Pozitif İdrar Testi Örnekleri

merhaba kızlar benim bir sorum var yardımcı olun lütfen son adet tarihim mayıs 17 ve haziran 13 de adet olmalıydım şimdiye kadar hiç adet gecikmesi yaşamadım fakat bu ay olmadım bir hafta çok kötü kasık ağrısı çektim adet oluyomuş gibi ama tık yok iki gün önce gebelik testi aldım yaptım ve ikinci çizgi çok silik çıktı... adet günüm 6 gün geçti ve bugün lekenme oldu sizce bu üstüne görme dedikleri olaymıdır ve bugün bir test daha aldım yarın tekrar bu durumdayken yapsam olurmuki ?? allah herkesin bebeişlerini sağlıkla kucaklarına almayı nasip etsin lütfen yardım edin ...

üstüne görme olabilir canım.. lekelenmen hala var mı ? yoksa bi test yapsana:KK34:

sağol canım seni tebrik ederim bende 23 haziranda olmam lazım bakalım acaba adete yakın normalde akıntı azalıyor kuruluk oluyor ya bunda bir değişme oldumu sende acaba yoksa aynı adet belirtileri gibi miydi şimdiden teşekkür ederim kusura bakma ne olur çok soru sordum

benim şuanda akıntım hiç yok normalde çok olurdu :KK34:

Eki Görüntüle 447956

kızlar en son adet tarihim geçti ama zaten düzensiz gidiyor adetlerim:KK43: yine umutlanmak istemiyorum ama yorumşarsanız sevinirim testimi:)))

bendede böyle çıkmıştı canımmmmmm :KK49:

tebrikler canım demiştim sana:nazar::nazar:

evet demiştin dediğinde çıktı sanırım.. saat 9da hastaneye gitcem kan vercem :KK16:

üstüne görme olabilir canım.. lekelenmen hala var mı ? yoksa bi test yapsana:KK34:

öncelikle tebrik ederim allah sağlıklı kucağına almayı nasip etsin...üstüne görmemi yoksa adet mi anlayamadım..üstüne görmeyi bi kaç yerde okudum çok az miktarlarda olurmuş benim dün çok yoğundu ama bugün çok yoğun değil ama ağrım var uyutmadı beni 6 dan beri ayaktayım stresten olabilir belkide gecikmesi kanama olunca ona bağladım artık 15 gün sonra sınavım var..bu şekilde olunca test de yapmadım herşeyin hayırlısı olsun..

canım bendede negatif çıktı ama hafiften 2. çizği vardı saatler sonra çıktı oda.

Senin anlından yanaklarından sarıla sarıla öpmek istiyorum =) çok saol.... Bir nevi senin sayende hamiş olduğumu öğrendim.

bu ayın 14ünde regl olmam gerekiyordu olmadım. ertesi gün sabah test yaptım negatif çıktı. Atmamıştım testi. Senin yazını azönce okuyunca çıkarıp teste bidaha bakim dedim. ince bir çizgi daha var :KK70: gidip kan testi yaptırıcam..

kızlar benim negatif çıkan testimi 15 dk bekleyip attım ama forumda saatlerce bekleyen arkadaşlar var sizce ne kadar bekleyip doğru sonuç alırız

cnm idrar testini sabah ilk idrarla yap ve ve reglin en az 3 gün geçmiş olsun. çünkü kimi bayanlarda döllenme geç oluyor hemen belli olmayabilir. birde test alırken son kullanma tarihine dikkat et :KK66:

kızlar ben bugün adet oldum ama benim hiç şaşmaz hattı saat bile uyuyordu sizce bu kanamanın ne kanamsı olduğunu nasıl anlarım böyle durumda olupta hamile kalan varsa ne olur yazsın

kızlar ben bugün adet oldum ama benim hiç şaşmaz hattı saat bile uyuyordu sizce bu kanamanın ne kanamsı olduğunu nasıl anlarım böyle durumda olupta hamile kalan varsa ne olur yazsın

arkadaşım ben hamile değilim ama uzun zamandır inceliyorum yazılanları, hamile kalınca yerleşme kanaması oluyormuş sanırım belki seninki de öyledir...

