.2 olmuş, bu seviyelerde ben regl olurum yaaaaCADIARZU

haaa sen ikinciyi yapmaya çalışıyodun dimiiiiiii?
hadi bakalım ben 4 gözle bekliyorum seninhaberini....
ss2302 teşekkür ederim biras zor oldu ama yaptım :))
seçmek zormuş hepside çok güsel....

haaa sen ikinciyi yapmaya çalışıyodun dimiiiiiii?
hadi bakalım ben 4 gözle bekliyorum seninhaberini....
ss2302 teşekkür ederim biras zor oldu ama yaptım :))
seçmek zormuş hepside çok güsel....

dilacım benim çocuğum yok, 2 gebelik kaybım var maalesef...

ah kıyamam yaaaa....çok pardon....olsun bak ama olmuyor ihtimali yok kafanda dimi tatlım..ben şimdi onu aştımya allah korusun bişi olursa çok çok üzülmicem...
gene yaparım :)
allah büyük bitanem...
ba salatı tefriciye duası var onu okusana 4444 kere okuyunca dilekler gerçek oluyo ben bide onu okudum yani 50 tane okumuştum daha ama onada bağlıyorum yani...
hadi başlayın dua etmeye kıslar...

dila06 arkadaşım çok tebrik ediyorum inşallah sağlıkla kucağına alırsın yavrunu...

bende de 2 gündür akıntı var bugün reglimin 23.günü benimdemi yumurtam yeni çatlıyor acaba?ovulasyon testi sipariş edicem bugün böyle olmayacak...
birde daha öncede sormuştum preesed kullandıktan sonra 15 dk ilişkiye girmeden bekliycekmiyiz diye ama cevap alamadım kullanan arkadaşlarım yardımcı olabilirler mi?biz sıkar sıkmaz çalışmaya başladık çünkü :kedi:

bende sıkar sıkmaz çalıştım onun bir önemi yok bence...

çok duygulandım ve sizin adınıza çok sevindim inşallah kucağınıza da sağlıkla bebeğinizi almak nasip olur..

Birtanem bende ondan sipariş ettim.Bu benim şansımmı şansızlığımmı diyim ne diyim bilmiyorum gelir inşallah geç olur ama temiz olur inşallah ..dediğin gibi türk postasına takılmışta olabilir ...17. gün bu gün gelmediğine yanmıyorum valla ha geldi ha gelecek evde hapis kaldım adım atamıyorum gelirde bulamazlar beni diye

Aminnn cümlesine inşallah :Saruboceq:

Şekerim sırada sen varsın hadi hayırlısı :Saruboceq: opuyorumnanaktan

amin canım şans yakanı bırakmasın inşallah :Saruboceqpuyorumnanaktan

hayırlı olsun canım inşallah sonucada böyle çabucak ulaşırsın :Saruboceq:
hayatım bizim satıcımız gönderim ücreti almıyor ilacın ücreti neyse o

mutlulugun daim olsun canım heyecanını inan kalbimde hissediyorum opuyorumnanaktan

yok yok sende bir haller var birtanem inşallahhh hayırlı bir haldir bu (minik bir melek gibi):Saruboceqpuyorumnanaktan

canım merhaba bu topci yeni keşfettim şu an adet dönemindeyim ama daha olmadım bende kullanmak isterim bu preseed ve ovulasyon testlerinden :kedi: nasıl alabilirim kapı da ödeme yapılabiliyormu acaba :kedi:

Canım hoşgeldin öncelikle..a.s..ben yurtdışından sipariş verdim oradan kapıda ödeme yok..yurtiçinden sipariş veren arkadaşlarımızda eminim kartla almışlardır...

internetten satislarda bildigim kadariyla kapida ödeme yok.

bu arada selam kizlar, gece kusunuz geldi:))

Canım hoşgeldin öncelikle..a.s..ben yurtdışından sipariş verdim oradan kapıda ödeme yok..yurtiçinden sipariş veren arkadaşlarımızda eminim kartla almışlardır...
bilgilendirdiğiniz için çok sağolun benim eşim çok karşı netten kart kullanmaya başka biryer yokmu almak için fisfisfis:asigim:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…