Preseed kullananlar

sağolun kıslar durmak yok her gün çalışılıcak ona göre...

Canım 'Bebeğinin cinsiyetini bilmek isteyen buraya' diye bi konu var oraya girip eşinin ve kendinin doğum tarihini ve son adet tarihini yazıyorsun ve sevil diye bi arkadaş bakıyo. İlginç bi bak bence.Mzemuszemuszemuszemusesela ben bu ay hamileysem eğer benim kızızm olacakmış.

linki yollasana bana tatlım zor olmazsa merak ettim şimdi...

tamam tatlım buldum sağol.arkadaş şu an sitede değil ama yazıcam ona sağol bilgilendirdiğin için bebişhim.....

canım arkadasş sitede değil bi gelsin hemen yazıcam söz...

hosbulduk canim.

kutlamalar devam etmis, darisi basimiza yahu.

ayrederyacim ben bu ay preseed kullanamadim, yani siparisi gec verdim, oda gec kaldi, yumurtlama gününe denk gelmedi. beni listeden cikarbilirsin.

hosbulduk canim.

ayrederyacim ben bu ay preseed kullanamadim, yani siparisi gec verdim, oda gec kaldi, yumurtlama gününe denk gelmedi. beni listeden cikarbilirsin.

aminnnnn canım:Saruboceq:
hayatım ben geçen dönem verdimde noldu yine yetişmedi bu gün yarın gıdaklıcam kaydirigubbakcemile3

neyse ben kaçim kızkardeşim burda birazdan sitem etmeye başlar sonra gelirim kızlarr öptüm kocamannnnnnnnopuyorumnanaktan

seninki yilan hikayesine döndü zaten :umursamaz: ahhh bu ihmalkar insanlar. anlamiyorlar halimizden.

gecen sefer nerdeyse ayni gün almistim. ovu testlerimde ertesi gün hemen gelmisti, ona güvendim, hemen gelir sandim. bugünün isini yarina biraktim. böyle oldu iste hakettim ben bunu

güle güle canim. kizkardesin de senin gibi güzel mi? bekar bir kaynim var haberin olsun yerimseniben

aslinda anjeliccim bence sen erken yumurtladin. niye diye sor bir bakiiim?

sen gecenlerde bana mail atmistin, hafta ici sali carsamba falandi. kopkoyu cikti iki cizgi de dedin. haftasonuna gidaklarim dedin. ben de dedim ki koyu cizgi ciktiysa hemen yumurtlarsin bugun ya da yarin dedim. nitekim de oyle olmus. eger bir iki damla geldi ise arkasi gelir, cunku uzerinden tam 14 gun gecti. dusunsene.

corekotu bal tarcin yumurtlamayi 3-4 gun one aliyor. adetler kisaliyor cunku yumurtalar daha cabuk olgunlasiyor.

Dilacim bence kiz. cok calisinca kiz oluyor. bir gun yumurtlama gunu calisinca erkek. vallaha olsun da kiz erkek hiiic farketmez.

bu arada esinin tepkisini okudum cok duygulandim. benimki inanmamisti:) yani o kadar cok silik cizgi gorup husran yasadik ki, silik cizgiyi gorunce inanmamisti. ertesi gun kanda cikinca inandi o zaman da sevinmenin anlami kalmadi

neyse sigarayi hemen birak, bak sonra yegenimi kusturme. sebep olmus olur iste birakmana ne guzel.

hosbulduk canim.

listeye bir giren hamiş olmadan çıkamaz.......lmaz: bu ay olmadıysa bir dahaki aya mutlaka kullanacaksın.... inş. gerek kalmaz tabii yerimseniben

tebrik ederim canim. Rabbim saglicakla kucagina almayi nasip etsin insallah.opuyorumnanaktan

dilacımmm canımmmmmm ya çok sevindimmm rabbim sağlıcakla kucağına da almayı nasip etsin canım benimmm derısı bizlere de olsun inşallahhh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…