PREDICTOR EARLY Mİ ARTIMED ERKEN GEBELİK Mİ DOĞRU???

1 seneyi bulmak üzereydi. Her adet olduğumda Bi burukluk oluyordu ama dediğim gibi ümidimi hep canlı tuttum olmayınca da Allaha şükrettim şimdi de ediyorum.
Ben de aynı durumdayım. 10 ay oldu bizim de. Tabi bu 10 ayın tümünü dolu dolu geçiremedik. İlk denediğimiz ay 2-3 kez ilişki oldu günleri bile bilmiyorduk. Sonraki ay uzunca hasta olduk kalitesiz geçti. Sonra eşim askere gitti 2 yumurtlama dönemimi verimli geçiremedim vs. Ama uzun süredir deniyoruz. Bu aydan aşırı umutluydum çünkü tüm tuşlara basmıştım. Takviyeler vs hsg sonrası da 3. Aydı bu ay olacak gözüyle bakıyordum ama hep negatif testler. Artık akışına bırakmak lazım birkaç ay daha olmazsa aşılamaya gideriz napalım..

Ben de aynı durumdayım. 10 ay oldu bizim de. Tabi bu 10 ayın tümünü dolu dolu geçiremedik. İlk denediğimiz ay 2-3 kez ilişki oldu günleri bile bilmiyorduk. Sonraki ay uzunca hasta olduk kalitesiz geçti. Sonra eşim askere gitti 2 yumurtlama dönemimi verimli geçiremedim vs. Ama uzun süredir deniyoruz. Bu aydan aşırı umutluydum çünkü tüm tuşlara basmıştım. Takviyeler vs hsg sonrası da 3. Aydı bu ay olacak gözüyle bakıyordum ama hep negatif testler. Artık akışına bırakmak lazım birkaç ay daha olmazsa aşılamaya gideriz napalım..
Son mesajıma bakın alıntı yapmayı unuttum.

Evet ya onu almayı düşünüyordum. Bakayım bi regl olayım da netleşsin herşey sipariş edeceğim.
Takviye kullanıyor musunuz folik asit vitamin vs?
1 senedir folik asit kullanıyordum her ihtimale karşı zaten bir de bu ay jeli kullandım ovülasyonla takip ettim 3 günü değerlendirdim pik günü 1. Ve 2. Gün öncesini o kadar.

Kizlar sizce gebelik var mi bide yerlesme agrisi yasayan oldumu hissediliyor mu bebek yerlesirken ?

Eklentiler

• IMG_9767.png
    IMG_9767.png
    509,9 KB · Görüntüleme: 88
X