Predictor test neden böyle...

canim bunlar inan psikolojik negatif sonuclara inanmiyor beyin azicik silik cikan teste kendimzi psikolojik olrak kandirabiliyoruz hic aglama uzulme bu mubarek gunlerin hatrina rabim karnini kucagini doldursun bagzi testlerin kuruma cizgilerinden oturu siljk cikiyor sonradan

E tamam o zaman. Başka diyecek bişey yok. Kendinize eziyet ediyorsunuz sadece.
anladim canim o zaman rahat ol degilsin

teşekkür ederim desteğiniz için. ben normalde de herşeyi çok kafaya takan bir insanım.Kendimi öyle bir çıkmaza soktumki kendim, geldiğim yolu unuttum. Durumumu ancak bu cümle anlatır gerçekten.. bide bu virüs olaylarından dolayı evde olmak bu konuyu düşünmeye dahada çok itti. Ve sonuç olarak delirmeye ramak kala buraya konu açtım. Vaktinizden çaldım helal edin hakkınızı

Testini atsana bakalım

Konuyu okuyunca cok istiyorda olmuyor sanıp üzülmüştüm yorumları okumasam nerdeyse üzmemek için tarlusal içme belki gec döllenme olur zarar verirsin filan diye telkinlerde bulunacaktım yani o derece psikolojik olarak hamile kalacaksın yakında bence yazıktır yaw

Anlamadım nedemek istediniz

Testini atsana bakalım
Birinci foto kan testi yaptırdığım gün 2.ve 3.fotodaki test aynı test. Belli olmamış ama ince çizgi var ondada incecik silik pembe gibi flaş tutunca çıkıyor

Eklentiler

• A41D5781-A2C1-44AA-A4ED-A71BE9E4AEEB.jpeg
    57,2 KB · Görüntüleme: 58
  • 3D34942C-6548-4274-94A9-4C9C83C695FC.jpeg
    95,6 KB · Görüntüleme: 63
  • 1AFD7F1F-5475-4082-8CFC-05C624C5DAAA.jpeg
    96 KB · Görüntüleme: 61
Ben görmedim kuruma çizgisi o
Hemen çıkmadı zaten uzunca bi süre negatifti nen sürekli gidşp gelip ışık tutup bakıyodum. Sonra testin içini açtım bisüre sonra böyle oldu.
öyle bişi olsa zaten daha koyu olması gerekmezmiydi? Damlatır damlatmaz çıkması gerekirdi diye düşünüyorum. Flaş tutmayınca bellş olmuyor çünkü bu.

mesajını tesadüf gördüm kardeşim. Artık dualarımdasın. Allahım mübarek gece yüzünü tez elden güldürsün. Rabbim yanında olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…