Preseed kullananlar

PRESEED KULLANIYORUZ
HAMıLE KALIYORUZ
DOĞURDUKÇA DOĞURUYORUZ...(SADECEMEYRA ARK. BULDUĞU SLOGANIMIZ)

Preseed ile hamiş kalanlar
1- kibele
2- rockwell
3- menzilgülü (anne oldu bile maşallah)
4- wannababy
5- nequelen
6- nerili
7- kursatim
8- kadus
9- durualya
10-sevcangoksel
11-jasmin77 (12.6.09) mayıs ta ilk kez
12-bengusu (20.6.09)haziranda ilk kez kullandı.
13-duducan (11.07.09)
14-dila06 :CüvCüv: :hooray: (14.07.09) 2.kez kullandı..

preseed kulananlar beklenmeyen adet tarihi

ayrederya ...............18/temmuz
kukuleta09...............20/temmuz
cnnsnyrt..................22/temmuz
aurora79..................24/temmuz
cicekcik..................25/temmuz
SadeceMeyra..........27/temmuz
Pınar&Musti............12/ağustos
kadrish28
irem74
^^sabirsiz^^
minipisi
babylove
zelal83
emel78
viana
siber
Duru_
batik
selmas88
gamze-su
ceylan83
aymes
nehir01
osmaniye80
starsuzie
made
Moonlight
anjelic
tuanay
ceylin_naz
desdomona
duyguby
ss2302

Son düzenleme:

AMİNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN
canımm benimm nede güzel başlattın bizi güneeee

:Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:aminnnnn canım

Kibelecim canım nasılsın bakiim? Senin doğuma ne kadar kaldı,1 hafta mı?Hadi sonuna yaklaşıyorsun güzelimkaydirigubbakcemile3 Canımcım o söylediğim günler 12. gündü, 13. gün ovulasyon olsa benim 27. gün hasta olmam gerek, dün 24. günümdü, o birkaç damladan sonra gelen giden yok ama regl ağrıları devam, sökülecek de biraz sıkıntılı olacak anlaşılan, ben yarından itibaren gelir diye planlıyorumi hayırlısı gelsin de gerisi önemli diil.

Güzelim ben de ordan alıyordum testlerimi, hatta bu p.tesi ovulasyon ve gebelik testi siparişi verdim çarşamba elimdeydi, aman şansım böyle yaver gitsin hephihoyyyt

Bu arada kıslar günaydın, nasılsınız? Çiçek kaçtın mı kuşum?
kukuleta, melek, rgrsoy nasılsınız?

bitanem ağzından bal damlıyor.Tum kalbimle amiin diyorum herkes için.bu arada ben daha yeni geldim,herkese gunaydıın...

Bu arada kıslar günaydın, nasılsınız? Çiçek kaçtın mı kuşum?
kukuleta, melek, rgrsoy nasılsınız?

Canım benim iyiyim adet günüme az kaldı heyecanla olmamayı bekliyorum 4 gün kaldı.Ne adet olcağıma dair ne de gebeliğe ilişkin hiç bir belirti yok bilmiyorum bakalım hayırlısı inşallah.Senin nasıl gidiyor?

İyiyim Allaha şükür, regl ağrıları devam, bekliyorum kırmızı kartı rahatlamak için, gerildim davul gibi oldum iyice:gitme:

Güzelim hamilelik belirtisi pek olmuyor, regl belirtileriyle aynı, ben iki hamileliğimde de farklı hiçbir şey hissetmedim, şişlik, uyku felan en erken 5-6 haftadan sonra başlıyor, inşallah senin kırmızılar yerine güzel bir melek gelir:Saruboceq:

kızlar selam ben preseedlerimi turkiye den siparis ettim ana distributorunden..

dun aksam siparis ettim bu sabah elimde oldular hemen, inanamadim.. yani fiyat farkı var tabi ama yabancı sitelerden taa 25-31 temmuz arası gelecekti e zaten benim yumurtlama donemim gecmis olacak o zaman ve gonderim ucreti neredeyse kutu fiyatının 2 katıydı.. ben de kazanacaksa turk kardeslerim kazansın elime de cabuk gecsin dedim ve hemen siparis ettim..
ustunde de tarihi yazıyor kızlar taaa 2011 e kadar gecerli.. bu sebeple iciniz rahat rahat siparis verebilirsiniz canlarım..

hepimize bol sans.. Allah yardımcımız olsun!:Saruboceq:

kızlarr günaydınnnnn...
sabah kan tahlili vermeye gittim hala inanamıyorumya...986,5 çıkmış değerim doktordan randevu aldım pazartesi günü saat 3 te ordayım kısmet olursa...herkes iyimi bakalım?
ya bir şey rica edicem bu bebek takvimi varya o nasıl yapılıyo biri bana anlatabilirmiiii?
çok öptüm..

inş..katlanarak artar gider... sağlıklı bir bebişin olur... allah gönlüne göre versin...a.s.

canım hayırlı olsun tekrardan.. Allah kucaginda gormeyi nasip etsin

ticker icin herhangi bir siteye girip once hazirliyorsun ticker ını.. ondan sonra da hazır olduktan sonra o web adresini kopyalayıp profil duzenle ye girip en asagıda kilo dogum takip kısmına yapıstırıyorsun...

Son düzenleme:
amin canım sağolun...siteye girdim ama nereyi kopyalayacağımı bulamadım neyse ben bişiler yapmaya çalışayım...

hadi bakalım,inşallah fayda sağlar ve hayırlı haberlerini alırız..:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…