Predictor test neden böyle...

hayalleriolankiz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Mart 2020
791
761
Kızlar merhaba. Son konu açışım; inanın hiç iyi değilim Bugün ağlamaktan gözlerim şişti. Belki kızıcaksınız ama yaşadığımı bir ben biliyorum..
Öncedende yazmıştım tekrar yazmak istiyorum.
öncelikle Martın 1i adet tarihim.
mart 21ilişki tarihim.
28inde olmam gereken regli olmadım. Mart 30 Doktora gittim kan testi 0.01 tarlusal verdi. Kullanmaya başladım ve Nisan 2sinde yeniden kan testi sonuç 0.02.
Nisan 3 regl oldum 5gün süren kırmızı bir kanamaydı.
Nisan 15inde (üstüne görme vs şüphelendiğim için) başka bir hast.de kan testi sonuç <1.20
Ayın 21inde predictor ve freely marka test yaptım. Freely negatif. Predictor önceki konumda resmini ekledim silik gibiydi belli belirsiz ama.. şüphelendim heöen hastaneye gittim kadın doğuma vajinal ultrasondan bişey göremedi. Kan testi istemedi benden ben giderken kan verdim sonucu mail istedim. O arada after marka test yaptım eve gidince negatif.
kan sonucum geldi 0.03 o gün.
Her neyse başka marka idrar testi denemeye devam ettim ben days comfort marka idrar testi yaptım dün sabah negatif çıktı. Bugün predictor yaptım sabah negatif çıktı. Sonra içini açtıgımda farkettim 5-6 saat sonra baktıgımda ince telefon flaşıyla görünen pembe renk çizgi var.

Kimseyle paylaşamıyorum sadece burası var. Ve ben gerçekten iyi değilim. Belkide psikolojim bozuldu bilmiyorum. Gebe olsam mart adet tarihime göre 7-8 haftalıktı idrar testinde daha net çıkmazmıydı? Kan testindede yok ultrasonda kese bile görünürdü diye düşünüyorum. Lütfen bana bişeyler söyleyin.. predictor test bana aklımı yitirticek..

Artık gittiğim doktordan bile şüphe etmeye başladım. Acaba doğru bakmıyormu diye. Kan testi içinde kanı verdikten 4 dk sonra labaratuvara verilmiş. Kan bozuldu mu acaba felan diye düşünmeye başladım. Saçma sapam şeyler düşünüyorum. Gerçektne iyi değilim.

Canım böyle kendini helal etmekle eline bişey geçmez ki bu kadar takma kafayı bu mevzuya. Geleceği varsa sen ilişkiden sonra direkt ayağa kalksan 5 ayrı yöntemle korunsan bile gelir gelmeyecekse her yöntemi dene yine gelmez. Biraz akışına bırak bak mübarek ramazan geldi bi hacet namazı kıl bu halinin geçmesi için, yakında kesinleşir inşallah

21 kasım bizim ilişki tarihi.
1 aralıkta 10,6 ile öğrendim
16 aralıkta kese gördüm. Kendinize pay biçin.
Veeee madem bu kadar korkuyorsunuz iki kat önlem alacaksınız bu kadar basit. Sonra boş yere 1000 kere kan verip 4000 kere idrar testi yapıp strese giriyorsunuz. Yok doktordan şüphelendim falan ahahha Doktorunda hiç işi yoktu, hatta virüste kendine eğlence olarak seni seçmiş
1-2 sene sonra İnan şu konuyu kendin bile okuyunca güleceksin. Nasıl bir psikolojiye girmişim diye.

Hayretle okudum hersey ‘sen gebe değilsin ‘ demiş ama sen inatla ben gebeyim demişsin .. rahat ol yok İşte neden bu kadar ızdırap vermişsin ki cnm kendine

Gerçekten iyi değilim.. testler beni deliye döndürdü. Yaptım bi hata. Daha öncede böyle korunuyorduk bişey olmamıştı. Ama ben araştırdıkça o çukura düştüm sanki. Predictor test ilk negatif çıkıp sonradan hep belli belşrsiz silik bir çzgi bırakıyor ve benim aklıma şüphe düşürüyor. Ama diğer markalar da böyle bişey yok freely , days comfort. After..

Kan testleri zaten ortada. Gerçekten ruh sağlığım bozuldu. Odamda ağlarken annem yakaladı saçma sapan bişey uydurdum inanın ki. O derece kötüyüm.çok görmeyin lütfen. İyi olsam inanın buraya yazmam.. neden böyle oldum bilmiyorum...

Öncelikle sakin olun hamile değilsiniz bol bol dua edin sadece takıntı haline getirmişsiniz bu durumu kendinizi yıpratmayın eğer hamile olsaydınız çoktaaaan çıkardı

1aydır bu duyguyla yaşamak beni artık tüketti.. yakında dediğiniz? İlişkiden 31gün sonra dan bahsediyorum zaten

Sürekli dua ediyorum, inanınki ben hiç böyle bir kız değildim. Busefer gerçekten kafayı yemiş gibi hissediyorum. Belki gibiside yok. Kanı verdikten 4 dk sonra numune kabule vermişler diye acaba kan bozulduda mı çıkmadı yanlışmı bu test diye düşünmeye başladım. Normal olmadıgımın farkındayım. Ama elimde değil hep acaba acaba acaba. Ben bu değildim ama korku endişe benş bu noktaya getirdi...

Öyle birşey olsa idrar testlerindede koyu çıkardı diye düşünüyorum kopkoyu çıkması gerekir.. bunları biliyorum ama nedense hep hep acaba diyorum kendime. Sabahtan beri dua ediyorum. Ben ilk defa böyle oldum..

Yaşadığınız korkudan dolayı konuyu takıntı haline getirmişsiniz kan öyle bozulmaz merak etme Bu konuyu unut ve ailenin yanına git onlarla vakit geçir her şey senin elinde düşünmekte düşünmemekte düşünme saçma bir zaten düşünmüyorum De kendine

Öyle birşey olsa idrar testlerindede koyu çıkardı diye düşünüyorum kopkoyu çıkması gerekir.. bunları biliyorum ama nedense hep hep acaba diyorum kendime. Sabahtan beri dua ediyorum. Ben ilk defa böyle oldum..
Onlar koyu çıkardı kan vermişsiniz onda çıkardı ultrasona girmişsiniz onda zaten çıkardı kesin olarak kafanızdan atın bu takıntıyı

teşekkür ederim desteğiniz için.. herkes predictor marka için kesin yazmış. Ama her defasında bana ilk negatif çıkarıp sonra içini açtığımda dahada net gördüğüm ince belli belirsiz silik bir çizgi bıraktı. Telefon ışığıyla bakınca daha net görünüyor. Bana galiba kafayı yedirten bu oldu.. ama kanda daha erken çıkıyo o hormon biliyorum.. reglde oldum nisanın 3ünde. Artık içimin rahatlaması gerekirken Bu testler yüzünden kendimi korku bataklığında buldum. Lütfen bu gece dua ediceksenşz benide katın dualarınıza.. gerçektem ruh halimin çok ihtiyacı var.

O testlerde kuruma çizgisi şu bu bir sürü teferruatı var en kesin sonuç Alıınacak tüm tahlil ultrasonu yaptırmışsınız en güveniliri kan ve ultrason zaten dualarım sizinle lütfen artık iyi olun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…