POZİTİF SONUÇ MU SİZ DE BAKAR MISINIZ?

Canım ben özelden yazdığın kişiyim ben belirtilere inanmıyorum artık gercekten Oğlumda hissettiğim bütün belirtileri bu ay yaşadım ama sonuç negatif biliyosun belirti konusunda artık ağzımı açmıyorum o yüzden

Yanlış yazdım canım ya aynn bende artık belirtileri inancımı kaybettim en iyisi adetin beş gün geçince kan vermek ohh kafa rahat mis

Ama sunu söyliyim hamileyken belirtiler bi var olur bi yok olur bi gün dersin kesin hamileyim bi gün dersin yok ya sanırım kimyasaldı öylede bişey oluyor yani

Ama sunu söyliyim hamileyken belirtiler bi var olur bi yok olur bi gün dersin kesin hamileyim bi gün dersin yok ya sanırım kimyasaldı öylede bişey oluyor yani
Hayır erken gebelik aldım birde oda negatif aman çıkmayınca cikmio cikaninda iki liralık test alınca bile çıkıo ne güzel

Hayır erken gebelik aldım birde oda negatif aman çıkmayınca cikmio cikaninda iki liralık test alınca bile çıkıo ne güzel
Valla öyle bence adetini bekle ben bu ay deli gibi 7 gün kala başladım test yapmaya olan parama oldu pozitif olsa gam yemiycem de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…