Predictor test neden böyle...

Kızlar merhaba. Son konu açışım; inanın hiç iyi değilim Bugün ağlamaktan gözlerim şişti. Belki kızıcaksınız ama yaşadığımı bir ben biliyorum..
Öncedende yazmıştım tekrar yazmak istiyorum.
öncelikle Martın 1i adet tarihim.
mart 21ilişki tarihim.
28inde olmam gereken regli olmadım. Mart 30 Doktora gittim kan testi 0.01 tarlusal verdi. Kullanmaya başladım ve Nisan 2sinde yeniden kan testi sonuç 0.02.
Nisan 3 regl oldum 5gün süren kırmızı bir kanamaydı.
Nisan 15inde (üstüne görme vs şüphelendiğim için) başka bir hast.de kan testi sonuç <1.20
Ayın 21inde predictor ve freely marka test yaptım. Freely negatif. Predictor önceki konumda resmini ekledim silik gibiydi belli belirsiz ama.. şüphelendim heöen hastaneye gittim kadın doğuma vajinal ultrasondan bişey göremedi. Kan testi istemedi benden ben giderken kan verdim sonucu mail istedim. O arada after marka test yaptım eve gidince negatif.
kan sonucum geldi 0.03 o gün.
Her neyse başka marka idrar testi denemeye devam ettim ben days comfort marka idrar testi yaptım dün sabah negatif çıktı. Bugün predictor yaptım sabah negatif çıktı. Sonra içini açtıgımda farkettim 5-6 saat sonra baktıgımda ince telefon flaşıyla görünen pembe renk çizgi var.

Kimseyle paylaşamıyorum sadece burası var. Ve ben gerçekten iyi değilim. Belkide psikolojim bozuldu bilmiyorum. Gebe olsam mart adet tarihime göre 7-8 haftalıktı idrar testinde daha net çıkmazmıydı? Kan testindede yok ultrasonda kese bile görünürdü diye düşünüyorum. Lütfen bana bişeyler söyleyin.. predictor test bana aklımı yitirticek..
canim bunlar inan psikolojik negatif sonuclara inanmiyor beyin azicik silik cikan teste kendimzi psikolojik olrak kandirabiliyoruz hic aglama uzulme bu mubarek gunlerin hatrina rabim karnini kucagini doldursun bagzi testlerin kuruma cizgilerinden oturu siljk cikiyor sonradan

E tamam o zaman. Başka diyecek bişey yok. Kendinize eziyet ediyorsunuz sadece.
anladim canim o zaman rahat ol degilsin

teşekkür ederim desteğiniz için. ben normalde de herşeyi çok kafaya takan bir insanım.Kendimi öyle bir çıkmaza soktumki kendim, geldiğim yolu unuttum. Durumumu ancak bu cümle anlatır gerçekten.. bide bu virüs olaylarından dolayı evde olmak bu konuyu düşünmeye dahada çok itti. Ve sonuç olarak delirmeye ramak kala buraya konu açtım. Vaktinizden çaldım helal edin hakkınızı

teşekkür ederim desteğiniz için. ben normalde de herşeyi çok kafaya takan bir insanım.Kendimi öyle bir çıkmaza soktumki kendim, geldiğim yolu unuttum. Durumumu ancak bu cümle anlatır gerçekten.. bide bu virüs olaylarından dolayı evde olmak bu konuyu düşünmeye dahada çok itti. Ve sonuç olarak delirmeye ramak kala buraya konu açtım. Vaktinizden çaldım helal edin hakkınızı
Testini atsana bakalım

Konuyu okuyunca cok istiyorda olmuyor sanıp üzülmüştüm yorumları okumasam nerdeyse üzmemek için tarlusal içme belki gec döllenme olur zarar verirsin filan diye telkinlerde bulunacaktım yani o derece 😂😂😂psikolojik olarak hamile kalacaksın yakında bence yazıktır yaw

Konuyu okuyunca cok istiyorda olmuyor sanıp üzülmüştüm yorumları okumasam nerdeyse üzmemek için tarlusal içme belki gec döllenme olur zarar verirsin filan diye telkinlerde bulunacaktım yani o derece 😂😂😂psikolojik olarak hamile kalacaksın yakında bence yazıktır yaw
Anlamadım nedemek istediniz

Testini atsana bakalım
Birinci foto kan testi yaptırdığım gün 2.ve 3.fotodaki test aynı test. Belli olmamış ama ince çizgi var ondada incecik silik pembe gibi flaş tutunca çıkıyor

Eklentiler

• A41D5781-A2C1-44AA-A4ED-A71BE9E4AEEB.jpeg
    A41D5781-A2C1-44AA-A4ED-A71BE9E4AEEB.jpeg
    57,2 KB · Görüntüleme: 58
  • 3D34942C-6548-4274-94A9-4C9C83C695FC.jpeg
    3D34942C-6548-4274-94A9-4C9C83C695FC.jpeg
    95,6 KB · Görüntüleme: 63
  • 1AFD7F1F-5475-4082-8CFC-05C624C5DAAA.jpeg
    1AFD7F1F-5475-4082-8CFC-05C624C5DAAA.jpeg
    96 KB · Görüntüleme: 61
Ben görmedim kuruma çizgisi o
Hemen çıkmadı zaten uzunca bi süre negatifti nen sürekli gidşp gelip ışık tutup bakıyodum. Sonra testin içini açtım bisüre sonra böyle oldu.
öyle bişi olsa zaten daha koyu olması gerekmezmiydi? Damlatır damlatmaz çıkması gerekirdi diye düşünüyorum. Flaş tutmayınca bellş olmuyor çünkü bu.

Sürekli dua ediyorum, inanınki ben hiç böyle bir kız değildim. Busefer gerçekten kafayı yemiş gibi hissediyorum. Belki gibiside yok. Kanı verdikten 4 dk sonra numune kabule vermişler diye acaba kan bozulduda mı çıkmadı yanlışmı bu test diye düşünmeye başladım. Normal olmadıgımın farkındayım. Ama elimde değil hep acaba acaba acaba. Ben bu değildim ama korku endişe benş bu noktaya getirdi...

mesajını tesadüf gördüm kardeşim. Artık dualarımdasın. Allahım mübarek gece yüzünü tez elden güldürsün. Rabbim yanında olsun

X