Preseed kullananlar

merhaba;benm eşimde varikosel ameliyatı oldu 1 yıl oldu.Bende preseedi bu ay kullandım yumurtlama testiyle birlikte.Ama korkuyorum yine olmayacakmış gibi.Bu ilaç mucize gibi hemen hemen kullanan herkes hamile kalmış.sana birşey sormak istiyorum.İlacı kullandığın zamanda da ilişkiden sonra spermler dışarı akıyomuydu?

yani tutmasan akar :) ama biz hemen peçeteyle akmasını engellioduk. yarım saat sonra falan kalkınca mecbur akıodu tatlım

yani tutmasan akar :) ama biz hemen peçeteyle akmasını engellioduk. yarım saat sonra falan kalkınca mecbur akıodu tatlım
:) bende yatıorum baya bi kendimi sıkıorum ve peçete koyuyorum tabiki..ama geç kalkınca bile bir miktar akıodu.pressed kullanınca akmıo falan yazmıştı biri acaba bende mi sorun var dedim :110:

:) bende yatıorum baya bi kendimi sıkıorum ve peçete koyuyorum tabiki..ama geç kalkınca bile bir miktar akıodu.pressed kullanınca akmıo falan yazmıştı biri acaba bende mi sorun var dedim :110:

yok canım akıo elbetteki zaten seni bir tane hücre bırakıo hamıle olursa ilk saatte olur olmazsa olmaz zaten kalsa bile anlamsız olurde heralde :))

Çok teşekkür ederim.Umarım bende olumlu sonuçları paylaşırım burda..Dua et lütfen bana ve isteyen herkese :emir_bebek::KK60:

inan çok çok ediyorum canım hamilenin duası kabull olurmuş dediler bi kere sonra her isteyene versin hayırlısıyla diye ediyorum. insallah güzel haberlernz olur daha çok sevinirz

arkadaşlar bende geçen hafta jeli denedim. ovül testle ve ateş ölçmeyle beraber kullandim. adetime 8 gün var. üç yolu deneyip gebe kalan var mı?

post: 38092535, member: 641542"]arkadaşlar bende geçen hafta jeli denedim. ovül testle ve ateş ölçmeyle beraber kullandim. adetime 8 gün var. üç yolu deneyip gebe kalan var mı?[/QUOTE]
Hayirlusu olsun inş eğer olumlu sonuç alursaniz kalan JELi bana makul bi ücretle gonderirmisiniz

post: 38092535, member: 641542"]arkadaşlar bende geçen hafta jeli denedim. ovül testle ve ateş ölçmeyle beraber kullandim. adetime 8 gün var. üç yolu deneyip gebe kalan var mı?
Hayirlusu olsun inş eğer olumlu sonuç alursaniz kalan JELi bana makul bi ücretle gonderirmisiniz[/QUOTE]
Tabiki gonderirim. İnşallah bu ay sonuçlanir. İki senedir bekliyorum müjdeli haberi

Çok teşekkür ederim. İnşallah herkesden güzel haberler gelir ama çok kendimi dinliyorum. Onuda aşarsam daha rahat geçircem son haftayı

ilk ayınsa üzme kendini genelde herkes 2. ayında kalmış ki bende oyle kaldım. oluruna bırak . birde evde test yapma ben evde test yaptım 3 tane negatif çıktı içime sinmedi kan verdim pozitifti çok şükür tabi tam terside olabilir ama mutlaka kesin sonuç olan kan testini yaptır

Hayirlusu olsun inş eğer olumlu sonuç alursaniz kalan JELi bana makul bi ücretle gonderirmisiniz
Tabiki gonderirim. İnşallah bu ay sonuçlanir. İki senedir bekliyorum müjdeli haberi[/QUOTE]
inşallah canım bekliyorum senden güzel haber adet ne zaman?

merhaba;benm eşimde varikosel ameliyatı oldu 1 yıl oldu.Bende preseedi bu ay kullandım yumurtlama testiyle birlikte.Ama korkuyorum yine olmayacakmış gibi.Bu ilaç mucize gibi hemen hemen kullanan herkes hamile kalmış.sana birşey sormak istiyorum.İlacı kullandığın zamanda da ilişkiden sonra spermler dışarı akıyomuydu?
ameliyattan sonra eşinin değerleri yükseldimi
jel kullanıncada yine akıyo spermler

arkadaşlar bende geçen hafta jeli denedim. ovül testle ve ateş ölçmeyle beraber kullandim. adetime 8 gün var. üç yolu deneyip gebe kalan var mı?
ben ovü testiyle birlikte denedim yine olmadı

ilk ayınsa üzme kendini genelde herkes 2. ayında kalmış ki bende oyle kaldım. oluruna bırak . birde evde test yapma ben evde test yaptım 3 tane negatif çıktı içime sinmedi kan verdim pozitifti çok şükür tabi tam terside olabilir ama mutlaka kesin sonuç olan kan testini yaptır
Evet benim ilk jeli kullanışım. hayırlısı bakalım. evet kan kesin sonuçmuş merakla bekliyorum. bazı belirtiler oluyo ama çok takmamaya çalışıyorum. Çünkü daha öncede oldu düşüne düşüne kasıklarımı ağrıtabilme yeteneğine sahibim. :110:

ben ovü testiyle birlikte denedim yine olmadı[/QUOTE]
sen kaç kez denedin cnm benim daha ilk ama bilmiyorum. Belki bende boşa umut bağladım.

günaydın arkadaşlar ben dün distrübütörü aradım allah razı olsun çok ilgililerdi ellerinde kalmamış amerikadan bekliyorlarmış fakat şu anda amerikada yılbaşı tatili olduğu için ayın 15ni bulur dediler internette herşeyinde satıldığı sitenin ismini verdiğimde yok dedi ordan uzak durun bulunduğunuz ildeki eczaneye sorun depolarına sorsunlar biz depolara yolluyoruz eczaneler çok getirtmiyorlar ellerinde kalmasın diye sipariş üzerine getirirler genelde dedi. acaba hani istenilen sonucun alınmamasının nedeni çakma ürünler olabilir.. bu arada bende bu ay başlayacağım bakalım nasıl neticelenicek 11 aydır bekleyenlerdenim. yine de şükür 11 sene değil :emir_bebek::emir_bebek::KK69::KK69:

X