Preseed kullananlar

durucuk sana ziyaret msji attim:)
okudum bidenem sağol :)
haklısın canım anneler bir başka oluyor allah uzak ya da yakın başımızdan eksik etmesin analarımızı :Saruboceq:

canim ben gidiyorum. öptüm seni. iyi geceler. sana bi acayip kanim isindi neden bilinmez:)
hayirli geceler canim. ne istiyorsan Allah sana hayirlisini versin :)

canım benim bende öpüyorum kocamannnnn hayırlı gecelerin olsun inşallah allah hepimizin gönlüne göre versin inşallah muckssss opuyorumnanaktan

amanınnn kızlar bir hafta da 2 hamiş haberi..bizim topiktede 1 dene çıktı...amannn yandan yandan çok sevindim..Dilacım tebrik ederim arkadaşım..tüylerim diken diken oldu yahu..Allahım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inş...

nerdesiniz kızlarrrr preseed bebeğimiz geliyorrr dila06 için halaya gelin:teytey: :teytey: :teytey::teytey::teytey:

bende bendeee :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :dance: :dance: :dance: :teytey: :teytey:

meyracım bi test yapsana gebelik testi..belki üstüne görmüşsündür..hadi bi yarın yap ta bizide merakta koyma...

okudum bidenem sağol :)

haklısın canım anneler bir başka oluyor allah uzak ya da yakın başımızdan eksik etmesin analarımızı :Saruboceq:

amin..anne olduktan sonra onların değerini daha iyi anlıcaz..

durucum nasılsın?.. bi uğrayım dedim topiğe, iyikide uğramışım, inanılmaz mutlu oldum..darısı bizim başımıza inşallah..umudum gittikçe artıyor...Allahım yardımcımız olsun :Saruboceq:

kizlar ben tekrar geldim:)

canim üstüne görmedim, bayagi aadet oldum yani, az buz degil.

yaw heyecan oldum simdi:) insallah Allah'im insallah

cananım kzı bendemi kullansam bu jelden sırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey

yeni anne adaylarını tebrikederim..darısı anne olmak için sabırsızlanan arkadaşların ve yanındada benim başıma

hepinize merhabalar buraya ilk defa geldim hamile arkadaşlarımızı tebrik ederim alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis

valla bilmemki nilüferim..ben bi sonuç alıyım o zaman herkese tavsiye etcem..şimdi bişi diyemiyorum...opuyorumnanaktan

inşallah bi tanem sonuç alırsın şakkıdı ben bu jeli hatırlıyorum galibe bende kullanmıştım ama ben yeni evliyken eşimle uzun bir süre ilişkiye girememiştim o zaman dr vermişti ilşkiye girebilelim diye düşün kaç zaman bakire bakire gezdim ben :1ninca::1ninca::1ninca::1ninca:

Canım benim yaa. delikafaduldendelikafaduldenBak sonunda senin de mucizen gerçekleşti.:sm_cool::sm_cool::sm_cool: İnanamıyorum inan yazdıkalarını okurken içim ürperdi ve ben de heyecanlandım.Canım allah tamamına erdirsin inşallah bana olan yardımını hiç unutmucam, senin ve bebeğin için dua edicem canım benim.İnşallah rabbim hayırlısıyla bebişinin sana tutunmasını ve sağlıklı bir gebelik geçirerek dünyaya getirmeni nasip eder.:teytey::teytey::teytey:ve bizlere de aynı duyguları tattırır.

