Preseed kullananlar

kız allah seni emi zaten öğrenince aklıma ilk falcı geldi....
deli ya cinlimi ne...
sen buraya gel ben seni ellerimle götürürüm ona...

kız allah seni emi zaten öğrenince aklıma ilk falcı geldi....
deli ya cinlimi ne...
sen buraya gel ben seni ellerimle götürürüm ona...

yaaaf falcının tutturması çok garip ama di mi? Seninle burada o kadar da konuştuk, bi de bilirse falcı müşteri patlaması yaşar diye:lepi: İstanbulda olsaydı merak bu ya giderdim kesin ama ankara zor be anacım, senin yolun düşerse baktır bize de ehheeee, de ki preseed kardeşlerimin hepsi hamile kalacak mı?lülülülülülü

ya evet ben daha hastayken falcıya gittim sol tüpün tıkalı hamile kalıcaksın bu ay ama sağdan dedi yuh dedim yok öyle bişii....sırf ona inat 5 gün kala test yaptırdım negatif çıktı onun muhabbetini yapmıştık anjelic le onu anlatıyo...

ya evet ben daha hastayken falcıya gittim sol tüpün tıkalı hamile kalıcaksın bu ay ama sağdan dedi yuh dedim yok öyle bişii....sırf ona inat 5 gün kala test yaptırdım negatif çıktı onun muhabbetini yapmıştık anjelic le onu anlatıyo...

valla süpermiş o zaman falcı.Bi de bişey sorcam adaçayı bal çörek otu filan demişsin onlar nedir :uhm::uhm:ve gebelik için zannediyorum bu tarifleri nereden bulabilirim? Bana bu konuda da yardımcı olabilir misin canım sana zahmet çok sağol şimdiden.cokacimcoook

şimdi bal çörek otu tarçın bunlardan birer tatlı kaşığı reglinin ikinci günü başlayıp 12.güne kadar sabah akşam içiyosun aç karnına...
birde o arada adaçayı içtim günde iki bardak ...onada reglin nezaman başlarsa ozaman başla ama yumurtlama gününe kadar adaçayı gebelikte zararlı dikkatli kullan olurmu tatlım...

şimdi bal çörek otu tarçın bunlardan birer tatlı kaşığı reglinin ikinci günü başlayıp 12.güne kadar sabah akşam içiyosun aç karnına...
birde o arada adaçayı içtim günde iki bardak ...onada reglin nezaman başlarsa ozaman başla ama yumurtlama gününe kadar adaçayı gebelikte zararlı dikkatli kullan olurmu tatlım...

tamam canım senin yaptığın herşeyi yapıcam bu aydan itibaren inşallah.Sen de tuttu bize de olur belki ahh keşkemmm.:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

inşallah canım inşallaahhh.sizde bana dua edin biraz erken hopladım tee önümüzdeki hafta gitcem doktora....

inşallah canım inşallaahhh.sizde bana dua edin biraz erken hopladım tee önümüzdeki hafta gitcem doktora....

Dualarımız seninle güzelim, inşallah keseyi de göreceksin, için rahat olsun, dilacım dün senin ovulasyondan sonra kaçıncı günündü? Bir de dün yaptırdığın kan testi diil di mi?

canım benim 28 günde bir olur reglim dün 30.gündü iki gün geçti...
evde idrar yaptım sonra kan vermeye gittim...

merhaba kızlar yaa hamişmi var anlamadımm ne güzel olur günün güzel haberiii inşallahhh

dila06 tebrik ederim canım...
allah sağ salim kucağına almayıda nasip etsin....

durucum senin presedler geldimi?

aay dilacımm geçmişe baktımda şimdi gördümm çok sevindim canımm yaa allah sağlıkla hayırlısıyla tamamına erdirsin canım yaaa darısı bize artıkkkk ayyy ne güzell günün en güzel haberi vallaaa

dilacım hayırlı olsun canım:teytey::Saruboceq: Allah tamamına erdirsin inşallahkaydirigubbakcemile5 eşinle ilgili yerde ben de çok duygulandımmafoldumben darısı hepimizin başına inşallah

canım arkadaşlarım yarın size çok çok daha uzun yazıcam ama şimdi test yaptım ve inanamıyorum mucizem gerçek oldu hamileyimmmmmmmmmmmmmm....
umudumu yitirmiştim 5 gün kala test yaptım biliyorsunuz negatifti...şimdi yani daha iki gün geçti çift çizgi hemen koşup kan tahlili yaptırdım doktor daha yeni oluşuyor ama yüzde 99 gebesiniz dedi aklımı kaçırıcam eşimin haberi yok henüz sizinle paylaşmak istedim bana destek oldunuz birbirimize can yoldaşı olduk hepinize çok çok teşekkür ederim....yarın sabaah upuzuun yazıcam şimdi kafam çok karışık çok garip duygular içindeyim inanamıyorum benim mucizemde gerçek oldu...şaka gibi yarabbim nolur dualarınızı esirgemeyin tutunsun bebişim bna ve rabbim hepnize aynı duyguları yaşatsın..söz veriyorum sizden hiç ayrılmayacağım...tüm preseed ekibine özellikle iki aydır desteğini benden esirgemeyen sürekli telefonda aynı hassasiyetle sorularımı yanıtlayan bülent beye çok çok çok teşekkür ediyorum bu mutluluğu yaşamak gerçekten mucizeymiş...kibelecim seni hiiiç unuturmuyum eşimin haberi yok ilk sana söylicem demiştim aradım telefonuna ulaşamadım bitanem...
sen çok özelsin inan bana senin desteğinide asla yabana atamam bitanem çok sağol...canım arkadaşlarım dua edin bana sizi çok seviyorum...

