Pozitif İdrar Testi Örnekleri

Offf yha kizlarr ben de yunurta yetmezligi var.sogan kuru ardondan havuc ve incir kuru yapiorumm..adet tarihimden 10gun gectii iki kere negatif grdugumden hic cesaretim yok testee..bide hep kulqgimda aAAA GEBE degilsiniz sadece yumurtanizin teki catlamamis bakinn surda (ultrasyona donup bnde mal gibi bakiorumm)napcam kizlarrr...sanmiorumm Ama ..her akintida aglamakliii wcye gtmekk cook zorrrf...:KK14::KK14:

Diğer tek çizgi çıkmış mıydı? Testler için ilk 5 dk.da çıkan sonuç geçerli diyorlar.İdrar testi yapma, direk kan testi yaptır çünkü adetin baya gecikmiş.İnşallah vardır canım :nazar:

Canım her iki çizgi de çıkmıştı.Sanırım kan testi dediğin gibi en etkilisi.bakalım sonucu merakla bekliyoruz

Offf yha kizlarr ben de yunurta yetmezligi var.sogan kuru ardondan havuc ve incir kuru yapiorumm..adet tarihimden 10gun gectii iki kere negatif grdugumden hic cesaretim yok testee..bide hep kulqgimda aAAA GEBE degilsiniz sadece yumurtanizin teki catlamamis bakinn surda (ultrasyona donup bnde mal gibi bakiorumm)napcam kizlarrr...sanmiorumm Ama ..her akintida aglamakliii wcye gtmekk cook zorrrf...:KK14::KK14:

Ben yumurta gelişmesi için bal ve çörek otu karşımı iyi geliyor diye duymuştum..Bi de sanırım çatlama iğnesi felan var onları da dokturuna bir sorsan canım?Ama 10 gün geçmiş baya uzun bir süre, ilk kez mi bu kadar gecikiyor?İçimden bi his var dedi hayırlısı :nazar:

Ben yumurta gelişmesi için bal ve çörek otu karşımı iyi geliyor diye duymuştum..Bi de sanırım çatlama iğnesi felan var onları da dokturuna bir sorsan canım?Ama 10 gün geçmiş baya uzun bir süre, ilk kez mi bu kadar gecikiyor?İçimden bi his var dedi hayırlısı :nazar:
Cnm arkdsim test yaptimm koskoa iki cisgi iki dakkada sakkkk rda.hatta okdr umutsuzdum ki banyoya koydumm esim bakmis..kan degerimde 17 bin kusur..carsamba dra gtcm hayrlisi umarim saglikli bi g:KK71:tebeliktrr..

Cnm arkdsim test yaptimm koskoa iki cisgi iki dakkada sakkkk rda.hatta okdr umutsuzdum ki banyoya koydumm esim bakmis..kan degerimde 17 bin kusur..carsamba dra gtcm hayrlisi umarim saglikli bi g:KK71:tebeliktrr..
Ayy canım benim çok sevindim, tüylerim diken diken oldu :KK9::KK9::KK9:Çok tebrik ederim inşallah herşey yolunda gider çok mutlu oldumm :KK69::KK69:

tebrikleeerr:emir_bebek::nazar: testin hangi marka canım, benim de 5 gün var çok erkendi ama 5 minutes diye bi test yaptım,13. dk gibi tam t çizgisinin altında değil de c çizgisindenden daha uzağında bi çizgi belirdi hafif pembe,sanırım benim test bozuk:KK14:

tebrikleeerr:emir_bebek::nazar: testin hangi marka canım, benim de 5 gün var çok erkendi ama 5 minutes diye bi test yaptım,13. dk gibi tam t çizgisinin altında değil de c çizgisindenden daha uzağında bi çizgi belirdi hafif pembe,sanırım benim test bozuk:KK14:

sağol cnmcım benim testin markası wondfo die bir markaçok memnun kaldım süper idrarın içine sokup 2 sn bekliyosun hemen çıkıyo varsa 4 gün önceden tespit etti bugün yine tekrarladım daha belirgin

$20062011189.jpg
arkadaşlar hamilemiyim ben ya:KK17:

arkadaşlar idrar testinde sabah ki ilk idrar örneği olması önemli mi.. ltn cvp:) ben sabah ikinci de yaptım test. sanki bana çok çok silik bişiyler görünüyo. anlamadım kii:KK43:(
:nazar:

adetin geçmeden yaptıysan sabah ilk idrar olması gerekli, zaten hcg düşük oluyor erken dönem, ilk idrar geceden konsantre olduğu için onda tespit edilmesi daha kolay, bi e testten önce çok su çay kahve içmeyin, idrarı sulandırıp hcg konsantrasyonunu düşürüyormuş varsa bile negatif çıkıyor sonra

evet canım tebrikler herhangi bir ilac veya igne kullanmadıysan gözün aydın allah saglıkla kucagına almayı nasip etsin darısı basımıza:)

adet bitiminde çok fena hastaydım ağrı kesici iğne yapnışlardı o zaman inş bi sıkıntı olmaz yarın tahlil yaptırcam hayırlı haberler veririim inşallahç ,Rabbim isteyen herkese nasip etsin.

adet bitiminde çok fena hastaydım ağrı kesici iğne yapnışlardı o zaman inş bi sıkıntı olmaz yarın tahlil yaptırcam hayırlı haberler veririim inşallahç ,Rabbim isteyen herkese nasip etsin.

öyle iğne degil canım catlama ignesi veya yumurtlama için ilac onlardan bahsediyorum o zaman kesin hamilesin banada dua et 26 sı adet gunum

hanımlar meraba bu ay adetime 3 gün kala hergün sabah idrarıyla toplam 4 tane test yaptım.
4 testte de silik bir şekilde 2. çizgi çıktı.hemen hastaneye koştum kan testi yaptırdım ve sonuç negatif.çok heveslenmiştim resmen yıkıldım.artık idrar testlerine güvenmiyorum.benim yaşadığım hüsranı yaşamamanız için sizinle paylaşıyorum.

hanımlar meraba bu ay adetime 3 gün kala hergün sabah idrarıyla toplam 4 tane test yaptım.
4 testte de silik bir şekilde 2. çizgi çıktı.hemen hastaneye koştum kan testi yaptırdım ve sonuç negatif.çok heveslenmiştim resmen yıkıldım.artık idrar testlerine güvenmiyorum.benim yaşadığım hüsranı yaşamamanız için sizinle paylaşıyorum.

Canim bence testi erken yapmissin hep gecince yada gununde bakin derler ama pratikte bazi hanimlarin 10 gun gecmeden gostermeyebilio ayrica kan testi erken sonuc verio deselerde bazen o da sasirabilio ben cok okudum burda kan testi negatif olan hatta 2. testte dusen ama soonradan tekrar hamis oldugu anlasilan.Hamilesin kesin diyemem ama 2. silik cizgiler hamis olmayanda cikmmiyo eger hormon reaksion vermedi ise o nedenle regl olmazsan 1 hafta falan testi tekrar et derim

X