Pozitif İdrar Testi Örnekleri

ultrasonda gözükmedi:KK43:

son adet tarihimden bu yana tam 5 hafta geçti gözükmesi gerekmiyo muydu?

tahlil sonucnu bekliyorum

kızlar meraba ben 7 aylık evliyim 3 aydr bebe düşünyrz, bu ay midemde haff bulantılar haff başdnmesi,iştahsızlık var, dün ağzım demir tadındydı hiç bi şeyn tadı tuzu yok,uykuya doyamyrm ama bu belrtler pskolojkde olabilyrmuş.ancak karnımn alt tarafında yumurtlık kısmnda bi şişkinlk hissdeyrm derin nefes aldığmda sızlıo.eğilmeme engel oluo umutlanmalımym ltfen bişi deyn adet olmama 5 gün var

kızlar meraba ben 7 aylık evliyim 3 aydr bebe düşünyrz, bu ay midemde haff bulantılar haff başdnmesi,iştahsızlık var, dün ağzım demir tadındydı hiç bi şeyn tadı tuzu yok,uykuya doyamyrm ama bu belrtler pskolojkde olabilyrmuş.ancak karnımn alt tarafında yumurtlık kısmnda bi şişkinlk hissdeyrm derin nefes aldığmda sızlıo.eğilmeme engel oluo umutlanmalımym ltfen bişi deyn adet olmama 5 gün var

canım ppsikolojik olabilir tabiki çünkü aynı şeyleri ben de hep yaşadım ama 3. ayda oldu
oysa ondan önceki 2 ayda da hep midem bulandı karnım ağrıdı falan:)

adet belirtileri yaşıyor musun?
3-4 gün sonra idrar testi yaparsan çıkabilir çok çok silik olsa da
ama adetin geçtiğinde yapman en güzeli tabi

canım ppsikolojik olabilir tabiki çünkü aynı şeyleri ben de hep yaşadım ama 3. ayda oldu
oysa ondan önceki 2 ayda da hep midem bulandı karnım ağrıdı falan:)

adet belirtileri yaşıyor musun?
3-4 gün sonra idrar testi yaparsan çıkabilir çok çok silik olsa da
ama adetin geçtiğinde yapman en güzeli tabi

şuan hiç bi adet belrtim yok :)

one-step marka gebelik testi kullanan var mı? gebelik testlerinin kurbanı olan yanlış sonuç veren testleri paylaşırmısınız lutfen arkadaşlar?:KK16:

batım bugün test yaptım sonç negatif kendmi bu ay o kadar hazrlamştmki şuan dünyam yıkılmş gbi ne yapcağmı blemyrm

cnm bazılarının hormonları gec yükselio gec döllenme oluyo benim adetinm 4 gün gecince hafif ccizgi cıkmıstı gec döllenmeydi hemen moral bozma .. ama olmadı ise de kısmet ya ben ilk ay hamile kalmıstım halamın kıızı 1,5 yıl sonunda kaldı bu nasip işi swenin biraz sabretmen lazım

cnm bazılarının hormonları gec yükselio gec döllenme oluyo benim adetinm 4 gün gecince hafif ccizgi cıkmıstı gec döllenmeydi hemen moral bozma .. ama olmadı ise de kısmet ya ben ilk ay hamile kalmıstım halamın kıızı 1,5 yıl sonunda kaldı bu nasip işi swenin biraz sabretmen lazım

ümit edip edip hüsrana uğramakdan mahvoldum artkya çok istyrm,işim ii değil sırf bi bebişim olr die işime katlanıyrm bu ay hamile kalsm doğmda çıkar bi daha dönmem diyrm.3 ayda yorldm :KK43:

ümit edip edip hüsrana uğramakdan mahvoldum artkya çok istyrm,işim ii değil sırf bi bebişim olr die işime katlanıyrm bu ay hamile kalsm doğmda çıkar bi daha dönmem diyrm.3 ayda yorldm :KK43:

cnm kurtuluş olarak hemde istediğn icin bebeği cok istediğin belli ama demekki birazdaha o işe sabretmen lazım hem moral bozup stres yapma en iyisi salmak kendini o zamn hemen hamilesin hormonlarını etkiler stres o zamanda hamile kalman zorlasır

Walla ne yalan söylim ben de biraz onun için çocuk istiyorum. Zaten yaşım da geldi, 3 yıllık da evli olunca ve tüm sebepler biraraya gelince insan deli gibi çocuk istiyor...

kızlar BATım bugündü.henüz kırmızıları görmedim.dün idrar testi yapmıştım ikinci çizgi belli-belirsizdi.bugün tekrar yaptım 2. çizgi birinci kadar koyu olmasa da net bir şekilde belli.tecrübeleriniz, yorumlarınız??? hafif ara ara kasık ağrım,koyu renk idrar, ağzımda garip bi tat ve yanan kaşınan memelerim var. ne dersiniz? hadi hayırlısı.olmuşsa hayırlı evlat olmamışsa hayırlısı olsun inş. :18:

şuan hiç bi adet belrtim yok :)

mrb canım benim adetime 7 gün var göğüs uçlarında koyulaşma oldu bir de ağrı az önce ilk idrarla test yaptımhemde ucuz testlerden 2 liralık bi şey şuanda çok silik ikinci çizgiyi gördüm,bu testten daha önce de yapmıştım ama hiç bir şekilde çizgi falan çıkmamıştı kafam karıştı bakalım bir kaç gün sonra yine yaparım test çizgi koyulaşacak mı ?:KK49:

kızlar BATım bugündü.henüz kırmızıları görmedim.dün idrar testi yapmıştım ikinci çizgi belli-belirsizdi.bugün tekrar yaptım 2. çizgi birinci kadar koyu olmasa da net bir şekilde belli.tecrübeleriniz, yorumlarınız??? hafif ara ara kasık ağrım,koyu renk idrar, ağzımda garip bi tat ve yanan kaşınan memelerim var. ne dersiniz? hadi hayırlısı.olmuşsa hayırlı evlat olmamışsa hayırlısı olsun inş. :18:

tebrikler Allah analı babalı büyütsün :)

bende az önce idrar testi yaptım ama tek çizgi batıma tahminen 3-5 gün var, tek çizgi olupta sonra çift çizgi olan var mı aranızda.

X