Pozitif İdrar Testi Örnekleri

merhaalar.... dün yumurtlamanın 9. günüydü herhangi bir saatte test yaptım tabi tek çizgi malumunuz...
bu sabah ilk idrarla tekrar test yaptım bu arada bat 18 haz. belirteyim ilk anda yine bişey yok şimdi silik bir çizgi çıktı ama ben bunu geçen ayda yaşamıştım muhtemelen testin kendi yerinin çizgisi diye düşünüyorum çünkü arkadaşım adetine 5 gün kala yapmıştı testi hemen 2. çizgi çıkmıştı.benim durum böyle arkadaşım
ama sana gelince arkadaşım ilk anda çıkan teste inanırım büyük ölçüde muhtemelen pozitiftir bakalım hayırlısı inşallah

Ama benim de ilk yaptiimda ayni sekilde gec cikmisti. Bugun kan testi yaptirdim bhcg 84 cikti, yani 4 haftalik hamileymisim :) bu arada ayin 8'inde bir kan testi daha yaptirmistim ve hicbisi cikmamisti (aceleciyim de :) ) hatta laborant kadin tel.de gebe degilsiniz diip tak diye kapatinca cokup kalmistim. 3-4 gun sonra tekrarla derim testi arkadasim

yok be canım bu sabah yaptım yine hiçbişey yok senin adına sevindim bir anne adayı daha oldu aramızda ben hala aday adayı
rabbim yüzünü de göstersin inşallah sana

%90 hamilesin canım:)benim adetime 6 gün varken 3 test yaptım 3 de böyle çıktı ve hamileyim.hayırlı olsun

%90 hamilesin canım:)benim adetime 6 gün varken 3 test yaptım 3 de böyle çıktı ve hamileyim.hayırlı olsun

bana mi dedin yoksa ben ustumemi alindim

belirtiler cok fazla bu teste gore

kizlar 21 haziranda adetimi bekliyorum bakalim hayirlisi olsun insaallah

kızlar adetime 7 gün varken idrar testi yaptım negatif çıktı ilk başta çok üzüldüm ama adet günü yapılmasının doğru olacağı yazılmış bakalım adet günümde hasta olmazsam test yapcam benim sorum belirti olarak bariz bir beelirti yok mu

gözün aydın Sürmeli...

çok cesur hatunmuşsun, iki bebek zor olmayacak mı?

Teşekkür ederim canım..

kızım zaten şuan 16 aylık.. 2. bebeğim doğana kadar kızım 25 aylık olacak inş.

canım bendede negatif çıktı ama hafiften 2. çizği vardı saatler sonra çıktı oda..

adet tarihim 21 haziran yani perşembeydi.. buğün sabah yaptım pozitif çıktı..

sende benim gibi erken yapmışsın..

merhaba kızlar benim bir sorum var yardımcı olun lütfen son adet tarihim mayıs 17 ve haziran 13 de adet olmalıydım şimdiye kadar hiç adet gecikmesi yaşamadım fakat bu ay olmadım bir hafta çok kötü kasık ağrısı çektim adet oluyomuş gibi ama tık yok iki gün önce gebelik testi aldım yaptım ve ikinci çizgi çok silik çıktı... adet günüm 6 gün geçti ve bugün lekenme oldu sizce bu üstüne görme dedikleri olaymıdır ve bugün bir test daha aldım yarın tekrar bu durumdayken yapsam olurmuki ?? allah herkesin bebeişlerini sağlıkla kucaklarına almayı nasip etsin lütfen yardım edin ...

sağol canım seni tebrik ederim bende 23 haziranda olmam lazım bakalım acaba adete yakın normalde akıntı azalıyor kuruluk oluyor ya bunda bir değişme oldumu sende acaba yoksa aynı adet belirtileri gibi miydi şimdiden teşekkür ederim kusura bakma ne olur çok soru sordum

kızlar en son adet tarihim geçti ama zaten düzensiz gidiyor adetlerim yine umutlanmak istemiyorum ama yorumşarsanız sevinirim testimi:)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…