Preseed kullananlar

Aminnnn canimmmmm darisi en kisa zamanda basiniza supriz oldu valla ama biliyonmu benimde icinden ilk oğlum diye gecti hayırlısı dualarimdasiniz sizde allahim nasip edicek eeee sen nerde yaptircan kist buyuk mu heyecan vardir şimdi umarım il denemede tutar

kist evet baya büyüktü o oluncada tedavi olmuyormuş,geçmesini bekliycem hasta olunca geçiyormuş yada doğum kontrol hapı veriyormuş.evet heyecanlıyım biran önce olsun bitsin istiyorum çok tez canlıyım,umarım dediğin gibi ilk denemede tutar bu defa umutluyum ama :)))

eee nasıl belirti yaşadın mı? bişi hissettin mi? kaçincı gün test yaptın anlatsana biraz tecrübe olsun bize de :44:

Canım hani bir ara bahsetmisti ya ruh halim garipdi bir umutlu bir umutsuz ama sana da yazmistim olmazsa eylülde esimle birlukte gidelim diye ama tek fark cok klasik olucak ama bebek olacakmi diyedusunmedim olursa olur olnazsa yapacak bir sey yok dedim benim adet donemi 23 gun kisa ve hep goguslerim siser aynen sisti donra en onemli fark kasigim batti böyle bir sey olmazdi hic ama 3 gun adet agrisi cektim hemde nasıl olacam yok birsey geliyor bakıyorum yok benim ayin 7sinde reglimdi olmadim ama hemen test yapmadim zaten yapmayin bence sonra 11inde esim israr etti yap dedi ama ben ihtimal vermiyorum adet agrim var sonra oyle uyduruk bir test buldum yapayim dedim karyon bardağa yaptim Afedersin oyle koyu ki ondan zaten anladim damlattim hemencecik çıktı inamadim agladim sonra doktoruma gittik gorduk iki hafta sonra inşallah kalp atışini duycaz benim bu kadar erken ogrenmemin nedeni dongumun kisa olmasi
bir de sozun ozu canlarim yok gozbebegi buyumesi yok kirpik karışması fasa fiso ben adet agrilari cektim ya az daha ilac icecektim meger rahim buyuyomus sakin takilmayin sakin
ayrıca zor biliyorum ama birazcık rahatlik zamana birak ma hep dualarimdasiniz alcam güzel haberlerinizi ayyy cok uzun anlattım

Sagol canimmmm biliyorum arkamdan geleceksinizzzzzzzzzz

Insaallah canim benim inan cok sevindim:KK16::KK16:
Simdi biraz soru sorayim😉Canim kacinci gun hamile kaldin adetin bitince hatirlayabiliyor musun? ovulasyon testi filan kullandin mi? Ne kadarlikmis suan bebisiniz? Insaallah sorunsuz cok guzel bi hamilelik gecirirsin ve Rabbim saglikli bi sekilde kucagina almayi nasip eder. Unzileeyle banada dua et:KK49::KK49:

Son düzenleme:
bende bu ay çatlatma iğnesi ve klomen kullandım,yarına hasta olmam lazım bakalım,kist oluşmuş yine.eğer hasta olduğumda kist giderse tüp bebeğe başlıycaz..

Hayirlisi olsun canim, insaallah kist kendiliginden gider uzulme takma kafana yada 1 ay ara verirsin gitmezse ozaman vucut kendi temizliyomus😉 Nereye yaptircaksin tup bebegi karar verdin mi? Fiyat nasil?

Insaallah canim benim inan cok sevindim:KK16::KK16:
Simdi biraz soru sorayim😉Canim kacinci gun hamile kaldin adetin bitince hatirlayabiliyor musun? ovulasyon testi filan kullanbağlad Ne kadarlikmis suan bebisiniz? Insaallah sorunsuz cok guzel bi hamilelik gecirirsin ve Rabbim saglikli bi sekilde kucagina almayi nasip eder. Unzileeyle banada dua et:KK49::KK49:

Hep dualarimdasiniz ilk aklıma siz geldiniz
hic ovulasyon testi kullanmadim hesapta yapmadım muhtemelen edetten hemen sonra kaldim cevremdekiler hep oyle kalmis hic yumurtalama hesaplamadim bu ayda oyle olsun dedim hatta bir ara karalar bagladim su an 4 haftalikn minicik

Hep dualarimdasiniz ilk aklıma siz geldiniz
hic ovulasyon testi kullanmadim hesapta yapmadım muhtemelen edetten hemen sonra kaldim cevremdekiler hep oyle kalmis hic yumurtalama hesaplamadim bu ayda oyle olsun dedim hatta bir ara karalar bagladim su an 4 haftalikn minicik

Canim benim cok sagol dualarin icin Rabbim insaallah bizede nasip eder... en iyisini yapmissin, bende takmiyorum artik bayramdan sonraya biraktik dr islerinide. Ayy minicik ya :emir_bebek: kiyamam :KK9::KK9::KK9: hadi bakalim sira kalp atisini duymakta sonra yavas yavas gobusun buyudukce gelismeleri bize yazarsin canim benim:KK16::KK16:

