Preseed kullananlar

Iyi aksamlar dilerim bebeginizi sağ salim kucaginiza alırsınız rabbim bizlere de nasip etsin inşallah ilaci nerden temin ettiniz acaba

Satmadiysaniz eger ben talibim .. bu arada bebegini zi sağlıkla alirsinuz inşallah kucaginiza darisi basimiza

Satmadiysaniz eger ben talibim .. bu arada bebegini zi sağlıkla alirsinuz inşallah kucaginiza darisi basimiza

Çok teşekkür ederim rabbim sizlerede nasip etsin, satmadım ama bebeğinin olması için uğraşan bir arkadaşıma verdim.
fertilshop diye bi siteden aldım ama araştırmadan aldım ben sabrım kalmadığı için :) ama işe yaradı çok şükür, daha uyguna satan yerlerde vardır heralde canım

Herkeze Merhaba arkadaşlar preseed jel kullananlar sizlere bi sorum olucak ben ılk defa preseed jel sipariş verdim botanik ecza deposundan buna jel diolar ama hiç kaygan deil beyaz bi sıvı ama kayganlik pek fazla yok kafam çok karıştı bana yardimci olursaniz sevinirim

Cnm oncelikle hayırlı olsun benimde esimde Varikosel var bikere hamile kaldım düşürdüm şimdi tekrar istiorum ve bu jeli aldım yanlız kayganlik pek fazla yok gibi sıvı bi jel ama ben baya islatcak kaygan olcak die düşünmüştüm ama düşündüğüm gibi çıkmadı acaba bu jel bolemi yoksa bendekindemi sorun var

Geçmiş olsun canım , Allah gönlüne göre versin. seffaf bi jel evet ama krem gibi kaygan bişey değil çok fazla. kullandığında eğer normalda kuruluk gibi sorunun varsa yarar sağlar bence ama bi problem yoksa anlamayadabilirsin. normal de kayganlaştırıcı nasıl bişey bilmediğim için ben garipsememiştim :)) inşallah sizede faydası olur.

merhaba bu jeli kullanıp hamile kalan arkadaşlarım jeli hala elinde olan var mı?

1 yıllık evliyim ama hiç korunmadık eşimde sorun olduğunu mart gibi öğrendik mayısta ameliyat oldu.
ağustosta ve eylülde jeli kullandım eylüldede hamile kaldım çok şükür
çok şükür canım allahım bekleyen herkesi evlat sahibi yapsın hayırlısıyla inşalllah çok zor ben 2.5 yıllık evliyim 1.5 senedir olmadı ikimizdede sorun yok

Canim benim esimde de hareket problemi var bende kullanmayi dusunuyorum bu ay adet olunca

Allah razi olsun canım ewet benim normalde kuruluk problemim var onun için bi hevesle baya kaygan olcak dusuncesiyle kullandim :) aynen bahsettiğin gibi ozaman problem yok ben evham yaptim sanırım çok teşekkür ederim sanada hayırlı doğumlar dilerim tekrar hayırlı ugurlu olsun

Güzel haberlerini alırız inşallah :)

bende botanik eczaan aldım kayganlaştırıcı değil böyle olması normal

1 yıllık evliyim ama hiç korunmadık eşimde sorun olduğunu mart gibi öğrendik mayısta ameliyat oldu.
ağustosta ve eylülde jeli kullandım eylüldede hamile kaldım çok şükür
merhaba;benm eşimde varikosel ameliyatı oldu 1 yıl oldu.Bende preseedi bu ay kullandım yumurtlama testiyle birlikte.Ama korkuyorum yine olmayacakmış gibi.Bu ilaç mucize gibi hemen hemen kullanan herkes hamile kalmış.sana birşey sormak istiyorum.İlacı kullandığın zamanda da ilişkiden sonra spermler dışarı akıyomuydu?

cvp verdiğin için teşekkür ederim canım hamilesin allah sağlıkla kucağına almak nasip etsin inş bende bulurum bu kremden yardımcı olsun arkadaşlar lütfennnn
selçuk ecza deposunda yada preseed jelin internet sitesinde alabilirsin.Mavi çiçekli kutu,üzerinde bandrol ve içinde yabancı ve türkçe kılavuz olup olmadığına dikkat edin geldiğinde.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…