Pozitif İdrar Testi Örnekleri

Merhaba arkadaşlar, henüz adet günüm geçmedi.Bugün olmam gerekiyordu olmadım.Annemle otururken bi test yapalım dedik, sonucu ekliyorum biz daha günüm geçmediğinden inanamadık,sizler ne dersiniz erkenden sevinsek mi :26:İlk 5 dk içerisinde silik çıktı, 10 dakika içerisinde de belirginleşti.Eğer bu haftaiçi hastalanmazsam haftasonu kan testine gidicem.Allahım ne olur cevap bekliyorum, sevinmek istiyorum ama 6 aydır beklediğim için inanamıyorum da

cnm gözün aydın bebişin gelmiş bence doktoru geciktirme biran önce git başlaman gereken vitaminler var:))) dua et bizlerede:)

cnm gözün aydın bebişin gelmiş bence doktoru geciktirme biran önce git başlaman gereken vitaminler var:))) dua et bizlerede:)
Ayy inşallah ağzından bal damlıyor, sevinmeye korkuyorum inan, Allah sana ve tüm isteyenlere en yakın zamanda en sağlıklısından bir bebek nasip etsin inşallah

canım bencede hamilesin benimde böyle cıkmıştı..
allahım sağlıklı kucaklamayı nasip etsinn inş..

canım bencede hamilesin benimde böyle cıkmıştı..
allahım sağlıklı kucaklamayı nasip etsinn inş..

Amin inşallah canım, sen de inşallah sağlıkla alırsın kucağına
İşte ben hala inanamamaktayım çünkü henüz adetim geçeli 1 gün oldu, bi de burda okudum hastalanmaya yakın sonuç pozitif çıkabiliryormuş :44:

adete yakın pozitif çıkar diye bişey yok,fazla bekletip pozitifleşirse önemsemyin deniyor sadece, bu bariz pozitif çıkmış ! bence %99 hamilesin hayırlı olsun, kan testine git hemen

suratımdan belli oluyor mu bilmiyorum ama yumurtlama tarihimden tam 14.gün yani dün sabah gebelik testi yaptım 3 dk içerisinde silik çizgim çıktı. ne hissedeyim bilmiyorum ve bu testten daha önce 8 kere yaptım internetten almıştım hiçççç çizgi olmamıştı.bu sabah başka bir marka denedim,yine 2. çizgim çıktı.offffffff ne zorr sevinemiyorum bile bişe çıkar diyee :18: yarın 28. günüm olacak çok merak ediyorum bebek varmı bebekkkk

İnşallah vardır

kızlar tüp bebek yaptıralım 10gün olddu.2gündür idrar tahlili yapıyrm çıkmıo.adet tarihim ayın 2sine 4gün var daha yni.bana yardımcı olursanız sevinirim:18:

kızlar benim adetime üç gün varken habire silik çizgi çıkmıştı,tam adet günümde iki koyu çizgim vardı...şunuda söyliyim sabah ilk idrarla yapın daha belirgin oluyo

çizgilerle beraber normal hasta olduğum aylardan daha fazla kasık ağrısı yaşıyorum.kısa sürelerle gelip geçiyor.
doktorum adetin geçtikten 1 hafta sonra gel dedi ama ben pzt gidicem

kızlar tüp bebek yaptıralım 10gün olddu.2gündür idrar tahlili yapıyrm çıkmıo.adet tarihim ayın 2sine 4gün var daha yni.bana yardımcı olursanız sevinirim:18:

canım geç döllenme olabilir daha 4 gün var.ben hiç bi belirtime kulak asmıyorum halen doktorun ağzından duymadan da naz yapmıcam
benim yumurtlamam 15 mayıs olmuştu.doktorumun dediğine göre 12 gün sonra yaptım silik çizgiyi gördüm.bekle derim moralini bozma hemen

cnm tüp bebek olduğu için 10.günde çıkması gerek die düşünüyrm((

elendiye katılıyorum doktor keseyi görmeden ve hatta kalp atışlarını duymadan emin olamıyo insan...kimyasal gebelik,yada dış gebelik endişesi yaşıyor insan

olur mu öyle şey ya her okuduğuna inanma.bebeğin bağırıyor resmen "anneeee ben buradayım"diye.koooş hadi doktoraaa.

Kızlar 19 unda olmam gereken adetim gecikti ve ben de test aldım önce birşey yok gibi göründü daha doğrusu tyestin damlalığı yoktu ben de başka bir yöntem denedim..bekledim bi şey olmadı ne çizgi ne birşey daha sonra yaklaşık yarım saat sonra atmak için elime aldığımda çift çizgi bana gülümsüyordu yaklaşık 10 gün oldu adet olmayalı.Sizce hamile miyimdir bu teste göre ??

Diğer tek çizgi çıkmış mıydı? Testler için ilk 5 dk.da çıkan sonuç geçerli diyorlar.İdrar testi yapma, direk kan testi yaptır çünkü adetin baya gecikmiş.İnşallah vardır canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…