süper bir haberrrrrrrr hastayım ben evdeyim şimdi yeni gördüm haberi.....
valla iyieştim birden... kız sanki benim içiime doğmuş sana hadi hadi hadiii demiştim sende heveslenmeyin test yaptım negatifti demiştin...... allah kucağına almayı nasip etsin arkadaşım hemen kupanı veriyorum....

PRESEED KULLANIYORUZ
HAMİLE KALIYORUZ
DOĞURDUKÇA DOĞURUYORUZ...(SADECEMEYRA ARK. BULDUĞU SLOGANIMIZ)

:nazar: Preseed ile hamiş kalanlar
1- kibele :nazar:
2- rockwell :nazar:
3- menzilgülü (anne oldu bile maşallah) :nazar:
4- wannababy :nazar:
5- nequelen :nazar:
6- nerili :nazar:
7- kursatim :nazar:
8- kadus :nazar:
9- durualya :nazar:
10-sevcangoksel :nazar:
11-jasmin77 :nazar: (12.6.09) mayıs ta ilk kez
12-bengusu :nazar: (20.6.09)haziranda ilk kez kullandı.
13-duducan :nazar: (11.07.09)
14-dila06 :CüvCüv: :hooray: :nazar: (14.07.09)

preseed kulananlar beklenmeyen adet tarihi

ayrederya ...............18/temmuz
cnnsnyrt..................22/temmuz
aurora79..................24/temmuz
cicekcik..................25/temmuz
SadeceMeyra..........27/temmuz
Pınar&Musti............12/ağustos
kadrish28
irem74
^^sabirsiz^^
minipisi
babylove
zelal83
emel78
viana
siber
Duru_
batik
selmas88
gamze-su
ceylan83
aymes
nehir01
osmaniye80
starsuzie
made
Moonlight
anjelic
tuanay
ceylin_naz
desdomona
duyguby
kukuleta09
ss2302

aay çok güzel yaa bende doğru düzgün girmemiştim şimdi geçmişe baktım okudum çok sevindimm tüylerim diken dikenn darısı bizlerin başına inşallah şu listede inşallah yukarıya çıkabilirizzzzzzzz :Saruboceq:

olucak arkadaşlar.....sakın umudunuzu kaybetmeyin...bir huyumu seviyorum bazen oda inadım...
50 yaşına gelsemde doğurucam dedim her şeyin çözümü var dünyada...
tüp bebek bilmemne hepsini denicektim takmıştım kafama...
ha bukadar şeyin üstüne allah vermezse yapacak bişey yok tevekkül etmeyi öğrenelide çok oldu...
keşke babamda bizimle olsaydı...
neyse moral bozmak yok ben burda size gazı vericem çiçekçik yokmu nerde o en çok onu güldürmeyi
seviyorum ha....

ağlattın mafoldumben bak beni zaten hastayım allahım hepimize yaşatsın bu güzel duyguyu

olucak arkadaşlar.....sakın umudunuzu kaybetmeyin...bir huyumu seviyorum bazen oda inadım...
50 yaşına gelsemde doğurucam dedim her şeyin çözümü var dünyada...
tüp bebek bilmemne hepsini denicektim takmıştım kafama...
ha bukadar şeyin üstüne allah vermezse yapacak bişey yok tevekkül etmeyi öğrenelide çok oldu...
keşke babamda bizimle olsaydı...
neyse moral bozmak yok ben burda size gazı vericem çiçekçik yokmu nerde o en çok onu güldürmeyi
seviyorum ha....

canım benimmmm varya dün hiç bakmadım buraya hiç keyfim yoktu derdim var kısmında yazıp durdum keşke baksaydımda moralim düzelseydi o kadar sevindimki sanki ben hamiş kaldım inan yaa valla bugünde sabah beri burdayım bi açmadım bu topiği açam neler olmuş varmı hamiş varsa acuk seviniyim dedimki sen kalmışınnnnnnnn hihoyyyt hihoyyyt
darısı bize artık arkadaşım hayırlısıylaaa bende yumurtlama dönemimi devirdim gün saycaz artıkın inşallah sırasıyla kalırız hamiş :Saruboceq:
sen güldür beni tabi ben her daim nöbetçi gülücü kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

X