PREDICTOR EARLY Mİ ARTIMED ERKEN GEBELİK Mİ DOĞRU???

Kızlar merhaba hayırlı günler benimdeki de artımed erken gebelik adetime 3 gün var bu şekilde çıktı görebiliyor musunuz dün yapmıştım saat 17.30 gibi 4 gün vardı adetimi idrarım seyrekti birde ilk idrarla bu sabah yaptım bu şekilde çıktı

Eklentiler

• IMG_6193.jpeg
    57,8 KB · Görüntüleme: 207
  • IMG_6195.jpeg
    70,8 KB · Görüntüleme: 208
Ben görüyorum çizgiyi. Artımed bende yalancı çizgi çıkarmadı doğru çıktı sonuçlarım. Sizin de var bence hayırlı olsun.

Ben görüyorum çizgiyi. Artımed bende yalancı çizgi çıkarmadı doğru çıktı sonuçlarım. Sizin de var bence hayırlı olsun.
Okuduklarım kafamı çok karıştırdı artimed erken gebelik yanıltıyor diye ama bilemedim dün adetime 4 gün varken yaptım ilkindi saatleri bugün 3 gün varken yaptım sabah ilk idrarla bu
Şekil çıktı anında ikiside kafamı karıştırdı

Bugün yarın kaset test yapın bence orada da silik görülür varsa.

Merhaba adetime 4/5 gün var bugün ilk kez gölge çizgiler gördüm 2 testte .. Gittim predictor aldım onda bir şey yok sanırım. Sizin sonucunuz ne oldu acaba ..

Eklentiler

• IMG_1734.jpeg
    436,6 KB · Görüntüleme: 44
  • IMG_1733.jpeg
    362 KB · Görüntüleme: 33
  • IMG_1732.jpeg
    469,9 KB · Görüntüleme: 32
Merhabalar bu testler malesef negatif ben de artımed çizgileri baya belirgindi. Kan da da pozitif çıktı sonra.
Kızlar merhaba benim döngü çok karıştı tam net bişey diyemiyorum ama Flo uygulamasına göre 9 Eylül de bat 1 gün gecikince artimed test yaptım bu şekilde çıktı sonrasında kan verdim aynı gün 0,2 çıktı.
Bat 5 gün gecikince predictor early testi yaptım o negatif çıktı.
Yani artimed yalancı pozitif çok çıkarıyor zaten testte negatif çıktı ama hala regl olmadım hafif kasık bel ağrım var çok oturunca belim ağrıyor
Karnım aşırı şiş yani regl olacaksam da olayım artık diyorum kafam karıştı iyice.

Eklentiler

• IMG_7322.jpeg
    76,4 KB · Görüntüleme: 24
  • IMG_7442.jpeg
    114,4 KB · Görüntüleme: 24
Bu arada cuma günü yani gecikmenin 5. Günü de doktora gittim rahmin çok kalınlaştığını söyledi doktorum. Pazartesiye kadar bekle eğer gelmezse kan ver gebelik olabilir dedi.

Artımed kaçıncı dakikada çizgiyi çıkarttı

Aynı olay benimde dün başıma geldi artımed erken gebelik testi yaptım hemen çizgi çıktı kan verdim 1,20 çıktı bu sabah yine test yaptım artımed ile yine ikinci hayalet çizgi çıktı niye böyle oluyor resimde 5. Dakikada çektiğim fotoğraf

Eklentiler

• IMG_9929.jpeg
    35,6 KB · Görüntüleme: 22
Bu arada benim reglime daha 6 gün var yumurtlamadan 12. Gün oluyordu dün mide bulantısı olunca yapayım dedim öyle yaptım gecikme yok yani , 1,20 değer yükselir mi gördünüz mü hiç cevap verirseniz sevinirim

Bebetime testin markası. Adetime 6 gün kala yapmıştım şuan 4 gün kaldı bekliyorum bakalım dua et bana da bu arada dün predictor yaptım göz yanıltıcı bi çizgi var gibi yok gibi de senin testini görünce acaba mı dedim bekliyorum bakalım demekki predictor o kadar da hassas değilmiş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…