Canım hani bir ara bahsetmisti ya ruh halim garipdi bir umutlu bir umutsuz ama sana da yazmistim olmazsa eylülde esimle birlukte gidelim diye ama tek fark cok klasik olucak ama bebek olacakmi diyedusunmedim olursa olur olnazsa yapacak bir sey yok dedim benim adet donemi 23 gun kisa ve hep goguslerim siser aynen sisti donra en onemli fark kasigim batti böyle bir sey olmazdi hic ama 3 gun adet agrisi cektim hemde nasıl olacam yok birsey geliyor bakıyorum yok benim ayin 7sinde reglimdi olmadim ama hemen test yapmadim zaten yapmayin bence sonra 11inde esim israr etti yap dedi ama ben ihtimal vermiyorum adet agrim var sonra oyle uyduruk bir test buldum yapayim dedim karyon bardağa yaptim Afedersin oyle koyu ki ondan zaten anladim damlattim hemencecik çıktı inamadim agladim sonra doktoruma gittik gorduk iki hafta sonra inşallah kalp atışini duycaz benim bu kadar erken ogrenmemin nedeni dongumun kisa olmasi
bir de sozun ozu canlarim yok gozbebegi buyumesi yok kirpik karışması fasa fiso ben adet agrilari cektim ya az daha ilac icecektim meger rahim buyuyomus sakin takilmayin sakin
ayrıca zor biliyorum ama birazcık rahatlik zamana birak ma hep dualarimdasiniz alcam güzel haberlerinizi ayyy cok uzun anlattım

çok güzel anlatmışssın canım benim,hiçbir belirti olmamış adet sancısı hariç bende bu ay diyorum acaba bişi varmı ama hiçbir belirti yok diye demek ki belirti olmadanda oluyormuş :)) mide bulantın oldumu peki?yada ishal? ben son bi haftadır ishalim acaba ilaçların etkisimi

Hayirlisi olsun canim, insaallah kist kendiliginden gider uzulme takma kafana yada 1 ay ara verirsin gitmezse ozaman vucut kendi temizliyomus😉 Nereye yaptircaksin tup bebegi karar verdin mi? Fiyat nasil?
özelde yaptırıcam 5000-5500 arası tutuyormuş, bakalım umarım tutar.sen naptın peki aşılamaya devam mı?

çok güzel anlatmışssın canım benim,hiçbir belirti olmamış adet sancısı hariç bende bu ay diyorum acaba bişi varmı ama hiçbir belirti yok diye demek ki belirti olmadanda oluyormuş :)) mide bulantın oldumu peki?yada ishal? ben son bi haftadır ishalim acaba ilaçların etkisimi

Sakin belirti arama cok yipraniyor insanlar beni ornek al agri cektim evet benim agrim ishal agrisina benziyor du her adetimde oyle agrir yine oyleydi su an midem bulanmiyor daha erkenmis ama ara sira agrilarim var iste rahim genişliyormus normalmis ama çalışınca zor birazcik

Sakin belirti arama cok yipraniyor insanlar beni ornek al agri cektim evet benim agrim ishal agrisina benziyor du her adetimde oyle agrir yine oyleydi su an midem bulanmiyor daha erkenmis ama ara sira agrilarim var iste rahim genişliyormus normalmis ama çalışınca zor birazcik

çok haklısın canım ya kendini dinlememek lazım.bakalım hayırlısı olsun diyelim.bizi ihmal etme olur mu,neler yaşadığını paylaş çok merak ediyorum.herşey çok güzel olacakkk

çok haklısın canım ya kendini dinlememek lazım.bakalım hayırlısı olsun diyelim.bizi ihmal etme olur mu,neler yaşadığını paylaş çok merak ediyorum.herşey çok güzel olacakkk

Paylasicam tabi ki birlikte paylascaz birbirimize destek olucaz dertlescez
sizden tek ricam belirti falan aramayin uzulmeyin beni ornek alin ben o kadar belirtisi olana inanmıyorum psikolojinizi bozmayin bende okuyodum sonra umut yok deyip kendimi parcaliyodum hic gerek yok bana dua edim problem olmasin minicigimin kalp atisini duyayim

Paylasicam tabi ki birlikte paylascaz birbirimize destek olucaz dertlescez
sizden tek ricam belirti falan aramayin uzulmeyin beni ornek alin ben o kadar belirtisi olana inanmıyorum psikolojinizi bozmayin bende okuyodum sonra umut yok deyip kendimi parcaliyodum hic gerek yok bana dua edim problem olmasin minicigimin kalp atisini duyayim

umarım duyarsın canım,sağlıklı uzun ömürlü olur umarım

hadi bakalım inşallah.. bazı olumsuz yorumlar benı korkuttu açıkçası ama yıne de aldım. :18::18::18::18:

bana faydası olmadı canım,umarım sana faydalı olur bebişini kucağına alırsın.ama önce eşin ve sen bi kontrol olun bi sorun var mı yokmu öğrenin ondan sonra

X