Pozitif İdrar Testi Örnekleri

tskkur ederım kızlar.Rabbim isteyen herkese versin.bakarsiniz hepimiz ayni zamanda dogururuz:)bu arada ben istanbuldan banu 41 yasindayim.19 yasinda bi kizim var bu ikinci olucak kismetse.

ilkbhr senin gunun gecmismiydi test yaptiginda.heycanlandim bak simdi:) test yapta sonucunu bildir burda bakalim ne cikicak hayirlisiyla..

ben de dün test yaptım, oldukça silik bi çizgi çktı. bugün kan tahlili yaptırıcam.bakalım işalla hayırlısı olur

bugün gittim tahlil için 4.85 çıktı hcg değeri. doktor sınırda olduğu için kesin bişey söyleyemem bikaç gün sonra tekrar yapalm tahlil dedi testlerde silik çizgi çıkıo sizce bu değer yükselir mii??

kızlar merhaba.adet tarihim bugün.fakat ben 5 gündür üst üste gebelik testi yapıyorum ikinci çizgi silik çıkıyor.bugünde yaptım yine silik çıktı.kasıklarım da batma ve ağrılar var 1 haftadır.sizce hamile miyim?

canım benim de durumum aynı 3 gün geçti adetim silik çizgi çıkıo gebelik testlerinde.bi hafta daha bekle kan tahlili yaptır ozaman emin olabilirsin ancak

Kizlar,testte ilk gun pozitiv (bir at slik)ertesi gun negativ,ertesi gun pozitiv(cok slik) cikmasi hamilelik midir acaba ???

Merhaba,
bende aynen senin gibiyim. Tüp bebek transferinin 6.günü (çok silik 2.çizgi) 7. günü idrar testi negatif, 8.günü gölge gibi (2.ci cizgi gölge gibi silik hamilelik varmıdır acaba
Arkadaşlar tecrübelerinizi bizimle paylaşır mısınız?

Saatler sonra gölge gibi silik çizgi yardım arkadaşlar

saatler sonra silik çizgiyi dikkate alma tatlımm ilk beş dakkayı dikkate almalısın inşallahh hamişsindir

katılıyorum ... saatler sonra çıkan tek çizgi bana kalsa da negatif çünkü benim de geçen ay saatler sonra silik çizgi çıktı hem de birkaç gün devamlı hatta kan testi mi yaptırsam diyordum adet günüme de 5-6 gün vardı ama malesef adet oldum günü geldiğinde bu yüzden 4-5 gün kala bile olsa 5-10 dk içinde çıkan sonuç geçerlidir bana göre... istisnai durumlar olabilir ama inanın çok azdır ...

kızlar yardımınıza ihtiyacım var adetim 4 gün gecikti dün akşam saat 21:30 da idrar testi yaptım tek çizgi çıktı. testi kenara koydum. ertesi gün bir baktım ikinci çizgi çıkmış silik pembe ama basbaya çıkmış. bunca saat sonra çıkar mı hamilelik varsa.ve benim adetime öyle 4-5 gün falan yok adet günüm geçti bugün 35. günümdeyim normalde 29-30 günde bir adet görürürüm hiç şaşmaz.

bende dün akşam yaptım tek çizgi vardı.sabah kalktım baktım ikinci çizgi silik çıkmıştı.

haber ver bıze de sonuc ne:) hamılesın ben emınım. çünkü ben de de aynısı oldu

Hanimlar merhaba,
Forumu bir suredir takip ediyorum ama yazmak yeni kismet oluyor. Oncelikle buradaki enerji, herkesin birbirine olan safligi ve sabri o kadar etkileyici ki. İnsanin yakini bazen bu kadar ilgilenmio desem yeridir :)
Benim durumum su; Satim 17 mayisti ve yumurtlamamdan birkac gun sonra yumurtalik ve kasik agrilarim, bel agrilarim oldu. Bir farklilik hissettim agrilarimda ve kendimde. Neyse pztesi gunu bir test yaptim ve once negatif cikti, uyuz oldum attim bi kenara ama 2-3 saat sonra bir silik cizgi cikmis. Ama yarim saatten sonraki sonuc gecersizdir diyerek umitlenmedim. Ha tabi yine de icimden bi ses hamilesin demeye devam etti :) Bugun bir test daha yaptim ilk dakikasinda silik bir ucuk pembe cizgi cikti. biliyorum kan testi sart ama sizce durumum nedir?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…