Pozitif İdrar Testi Örnekleri

selam bugün yda yarın regl olmam gerekiyor ama bir kaç gündür ara ara yoklayan kasık batmalarım vardı özellikle oturup kalktıktan sonra oluyordu dün akşam predıctor aldım az önce yaptım 5 dk nın sonunda silik çizgi çıktı yaklaşık 20 dk sonra yine silik çizgiyi farkettim 30 dk. ya kadar değerlendirilir yazıyordu.marka güvenilir diye biliyorum ne dersiniz?kullanan bilen varmı bu markayı?

bilmiyorum netmi fotoğraflar ama yorumlarsanız sevinirim ilk kez yaptım markası predıctor..

Eklentiler

• $IMG00139-20110501-1430.jpg
    48,6 KB · Görüntüleme: 193
bugün test yaptım 2 çizgi çıktı ama sabah kanda baktırıcam. mutlaka hamile miyimdir, yoksa bu testlerin yanlıs olma olasılığı nedir?bebeği çok istiyoruz, kendimi inandırmak istemiyorum, sabaha kadar beklicem artık

hamilesin cnm.
bu arada tben de hamile
hayırlı olsun ikinize de..
ancak bu testlerin güvenilirliği %70
çift çizgi çıkmazsa hamile değilsin anlamına gelmez..
ama çift çizgi çıkarsa hamilelik%99 vardır

hamilesin cnm.
bu arada tben de hamile

tesekkür ederim canım, umarım bebiş gelir..bu arada 7 aylık ewliyim, soğan suyu kürü uyguladım,eğer pozitif cıkarsa yarın kanda da, soğana yorucam. ilk ay acayip akıntı yaptı adet ve kahverengi akıntı seklinde geldi. sonra ki ay cift cizgi, ilgilenenlere duyurulur

yarın kanda baktır bakalım.. sevindim adına. hayırlı olsun şimdiden

teşekkürler hepinize...demekki doğru görmüşüm.zaten 1 yıldır ugrasıyorum ilk defa test almak içimden gelmişti bugün kan testi yaptırdım pozitif çıktı.çok mutlu oldum.ama yoğun kasık ağrısı yaşıyorum inşallah olumsuz bir durum yoktur.Allah isteyen herkese nasip etsin.ben hep hayırlısı demiştim zamanı gelecek demiştim öyle oldu.umarım Allah tamamına erdirir..hepimiz için hayırlısı ne ise öyle olsun..

hamilesin cnm.
bu arada tben de hamile

sağol cnm tşkler kan verdim sonuç bekliyorum ama akşama doğru netleşti kan verdiğim yerdeki bayan dediki geçersi o zaman :26::26::26::26::26::26:
(adet sabahı yapmıştım)

kızlar SAT 25mart .. 21 nisanda adet olmayı beklerken.. bi baktım ayın 27si olmuş.. 7aydır bebiş için çalışıyoruz ama nasip şimdiye oldu.. arkadaşlarımın ısrarı üzerine test yaptım ve çıktı ... tabi ilki bozuk çıktı tedbir amaçlı 3 tane aldım 2,50 liralık.. sonra eşimle kan vermeye gittim aynı gün sabah sonucumu öğrendim betahcg 2352 çıktı :) rabbim herkese yaşatsın bu mutluluğu

kızlar bu sabah idrarda test yaptım ikinci çizgi diğerine göre biraz silik çıktı. 8 inde regli olmam gerekiyodu bugun ayın 10 u hala olmadım . hamilemiyim acaba çok heyecanlıyım.:2:

kızlar bu sabah idrarda test yaptım ikinci çizgi diğerine göre biraz silik çıktı. 8 inde regli olmam gerekiyodu bugun ayın 10 u hala olmadım . hamilemiyim acaba çok heyecanlıyım.:2:

ece çizgiyi gördüysen mutlaka hamilesindir ben de ikinci çizgiyi ne zaman göreceğim

ece çizgiyi gördüysen mutlaka hamilesindir ben de ikinci çizgiyi ne zaman göreceğim

bir arkadaşımla telefonda konuştuk. benimde silik çizgim vardı ama kanda negatif çıktı dedi hamile olmayabilirsin dio ... umutsuzlandım. iki gün sonra tekrar test yapacağım inşallah hamileyimdir .

selam canlar

bende bikaç gün önce yaptım...gece yaptım çıkmadı...saat 1di...2 de yatarken baktım gene yoktu bişy sadece gri gölgeydi...sabah kalktıgımda eşim benden önce görmüş ikinci çizgi çıkmış dedi...baktım hakikatten çıkmış..çok beklemekten çıkmış olabilir dimi...ben artık güvenemiyorum hemen çıkmadan yaaa.dün gece de başka bi marka yaptım çıkmadı...bu arada önceki gün yaptıgım baya bi pembe ikinci çizgiydi.belli belirsiz degildi yani.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…