POZİTİF SONUÇ MU SİZ DE BAKAR MISINIZ?

Yok yumurtlamayı takvimle takip ettim yarn 10.gün olması lazım
Anladim gulum 10 gun cikmayada bilir , çıkmazsa sakın üzülme , onceki hamileliyimde yumurtlamadan 10 gun kadar gecmishdi cikmadi bende yokdur deye adetim gecince 1 hafta sonra yapdim o zaman bele silik cikmishdi saatler sonra koyulashdı, inşallah en kisa zamanda pozitifi gorursun🙏

Anladim gulum 10 gun cikmayada bilir , çıkmazsa sakın üzülme , onceki hamileliyimde yumurtlamadan 10 gun kadar gecmishdi cikmadi bende yokdur deye adetim gecince 1 hafta sonra yapdim o zaman bele silik cikmishdi saatler sonra koyulashdı, inşallah en kisa zamanda pozitifi gorursun🙏
Gerci devam etmedide belki de o yuzden beta gec artiyodu

20201122_114825.jpg

Merhabalar,

Adetim 17 Kasım salı günü başlayacak ama ben 15 Kasım Pazar akşamı predictor erken gebelik testi yaptım. Sonra silik geldiği için 2. çizgi penceresinden çıkardım görülmüyor diye. Çıkardıktan sonraki görüntü ekli şekilde. Siz de bakar msınız? Pozitif olma ihtimali var mı?
Gözün aydın canım Sağlıkla al kucağına inşallah 🥰

Bende bundan daha silik bi çizgi ile öğrendim adetten 3 gün önce var gibi bence
5 dk da mı cıktı canım inşallah vardır rabbim gönlüne göre versin inşallah 🤲
Merhaba bişey sorabilirmiyim ben adetten on gün önce aşırı göğüs ağrısı kasık karın ağrısı yaşadım adetim 6 sında hala gelen giden yok gelmesinde zatende 😊 ve hala karın kasık ağrım devam edio ama o elimi dahi ağrıdan dokunamadigim göğüs ağrım çok ama çok azaldi dünde erken gebelik testi yaptırdım negatif cikti sizce göğüs ağrımin bitmesi adet olucam anlamına mı geliyor sanırım bu ayda hamile kalamadim mi😌

X