Preseed kullananlar

preseedi sipariş vermiştim az önce geldi kargocu adam bu neki kozmetik gibi bişeymi dedi onun gibi bişey dedim. çok rağbet varda o yüzden soruyorum dedi
toplum olarak hepimizmi sorunluyuz

Merhaba kizlar an itibariyle bende internetten siparis verdim.Ben Kanada da oturuyorum burda eczanelere sordum o ne diyorlar bana bende Amerikadan siparis verdim gelecek esime de ar zor soyledim cunku onun kartiyla aldim ama korkuyorum da bazilariniz yazmissiniz okudum agri yapiyor kimasal gebelik vs.Kotu bir yan etkisi olurmu ki.Insallah olmaz.Hatta hamile kalirim sayesinde

arkadaşlar bu ürünü nasıl alacağız.yani hep yurtdışından alanlar falan olmuş.
türkiyede nereden ve ne kadara alacağız.

amin canım.inşallah hepimiz için hayırlısı olsun.kucaklar boş kalmasın.
aminnn bak canım ben 6 tane ovulasyon testi iki tane de gebelik testi olan paketten aldım 115 di sanırım ama daha gelmedi. ovulasyon testiyle almak mantıklı geldi ona göre kullanırım..sana da tavsiye ederim

aminnn bak canım ben 6 tane ovulasyon testi iki tane de gebelik testi olan paketten aldım 115 di sanırım ama daha gelmedi. ovulasyon testiyle almak mantıklı geldi ona göre kullanırım..sana da tavsiye ederim
tavsiyen için teşekkür ederim canım.şu an araştırıyorum dikkate alacağım.

dün akşam kullandım ilk defa ilişkiden sonra 10 dk falan karnım ağrıdı adet olcakmışım gibi preseed yüzündemi bu
şurayada bunu kullanan hiç kimse yazmıyoki artık

[QUOTE="agusadece b72, post: 36828984, ]dün akşam kullandım ilk defa ilişkiden sonra 10 dk falan karnım ağrıdı adet olcakmışım gibi preseed yüzündemi bu
şurayada bunu kullanan hiç kimse yazmıyoki artık [/QUOTE]
Canim ben sadece bir kere kullandim ama oyle bir sey olmadi umarim en kisa zamanda bebisine kavusursun

Canim ben sadece bir kere kullandim ama oyle bir sey olmadi umarim en kisa zamanda bebisine kavusursun[/QUOTE]
preseed le mi hamile kaldın canım..bende kullanmayı düşünüyorum da

UOTE="murnur55, post: 36840616, member: 618425"]Canim ben sadece bir kere kullandim ama oyle bir sey olmadi umarim en kisa zamanda bebisine kavusursun[/QUOTE]
preseed le mi hamile kaldın canım..bende kullanmayı düşünüyorum da[/QUOTE]
Hayir canım ben bir kere kullandim bir daha kullanmadim kullanmadigim ay hamile kaldım nasip iste darisi başına

Canim ben sadece bir kere kullandim ama oyle bir sey olmadi umarim en kisa zamanda bebisine kavusursun
preseed le mi hamile kaldın canım..bende kullanmayı düşünüyorum da[/QUOTE]
hayırlı olsun Allah sağlıkla kucağına almayı da nasip etsin darısı başımıza...

UOTE="murnur55, post: 36840672, member: 618425"]preseed le mi hamile kaldın canım..bende kullanmayı düşünüyorum da[/QUOTE]
hayırlı olsun Allah sağlıkla kucağına almayı da nasip etsin darısı başımıza...[/QUOTE]
Aminnnnnn insallah en kisa zamanda

benim de bir kez deneme imkanım oldu, hevesle alıp eşimin yanına evci iznine gittim(askerde)
ovulasyon dönemimdi, ancak olmadı (düzenli bir ilişki olmamasına yordum, hani sadece 2 gün)
yalnız ben de şunu fark ettim, hani normalde bekleriz ya bi süre akmasınlar diye
bunu kullandığım günlerde nerdeyse akmıyordu diyebilirim, eşim de çok şaşırmıştı
içerde tutan, toparlayan bir şey gibime geldi
hala umudum var, dönünce denemeye devam edicez...
Allahım bu tatlı heyecanı yaşatır dilerim hepimize

Preseed ariyorum hanimlar.kullanmayıp satmayi düşünen var mi?

Merhaba bende bu ay ilk defa kkullandım inş olmuştur siz hangisi kullandınız mavi mi kutunun dışı ve nerden aldiniz

Ben 2010 annesiyim bir oğlum var oğluma hamile kalmak istediğimde 7 ay hamile kalamadım ve preseedi keşfettim ovulasyon testi ile birlikte kullandığım ilk ay hamile kaldım çok şükür Allah ima şimdi 2. Bebeğimi istiyorum bu ay ilk defa yine preseed kullandım bakalım sonuç ne olacak sağlıklı bir şekilde hamile kalırsam bir kişiye hediye inş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…