Pozitif İdrar Testi Örnekleri

mrb ben 7 gün kala yapmıştım 5 dk içinde silik çıktı ilk idrardı sonra aynı gün öğleden sonra yapyım bi şey çıkmadı 2gün önce de idrarımı yaklaşık 5 saat tuttum yine yaptım gölge gibi silik çıktı şuanda adetime 2 gün var bi daha yapmamak için zor tutuyorum kendimi bir tane oğlum var bizde kardei istiyoruz ona Allah'ın izniyle hayırlısı bakalım ne olacak ? Oğlumu da adete 1 gün kala öğrenmiştim

Bat a 4 gün var testim bu: Eki Görüntüle 418673

Sizce??? kan testi yapmadı doktor günümün geçmesi gerekiyormuş diğer türlü çıkmazmış:/

ikinci çizgi silik çıkmış pozitif gibi ama önemli olan ne zaman çıktığı ilk 5-10 dk. içinde çıkan sonuç gerçektir yarım saatten sonra geçersiz oluyor senin ne zaman çıktı?

Son düzenleyen: Moderatör:
arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var.. başka yerde birilerine anlatsam gülecekler... ama siz yardım edeceksinizz. biliyorum.. 2 gün önce test yaptım. ovulasyonun 11 ya da 12. günüdür tahminimcee. adetime 10 gün vardıı. önce tek çizgi. 10 dakika sonra ikinci çizgi belirdi. 2 kez test yaptım ikisi de aynıydı. ama 1 saat sonra falan kaybolmuş tek çizgi olmuşş. sabah idarıyla yapmadım. sabretmeye çalışıyorum.. ne olur bi fikir verin. sizinkilerin ikinci çizgileri hep duruyo.. benimkki niye kayboluyoooo

arkadaşlar adetime 9 gün var , yumurtlama günümde çalışmaları yaptık , peki şimdi kan testi yaptırsam çıkarmı adetime 9 gün var , çok merak ediyorum

adetinize 10 gün varken idrar testinde çıkması ilginç bence hemen bi kan testi yaptırın inş hamişsinizdir :)

çizgi kayboldu diyorsun bu durumda negatif çıkmış testi çok erken yapmışsın 10 gün kala idrarda çıkmaz zaten biraz daha sabret adetini bekle öyle yap bence.

çizgi kayboldu diyorsun bu durumda negatif çıkmış testi çok erken yapmışsın 10 gün kala idrarda çıkmaz zaten biraz daha sabret adetini bekle öyle yap bence.

hamileliğin başında böyle olabilirmiş diye duymuştum ama sanırım haklısın.. umutlandım işte ya.. umarım hiç kaybolmayan çift çizgi görürüm..teşekkür ederim yanıtladığın için..

ben kızıma 1,5 yılda hamile kaldım bu sürede neredeyse her ay test yaptım senin gibi önce çizgi çıkıp kayolduğuda oldu yarım saat sonra çizgi çıktığıda oldu ama hamile değildim boşuna umutlanıyordum bu yüzden cevap vermek istedim ama umarım hamilesindir

2 ay once bır dusugum var.ozaman 10 gun gectiginde test yapmistim bundan silik cikmisti.umarim bu sefer saglikla buyur bebegim.idrarda kesin ikinci cizgi gormeden doktora gitmeyi dusunmuyorum bakalim kismet:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…