Merhaba lütfen bana yardımcı olur musunuz dün sabah israr testi yaptım 2. çizgi çok silikti. Hemen hastaneye gittim ve kan testi 0,200 çıktı doktor negatif ama oluşum dönemi de olabilir. veya adet dönemindeyken bazı hormonlardan dolayı idrar testi pozitif çıkabilir dedi ben şimdi hamile miyim deiğil miyim lütfen yardım edin. adetim 8 gün gecikti :KK43:

Son düzenleme:

Ben tam adet günümde lekelenme olmuştu az az 2 gün boyunca sürdü kahverengi kırmızı akıntılar sonra 2. günden sonra bir daha gelmedi üstüne görmüşüm adet olduğumu sandığım için hiç aklıma gelmemişti hamilelik. 10 gün sonra düşük yaptım ve hastanede öğrendim.

Arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var adet günüm geçeli 6 gün oluyor normalde hiç gecikmezdi ilk kez bukadar uzun olmadım.
test yaptım dün ve bugün ikinci çizgi neredeyse çok çok silik ama dikkatli bakınca görnüyor ama umutlanmakta istemiyorum açıkcası sizce kan tahlilini beklemelimiyim yoksa cuma günü gitmelimiyim erken olurmu dersiniz ?
daha öncede ikitane test yaptım ama belirsiz bile çizgi yoktu ama dün ve bugün test yaptım çok dikkatli bakınca belli belirsiz bi çizgi oluştu sizce ?

$test.jpg

Arkadaşlar gebelik testime bir de siz yorum yapabilirmisiniz? Ben bozuk olduğu kanaatindeyim ama sizlerinde fikirlerini almak istedim.

Teşekkürler

cicili özel mesaj yazmışsın ama ben yeni üye olduğum için 100 mesajdan sonra ancak yazabiliyormuşum adetim 9 gün geçti hep düzenli gitti hiç geçme olmamıştı regl zamanına yakın tatlı çok yerdim şimdi tatlının yüzüne bakmıyorum tuzlu yiyorum midem ağzımda gibi yemek yiyecek halim yok uykum çok var sürekli esniyorum anlamadım gitti

kan testi yaptırıcam artık ama cumartesi yaptırabilirim çünkü çalışıyorum eşime bile söylemedim henüz bebeğim varsa ona süpriz yapmak istiyorum

cicili özel mesaj yazmışsın ama ben yeni üye olduğum için 100 mesajdan sonra ancak yazabiliyormuşum adetim 9 gün geçti hep düzenli gitti hiç geçme olmamıştı regl zamanına yakın tatlı çok yerdim şimdi tatlının yüzüne bakmıyorum tuzlu yiyorum midem ağzımda gibi yemek yiyecek halim yok uykum çok var sürekli esniyorum anlamadım gitti

kan testi yaptırıcam artık ama cumartesi yaptırabilirim çünkü çalışıyorum eşime bile söylemedim henüz bebeğim varsa ona süpriz yapmak istiyorum

bencede en garantisi kan testi benim testim çift cizgi cıkmasına rahmen bugun kanda hemen baktırdım hakkında hayırlısı olsun canım
iinş kanda cıkar

Merhaba kizlar. Adetim 2 gun gecikti. Sabah ilk idrarlar test yaptım. İkinci çizgi cok silik cikti. Ama daha sonra yaptığımda ikinci çizgi hiç çıkmadı. Test hatalı olabilir mi acaba. Kan testi de simdi yaptırmak istemiyorum.

Merhaba kizlar. Adetim 2 gun gecikti. Sabah ilk idrarlar test yaptım. İkinci çizgi cok silik cikti. Ama daha sonra yaptığımda ikinci çizgi hiç çıkmadı. Test hatalı olabilir mi acaba. Kan testi de simdi yaptırmak istemiyorum.

yarın sabah bi daha test yap canım

X