Preseed kullananlar

arkadaşlar bu preesed i kullanıp işe yarayan var mı acaba? ben de almak istiyorum ama başka marka alıyım diyorum. çok pahalı çünkü :44::44:

Ayyyy cok heyecanliiiiii ben iyiyim bebesim büyüyor karnim belli olmata başladı:)senin için çok heyecanlandim biraz hapsetsene nasıl oldu ben hic bilmiyorum dinlenoyorsin dimi cuma gününu heyecanla bekliyorum dualarimdasin

canım dayanamadım bugün test yaptırdım sonuç negatif

Kıyamam ağlama çok üzüldüm cuma degil miydi belki erken yaptirmissindir beklesen olmuyor mu tup bebekti dimi offfff çok üzüldüm ne desem bilemedim allahim tez vakitte nasip etsin

evet cnm tüp bebekti,napalım sağlık olsun...bi dahakine artık yeterki umudumuzu kaybetmeyelim

evet cnm tüp bebekti,napalım sağlık olsun...bi dahakine artık yeterki umudumuzu kaybetmeyelim

Böyle dusunmene cok sevindim tabiii umudunu kaybetmemek lazım daha önümüzde allah izin verirse uzun yıllar var hersryin vakti zamani vardır elbet ara verecekmisin yoksa hemen ikinciyi mi deniceksin

Böyle dusunmene cok sevindim tabiii umudunu kaybetmemek lazım daha önümüzde allah izin verirse uzun yıllar var hersryin vakti zamani vardır elbet ara verecekmisin yoksa hemen ikinciyi mi deniceksin

ara vericem canım,baharda tekrar deneyeceğiz..hem maddi hem manevi zor oldu bizim için..dediğin gibi uzun yıllar var önümüzde ne yapalım..olduğu kadar,oladığı kader..sağlık olsun..sen nasılsın? bebişin nasıl? bı sıkıntın yok umarım?

Doğru soyluyosun maddi ve manevi zordur eminim ama biliyomusun ben cok duydum tup bebek denemesinden sonra kendi kendine hamile kalan belki kafan rahatlayinca gerekte kalmaz he
Ben iyiyim 12 haftalik oldu bebisim cinsiyetini merak ediyoruz bakalim
bu arada grdl den de haber yok o napti acaba

iyi olmana sevindim canım.cinsiyeti nezaman belli olacak,merak ediyorum en başından beri erkek diye geçiyodu içimden bakalım ne çıkacak yavru :) evet grdl sessiz buara oda aşılama yapacaktı ara vermişti.bi yazalım belki döner

Merhaba Arkadaşlar aranıza yeni katıldım bende preseed kullanmayı düşünüyorum ama tedirgin oluyorum düşük falan oluyor diye okudum .Spermlerin üzerinde etkisi söylendiği gibidir inş.

Ben kullandığım ay hamile kaldım canım... Belki de öyle denk geldi bilmiyorum şu anda 8 haftalığım bir problem yok çok şükür :) yumurtlamamı takip ettim o günlerde kullandım ve ilişkiden sonra yarım saat kadar ayaklarımı diktim duvara dayadım :) inşallah Allah isteyen herkese nasip eder..

Amin inş bizlerede nasip etsin bu ay denicem bakalım güzel sonuç olsun .Bu arada sorumu cevapladığın için tşkler

Merhaba arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım. yumurtlama günümde kullandım ilk kez preseed'i. 10 falan oluyor bat 15 inşallah o zaman belli olacak. merak ediyorumda preseede kullanan arkadaşlar ne kadar süre kullandı ve kaçıncı ayda hamile kaldılar acaba. benim düşük sonrası ikinci ayım bu ay ve ben yumurtlama olduğu dönem yanlızca iki kez kullana bildim. onunda biri muhtemelen yumurtlama öncesi gibiydi. dünde ilk defa göbeğimin altında rahmin olduğu yerde sol tarafta elimle yoklayınca biraz sertlik var gibi geldi sizce tutunmuş mudur benim bebişim de? Deneyenler yardımcı olabilir mi birde hamileliğinizi fark ettiniz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…