Preseed kullananlar

@papatyak10 sadece yumurtlama döneminde canım,
hatta ovulasyon testleriyle birlikte denersen daha etkili olur bence,

benim eşim askerde,
yumurtlama döneminde yanına evci iznine gidip denedim
ancak düzenli ilişki yoktu, sadece bir hafta sonu denemesiydi o yüzden sanırım faydası olmadı,
en azından olumlamak, öyle düşünmek istiyorum belki de

ek olarak @elalmami bizde yanma hissi falan olmadı,
böyle bir yan etkisini de duymadım, başka bir şeydendir belki...

ve sonuç olarak, inşallah hepimize vesile olur kızlar
mutlu haberlerinizi bekliyorum
ben şimdilik şafak sayıyorum bakalım

Ben pressed geçen ay 2 defa kullandım yumurtlama testi ile olmadı bu ay 1 defa kullandim 14.gunumdu yumurtlama testi dahi yapmadim çünkü çok stres oluyorum ve bu ay merdivenlerden dusmustum üzerinde düşmedim bebegin Günasiri ilişki yaşadık 9_11_13_14 sadece o günler ve 14.gun öylesine kullanalım dedim eşime kullandık ve bugün adet günüm olmadım sanırım hamileyim yarın sabah test yapıcam inş egerki Hamileysem ve saglikliysa kalp sesini duyunca minigimin elimde bulunulan preseedi ve ovülasyon testlerini birinnize hediye edebilirim

Malesef adet oldum hemde gebelik testinde pozitif cikmisken çok Üzgünüm

Oncelikle hersey Yuce Allahin dilemesi ile. Bunlarin hepsi sebep bahane... bende ucuncu ayimda hamdolsun hamileyim..

Kizlar malum sayfa 2000 sayfa :) bu ay preesed alicam gitti gidiyorsa farkli renkleri cikiyor hangisi alayim

merhaba arkadaşlar,
ben de sizin gibi bu sayfayı okuyup preseed kullananlardanım. çok şükür biz ilk ayımızda hamile kaldık. şu an 6. ayıma girdim. hemen hamile kalamam diye 3 kutu preseed almıştım. bir kutusunu bile bitiremedik... hiç açmadığım iki kutusunu satmak istiyorum. ayrıca yanında fazladan aldığım ve hiç kullanmadığım ovulasyon testleri ve hamilelik testlerini de vereceğim. ilgilenenler bana özelden ulaşabilirler. tercihen ankarada yüzyüze görüşebileceğim birisine elden vermek isterim ama başka şehire de kargo yapabilirim. inşaallah isteyenlere de Allah en yakın zamanda bebek nasip eder.

canım kullanım suresı falan gecmemıstır degılmı :) bende bu ay alacagım cunku

ne kadar şanslısınız

bu ay ovulasyon testiyle birlikte denedik preseed jeli ama yine olmadı

merhaba,
ben nacizane birkaç tavsiyede bulunacağım. hamileliğe hazırlandığım sırada okuduğum iki kitabı tavsiye ederim. gecikmiş anne adayı için hamile kalma kılavuzu ve zita west'in Doğurganlık & Gebe Kalma Rehberi.... bu iki kitapta da özetle sperm ve yumurta kalitesinin sağlıklı bir bebek oluşumu için beslenme ve spordan geçtiği yazıyor. biz eşimle birlikte bebek düşünmeden önce beslenme tarzımızı düzenledik... her gün avakado, ceviz gibi omega 3 içeren besinler tükettik. haftada 2 gün somon yedik, yürüyüş yapmaya çalıştık... bu kitaplarda da sürekli kola içen, kahve tüketen ve spor yapmayan bayan ve erkeğin bebeğinin olma olasılığının ne kadar düştüğünden bahsediyor. özellikle zita westin kitabında hafta hafta döllenme için gerekli ve almanız gereken vitamin minarellerden bahsediyor. sonuçta her hafta vücut sperm ve yumurta üretimi, döllenme ve bölünme için farklı vitaminlere ihtiyaç duyuyor. hem bu kitapları okuyarak odağınızı sağlıklı yaşama verirseniz stresiniz de azalacaktır diye düşünüyorum.
paylaşmak istedim... şimdi 21 haftalık hamileyim. İnşaallah Allah hepimize bebeğini sağlıklı bir şekilde kucağıma almayı nasip eder.

Mrb kizlar bende gecen ay internetten aldim uzun suredir aklimdaydi esimin degerleri dusuk varikosel var ameliyat oldu halen dusuk eskisine gore iyi ama hamile kalamazmisim bu degerlerle ocakta asiya baslicaz bir bu kalmisti denemedigim bu da olmazsa baska caremiz yok asi yada tup ins gerek kalmaz sayesinde hamile kalirim korkmuyorda degilim kotu birsey olmasindan.iki kez kullandim bu ay bir kez daha kullancam olmazsa kalani gelcek ay artik.

[QUOTE="unzilee, post: 35882969, mçinşallah yor 316381"m yaaaa çok sevindim sağlıkla kucağına alırsın umarım,darısı bize :) gelişmelerden bizi haberdar et olurmu,buarada senin durumun nasıl?nasıl geçiyor gebelik?[/QUOTE]
Kizlar napiyonuz yaa hic sesiniz cikmiyor ben iyiyim cok sukur allahin izniyle kizim olacak 6aylik olduk insallah sizden de guzel haberler alirim cokkkk optum

bende preseed sipariş vermiştim elime ulaştı ovu. testiyle birlikte bu ay uygulamaya geçeçeğim inş. hepimiz hayallerimize tez zamanda ulaşırız.. AMİN

Bende ise yaramadi malesef bu ayda birsey yok ilk defa denedim bu ay geri kalanini da gelecek ay kullanacagim ama artik hicbirseyden umudum kalmadi

cnm naptin bakalim hamile misin?

Bende geçen ay sadece bi defa kullandım adetime 4-5gün var bakalım hayırlısı inş Rabbim hepimize tez zamanda hayırlı evlatlar nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…