evet teyzeleri önce yeğeninizin ilk halini görün sonra ben anlatayım size olanları....
geçen ay gitmiştim doktora eşim için spermiogram istedi bende kan tahlillerimi yaptırdım...
bir önceki ayı zaten biliyorsunuz 14.gün yumurtlayan ben 18 gün yumurtladım dolayısıyla preseedi zamanında kullanamadım...
neyse bu arada adaçayı topicini okumuştum onuda yaptım...
derken 14.gün yumurtladığımı bildiğim için 13.gün akşam ve 14.gün sabah birde 15.gün akşam ilişkiye girdik sonra bi git artık bööööğğ geldi dedim yazık oda öyle olmuş mecburiyetten yapılınca olmuyo walla...
neyse ayın 7 sinde yani yumurtlamadan 9 gün sonra ben farklı şeyler için kan tahlili vermeye gittim poliklinikteki kızıda tanıyorum arada onada bakayım gel dedi...
çıkarmı daha 5 gün var dedim bir günlük bile olsa çıkar dedi biliyorsunuz hatta yazmıştım falcı sen hamilesin dedi sırf onun tezini çürütmek için baktırdım yani kana...
sonra yemin ettim bir daha kan tahlili yaptırmicam günüm geçmeden bu ayda olmadı boşa çalıştık tööö böö derken alıştırdım kendimi hasta olmayı bekliyorum bal çörekotu tarçına başlicam adaçayı iççem herbişeyi yutcam dedim...
bu arada beklenen regli tarihimden 3 gün önce kafama göre mantar ilacı içtim bi tanede ağrı kesici aldım hani hasta olcamya benim çok şiddetli geçer bir gün önce alırım önlemimi....neyse işte içtim ilaçları ben...
erken aldım ağrı kesiciyi gelmiyo reglim kafayı yicem ama bu arada diğer topiclerde bahsettikleri gibi belirtiler falan yok karnım ağrıyo yani hasta olucam dedim...
ilacımıda içtim düşününü kesin inansam bir umut olsa içermiyim kan tahlilinide yaptırmışım zaten negatif....
neyse iki gün boyunca aynı ağrı oldum olucam derken arkadaşım test yaptınmı dedi oda 10 senedir bekliyo..
yok dedim kan tahlilinde çıkmadı daha önce 4 gün gecikmişti dedim...
sen bi yap genede dedi...elimdede iki tane gebelik testi var sağolsun preseed den yolladılar....
eve girer girmez yaptım hemen yapmamla kaptan çıkarmam bir oldu of dedim gitti boşu boşuna test yok işte her ay aynı şey derken sigaramı içtim falan yukarı koydum testi...
sigaram bitti bir baktım tee yukardaki gibi koştum o arkadaşıma şoktayız ikimizde...
gel seni yürüyüşe çıkarayım kafan dağılsın dedi suratımdaki ifade çok salakmışta :)
neyse çıktık bunlan yürüdük yürüdük poliklinik var yakınlarda gel bide buraya baktıralım dedi...
yok dedim param yok...oda ben yanıma bi ekmek parası almıştım bide evden çıkarken gözüme elli lira çarptı aldım sana kısmetmiş demekki vardır bi hayır hadi gidelim dedi...
küçük yerlerde çabuk bakıyolar...
evet dedi pozitif....
biz sarıldık birbirimize amca dedi kimseye söyleme daha çok yeni oluşum aşamasında falan iyi dedim. eve geldim size yazdım sonra doktorumu aradım...rahatça keyfini çıkarabilirsin bundan sonrasını allah bilir ama çizgileri gördüysen şimdi hamilesin demektir dedi...
bir hafta sonra bekliyorum alttan muayene etmek istemiyorum gel keseye bakalım dedi...
çok heyecanlandım evde döndüm durdum eşiminde geç geleceği tuttu...
işleri uzamış falan geldi işte sallana sallana nasıl yorgun...
kızdım hep böyle geçmi geliceksin falan die telefon faturamdan azcık surat yapmıştı sabah bana birazcık sinirliydim ona neyse....
konuştuk falan dedim bize çok para lazım noldu gene ne aldın dedi....
napıcam ben seni söyle hangi allığı aldın gene hangi ruca para verdin derken of dedim çok para öyle bildiğin gibi değil...söyle diyo benden habersiz kredimi çektin naptın hatun?
kanırttım bunu anlamadı çünkü kan testi negatifti biliyosunuz....dedim o paranın bi sahibi var bize çok şey gerekicek...elini götürdüm karnıma.....ağlamaya başladı tabi onu öyle görünce bende dayanamadım ağlaştık....
ama aklımdada hep komşum siz kibele herkes gözümün önünden geçti....rabbim dedim benim dualarım kabul oldu darısı onlara inşallaaaaaahhhhh....tutmasa bile çocuum olmicak diye üzülmicem o başka bir stresmiş ve şuna inandım ne zaman unutursanız o size o zaman gelecek....
neler yaptım inanamazsınız spor yaptım saatlerce yürüdüm çok sigara içtim....
şakagibi ya nasıl olsa yok diye rahaaatt rahaaat tepindim...
allahım sizleride burada okumak bana nasib olacak kızlar sizi çok seviyorum dua edin lütfen....
delikafadulden

Son düzenleme:
canım benim yemin ederim okurken gözlerim sulandı.Özlellikle kocanın elini karnına götürdüğün bölümde.Bundan sonrası için lütfen sigara içme artık bak ne zorluklarla bebeğine kavuşuyorsun tatlım allah bundan onrası için yardımcın olsun.

Tebrik ederim arkadaşım ne güzel bi haber bu
okadar sevindimki senin adına
Rabbim bizede nasip eder inşallah
Allah sağlıkla kucağına aldığın günleride nasip etsin

olucak arkadaşlar.....sakın umudunuzu kaybetmeyin...bir huyumu seviyorum bazen oda inadım...
50 yaşına gelsemde doğurucam dedim her şeyin çözümü var dünyada...
tüp bebek bilmemne hepsini denicektim takmıştım kafama...
ha bukadar şeyin üstüne allah vermezse yapacak bişey yok tevekkül etmeyi öğrenelide çok oldu...
keşke babamda bizimle olsaydı...
neyse moral bozmak yok ben burda size gazı vericem çiçekçik yokmu nerde o en çok onu güldürmeyi
seviyorum ha....

dilacım ne kadar sevindim anlatamam, darısı buradaki arkadaşların ve benim başıma, kısıııııım senin falcı haklı çıktı iyi mi? Buna ne diycez şimdi, sen acilen şu falcının adını, telini ver bakiim, ehheeekaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…