Preseed kullananlar

zamaninda bende kullanmistim bi ise yaramamisti bende..

arkadaşlar bende 7 aydır uğraşıyorum şimdi bi sitede kullananların yazılarını okudum en geç kalan 2. ay kalmış hemen hemen herkes ilk ayda kalmış hatta biri 8 yıl üzerine kullandığı ay hamile kaldığını söylemiş, nasıl kullanılıyo anlatır mısınız ?? :26:

Canım ben de kullandığım ilk ay kaldım kesinlikle preseed etkisi diyemem ama faydası olmuştur belki.. İçinden enjektör gibi plastik materyaller çıkıyor onlara 3 gr kadar zaten işaretlenmiş ne kadar dolduracağın alıyorsun ve ucunu vajinaya itip enjekte ediyorsun 15 dakika içinde ilişkiye giriyorsun... Kullanımı gayet kolay zaten ince bir şey çok da ittirmeye gerek yok.. Umarım yardımcı olabilmişimdir...

İnşallah vardır bebiş canım.. Benim de kullandığım ilk ay tuttu benim kasıklarımda yumurtlamadan bir hafta sonra hafif sancı oldu ayağa kalkarken falan hafif sancıyordu.. Akıntım farklılaştı beyazımsı oldu göğüslerim çok erkenden hassaslaştı yumurtlamadan birkaç gün sonra falan... Bendeki belirtiler böyleydi.. Bu arada adetimden 3 gün önce idrar testiyle öğrendim hamile olduğumu ben :)

Hayırlı olsun çok sevindim senin adına maşallah diyeyim. ilk hamileliğimde de bende sadece duygusallaşma vardı diğer belirtilerin hepsi adet günüm geçince ortaya çıkmıştı ama göğüslerde hassasiyet falan son bir iki gündü diye hatırlıyorum ama o düşükle sonuçlanmıştı hemen hamile kalmıştım korunmayı bırakınca sanırım o yüzdende dikkat etmemişim pek. şimdi sadece adet belirtisi var karın ve göğüsler şiş ama ağrı falan yok akıntım beyazımsı ama çok az belirti olacak kadar değil sanırım sadece tuvalete gidince belli oluyor. arada çok çok hafif şeklinde kasık ağrılarım oluyor o da o kadar az ki nerdeyse hissedemeyecem. adetim geçmeden yapmayacam test geçen seferde adetim geçince yapmıştım. hayal kırıklığına uğramak istemiyorum çok üzülüyorum sonra.

çooookkk teşekkür ederimmm çok güzel anlatmışssın.

kızlar benım kuzenımın esıde 3 yıl cocukları olmadı kullandıgı ay hamıle kaldı cok sukur sımdı dunya tatlısı oglu var.. benımde yumurtam catlamadıgı ıcın kıst olusuyor bu ay bal tarcın corekotu kullanıyorum dun seffaf ve uzayan akıntım oldu gercektewn yumurta akı kıvamındaydı ılk defa gordum bu akıntıyı acaba bu jelıdemı alsam yoksa olmazsa dıger aymı alsam bılemedım

selam kızlarr bu nu eczaneden mi alıyoruz birde fiyat ne kadar....

bence al bu ay yumurtlama günlerine denk getir ama.. yanılmıyosam bikerede bitmiyodu bi arkadaş öyle demişti diğer ayda kullanırsın..

canım ınt baktım 100 - 150 tl arasında degısıyor nasılsın bu arada
teşekkür ediyorum canım..biraz bunalım takııyorum sen nasılsıın..
bu arada hacamat ı duymusundurr faydasını görenler varr bende bu perşembe yaptıracamm eğer dülşünürsenn..

eczanelerdede var internettende sipariş edebiliyosun. ben sadece jelin fiyatına baktım 119 tl. bi de setler var öylesi daha pahalı setede gerek yok zaten bence ...

sağoll canım benim peki bu kaç kullanımlık oluyor..bende sipariş edecemm ..

Duydumda nasil olur bilmiyorum Allahim merhamet etsin bize ;(

Ben de soğan kürü yapıyordum aynı zamanda yumurtlama testleriyle yumurtlamamı takip ediyordum o şeffaf uzayan akıntımdan bir gün sonra yumurtladım sanırım :) bence elinde preseed yoksa bile bugünleri çok iyi değerlendir.. Ben yumurtlama dönemimde 3 gün üst üste ilişkiye girdim bacaklarımı dikip bekledim yarım saat kadar... Allah senin ve isteyen herkesin göbişine bebiş versin inşallahhhh...

Merhabalar, ben de yeniyim, evleneli 2 sene oldu temmuzda. bebiş istiyoruz.1 seneyi aşkın vajinismusla mücadele ettim. zar zor kendi çabamla yendim. 32 yaşındayım. Allah izin verirse sizler gibi anne olmak istiyorum. eşimle uzaktayız ve ne yazık ki her zaman denk gelmiyor mart ayında Dr.a gittim ultrasonla yumurtalık kontrolü ve bir takım kan testleri yaptı. herşey normal dedi ve folik asite başladım.o gün bugün artık ne zaman denk gelirse o zaman olabiliyor.geçen ay da mesela ovulasyon testi yaptım hatta şükürler olsun ki çift çizgiyi de yakaladım ancak mübarek kadir gecesine denk geldi ve ben 2,5 saat uzaktaki eşimin yanına gidemedim o da gelemedi. şimdi reglim yeni bitti. artık bu ayı birazcık daha iyi değerlendirmek istiyorum. hatta telefonuma periodumu takip için takvim uygulaması indirdim. adetlerim genelde düzenlidir. bu ay bir de ne yazık ki kuruluk sebebiyle preseed ide deneyeceğim. Rabbim hepimizin yüzüne baksın inşallah.bakalım bu neler olacak. olmazsa önümüzdeki ay için detaylı kontroller için iyi bir Dr.a görünmeyi düşünüyorum.inşallah gerek kalmaz.Rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın...

merhaba arkadaşlar... öncelikle isteyen herkes en yakın zamanda bebeğine kavuşması dileğimle...ben bir konuda fikrinizi almak istiyorum.preseed jel i 2 aydır kullanıyorum ve yumurtlamadan regl gününe kadar inanılmaz kasık ağrısı çekiyorum.her defasında bu ağrıları hamilelik belirtisi zannedip soluğu hastenede alıyorum tabi sonuç hüsran.daha önceden bu ağrılar hiç olmazdı acaba preseed yüzünden mi bu ağrılar oluyo.Kullananlardan bilgi alabilir miyim? şimdiden tşk

hayırlşı olsun sizdeki sorun neydi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…