Preseed kullananlar

ayrederyada bu yazından alıntı yapmasaydı ben görmemiştim çünkü onun sayesinde gördüm kaydirigubbakcemile3

ayrederya ağlamayın nolur....hep sevinçten ağlayalım burada olurmu?
canım benim ikinci kullanışım ama ilkini saymıyorum çünkü hep 14.gün yumurtluyorum diye ben kullandım geçen ay hepsini 18.gün yumurtladım aksi gibi...boşa gitti kullandıklarım bu ay ilk diyebiliriz yani...
canım çok söyledim ama bol bol dua edin önümüzdeki hafta doktorla ilk randevumuz....

ayy canım benimm inşallah bebişini görürsünüzz allah sağlıcakla tamamına erdirsin canım

bende geçen ay preseedi çok bilinçsizce kullandım yumurtlamadan önce bitiverdi kaydirigubbakcemile3 ondan bende bu ay ilk gibi düşünüyorum hadi hayırlısı hakkımızdaa canımcım güzel haberlerini bekliyoruz doktorundan gelince haber eet bize şeker a.s.

dikkatli kullanmak lazım ovulasyon testleriyle birlikte kullan benim yaptığım hatayı yapma datlum...

Coşku devam ediyor heee, hadi bakalım :)

Kıslar galiba ben de hasta oluyorum, bugün ateşim çoook düşmüş, vücudumda acayip hassasiyet var, karnımda regl ağrısı ve az önce birka. damla kanamam oldu, 24. günüm bugün, sizce bu kadar kısa sürede regl olabilir mi? Benim 28 günde birdi döngüm ama reglim çabuk gelsin diye bal tarçın çörekotu yapmıştım, şincik ben 9 veya 10. gün mü gıdakladım yane?

kıs dur belkim yerleşme kanamasıdır yaw...heyecan yaptım şimdik bak...
bir kaç gün dah bekle bakalım olursanda önümüzdeki ay destekli çalışıcas...

kıs dur belkim yerleşme kanamasıdır yaw...heyecan yaptım şimdik bak...
bir kaç gün dah bekle bakalım olursanda önümüzdeki ay destekli çalışıcas...

yok dilacım öyle diil, ihtimal yok yane, ben küretajın üzerine regl olmayı bekliyorum, çalışma gelecek aya olacak inşallah, umarım ara kanama falan diildir de önüme bakarım, yine da saol canım benim.opuyorumnanaktan

canlarımmm opuyorumnanaktan selam birkaç sayfa gerideyim gelicem küçükken okuduğum kitaplar bile bu kadar heyecan vermemişti

slm kızlar, hayırlı günler bol hamişli günler....dilacım tekrar tebrik ederim tatlım.. a.s. gece uyuyamadım yahu, içim kıpır kıpır oldu bu haberden sonra delikafadulden
sıra bizde preseed kızları :CüvCüv:

Allah'ım coşmus burası kızlar.Ne güzel haberler var ya,cook mutlu oldum dila adına.Canım benim çooook tebrik ediyorum,Allahım sorunsuz bir sekilde kucağına da almayı nasip eder inşallah.Çiçekçik'in dediği gibi diken diken oldu tüylerim.Sanki kardesim hamile kalmış gibi sevindim.Hadi bakalım,bu liste daha çoooook uzasın.Yaşasın pressed ve forum kardeşliği

canım benim..inşallah tez zamanda gelir bebişin sana :Saruboceq:

durucum nasılsın?.. bi uğrayım dedim topiğe, iyikide uğramışım, inanılmaz mutlu oldum..darısı bizim başımıza inşallah..umudum gittikçe artıyor...Allahım yardımcımız olsun :Saruboceq:
sağol canım iyiyim akşamdan beri oynuyorum çatır çatır hihoyyyt
kizlar ben tekrar geldim:)

canim üstüne görmedim, bayagi aadet oldum yani, az buz degil.

yaw heyecan oldum simdi:) insallah Allah'im insallah

Bellimi olur bidenem hadi inşallahhh :Saruboceqpuyorumnanaktan

cananım kzı bendemi kullansam bu jelden sırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey
ohooo daha başlamadınmı çok şey kaçırmışsın şeker kaydirigubbakcemile3

yeni anne adaylarını tebrikederim..darısı anne olmak için sabırsızlanan arkadaşların ve yanındada benim başıma
aminnnnnnnnnn canım :Saruboceq:

valla bilmemki nilüferim..ben bi sonuç alıyım o zaman herkese tavsiye etcem..şimdi bişi diyemiyorum...opuyorumnanaktan
herkes kullansın kız bacım herkesin kısmeti ayrı yerimseniben

hepinize merhabalar buraya ilk defa geldim hamile arkadaşlarımızı tebrik ederim alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis
hoşgeldin sefa geldin canım darısı isteyen herkesin başına :Saruboceqpuyorumnanaktan

ayyy canım benim valla canlandırma yaparak okudum oy tüylerim diken diken oldu valla rabbim sağlıkla tamamına erdirsin bidenem Şeniz

kızlar bu preseed nerden alabilir banada yardımcı olurmusunuz ve ücreti ne kadar acaba
linki özeline atıcam canım
dila06 tebrik ederim canım...
allah sağ salim kucağına almayıda nasip etsin....

durucum senin presedler geldimi?
gelmedi canım bekliyorum hala

son dsürat hemdeee hihoyyyt ben 24 günde bir regl oluyorum canım 9-10. gün yumurtluyorum değişmiş olabilir çevrimlerin

valla allahın işine akıl sır ermiyor bacım hiç belli olmaz yerimseniben

söyle diyo benden habersiz kredimi çektin naptın hatun?
kanırttım bunu anlamadı çünkü kan testi negatifti biliyosunuz....dedim o paranın bi sahibi var bize çok şey gerekicek...elini götürdüm karnıma.....ağlamaya başladı tabi onu öyle görünce bende dayanamadım ağlaştık....

offf ya benide ağlattınız şimdi..ama cok duygulandım ve mutluluktan.Adım gibi duygusalım zaten.Canım ya,tum dualar sizin olsun.:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

çok iyi yaa böyle güzel haberler alınca insan bi hevesleniyor oluyormuş diyeee değilmi yaaa darısı hepimizin başına kızlarrrrr

çok iyi yaa böyle güzel haberler alınca insan bi hevesleniyor oluyormuş diyeee değilmi yaaa darısı hepimizin başına kızlarrrrr

Gerçekten öylezemuszemuszemuszemus bugün dilanın haberi çok iyi moral oldu bana ve ümitlerimiz yeşerdi nooolurrr kızlar sırayla hamile:CüvCüv: olalım da umutlarımızı hep taze tutalım değil mi?opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

inşallah canım benim inşallah bizlerde birer birer vercezzzzzzz eninde sonunda yani değilmi amaaa :1hug:

sağolun kıslar durmak yok her gün çalışılıcak ona göre...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…