Preseed kullananlar

kızlar bende almak istiyorum bu ayyy..kendi sitesinde mi alayım gitti gidyorda fln var ordan mı alayım..

Ben de preseed ve ovulasyon testi kullandım bu ay ama olmadı
Oysa ki çok umutluydum bu preseed muhabbetinden
Başka da ne almam ne yapmam gerekiyor hiç bilmiyorum artık..
Sanırım bu ay hiç bir şey yapmayacağım

KILZAR benim prseed de geldi ama yabancı yazıyor kullanım kılavuzu..ben bunu nasıl kullanacamm..

mrh kızlar benımde eşimin sperm hareketlilğinde düşüklük var suan ilaç kullanıyo fakat bende bu pre-seed i kullanmayı düşünüyorum ama cesaret edemiyorum gerçekten yararı olurmu kullananlar cvp verebilirmi sperm hareketliliğinde etkisi gerçekten varmı?

cnm bu pre seed yumurtlama gününden sonramı kullanılacak

bende olumlu yorumlara kanıpta aldım ama bizim hareketliliğe hiç faydası yok

gülcan sağolasın canım..evet klomen kullanıyorum..dr un dediği ilişki günlerinde kullanacamm bakalım ne olacak..

Arkadaşlar merhaba aralık 2013 den itibaren bebek düşünmeye başladık 3 ay denedik herhangi bir olumlu sonuç alamayınca doktara gittik ikimizde eşimle. bende bi sorun çıkmadı ama eşimde sperm sayısında ve hareketliliğinde bozukluk vardı. aşılama tutmaz tüp bebekde bu şartlarda çok zor dediler. varikosel varmış eşimde ve ameliyat oldu eşim. ameliyat olduktan sonrada bebeğimiz olmadı ve eşimin sperm kalitesindede herhangi bir değişiklik olmadı ki zaten ameliyattan oncede doktor cok umut vermemişti biz sadece pişman olmamak için ameliyat olmasını istedik.
bu sure zarfında üye olmadan sürekli olarak burayı takip ediyodum ve preseed jel aldım ağustosta . ilaç belki pahalı gelebilir ama tüp bebek maliyetini düşününce değil aslında. bu arada soğan kurlerımı denemedik incir kurler havuc kurleri bel altına yastık koyma neler neler. agustosta jeli kullandım ovulasyon testiyle beraber sonuç hüsran oldu adet oldum. jel bitmediği için eylül ayındada kullandık ve ovulasyon testine gore sadece 3 kere kullandık. ve o ay sadece 3 kere ilişki oldu. sonuç ise mucize, 16 ekimde 5 haftalık hamile olduğumu ogrendim. su anda 11. haftanın içindeyiz. rabbim inşallah tamamına erdirir. Allah hepinizin gonlune gore ama hayırlısıyla nasip etsin. Deneyin arkadaşlar elbetteki rabbim ol dediği için oldu ama bir şey vesile oluyor işte... merak ettiğiniz başka birşey varsada yanıtlayabilirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…