Bisküvi - Kurabiye Tarifi Pratik, Denenmiş Ev Yapımı Kurabiye Tarifleri

En başarılı bulduğunuz ''Ev Yapımı Kurabiyeler '' hangisidir?

• Ankete Katılan
    946
  • Anket Kapalı .
Ben enişteme ilk söylediğimde, bana okut dedi. Gerçekten okuyan birini bulamadım. Birkaç kişiye netten siğil için olan duayı bulup, okuttum. Ama geçmedi🤷🏻‍♀️
Sonra bir şey için hastanedeyken enişteme uğradım, cildiyeye yolladı beni. O da olmazsa, alırım dedi. O zaman çalışıyordum, soğuk bir gaz adını unuttum, dondurarak yok ediyormuş. Onu uyguladı dr., 15 gün sonra gel, tekrarlayalım dedi, pandemi patlak verdi.🤷🏻‍♀️
Bir daha gidemedim. Bugün hazır Ada’ya gitmişken eşim hadi gidelim, eniştenin endeskopi günü, hemen halleder dedi ve gittik🤗
Toplamda 3 dk müdehalede kalmışımdır. İğnesi, elektrik bantlarının yapıştırılması ve operasyon🤷🏻‍♀️

İyi kurtulmuşsun canım:KK60:
Bizde artık bir ara götürüp yaptırırız:)

İyi kurtulmuşsun canım:KK60:
Bizde artık bir ara götürüp yaptırırız:)
Cildiye gaz sıkıyor ya, o işlem çok ağrılı canım. Sonrasında su topluyor, bildiğin meme şeklini alıyor ve ağrısı hiç dinmiyor.😒
Aldırmak daha acısız, sadece elektrik verildiğini kasılmalardan hissediyorsun.
Aklınızda olsun 🤗

Ben de ilk defa Yarışma için yaptım. Ceviz kabuğun yok diye bayağı üzülmüştüm ama folyo da aynı işi gördü 🤭

İlk deneme hemde yarışma için iyi cesaret :KK9: bazen bazı tarifler bire bir yapilsada tutmayabiliyor. Sorunsuz bitmiş neyseki çokta güzel kurabiyeler olmuş :kk77:

Kestiniz mi pastayı, fotoğrafını atmadın 🤗🎈
Mutlu yaşları olsun kızçelerinin, huzurla, sağlıkla inşallah 🤗🎈😍😘
Pastamın tadı çok güzel oldu ama görüntü çok iyi olmadı:)Şekeri falan iyi olmuş.Benim kardeşler çok şekerli ve krem şanti falan pek yemiyorlar.Ondan krema yapmak biraz sıkıntı:)
Parka gittik ve sıcaktan eridi:)
Yamuldu:KK70:

X