Pozitif İdrar Testi Örnekleri

kızlar eczanede satılan o idrar talillerinden aldım.. şimdi namaza kalkar kalkmaz tahlili yaptım. negatif diye kenara attım.. çöpe atmadan son bi defa daha inceliyim dedim.. dikkatli inceleyince sanki "t" yazan yerde bi çizgi belirecek gibi duruo:S ya da ben kafamda kuruorum. yanii çok çok dikkatle inceleyince orda bişeyler var gibi :s acaba pozitif olabilir mi yoksa negatif olsa da her zaman böyle olur mu?? cevap yazın lütfen.. yarına kadar nasıl bekliycem bilmem...

serap bilbey,
canım ilk 5 dk da negatif çıkmış.. benim bildiğim 20 dk dan sonra çıkan pozitif sonuçların dikkate alınmaması gerektiği... uzun süre geçince 2. çizgi çıkabiliyormuş..hayırlısı olsun

iki çizgide çok belirgin bir haldeyse muhtemel pozitifdir
30 dk sonra çıkan sonuçlar pek kaale alınmaz ama dediğim gibi ikiside koyu ise pozitifdir

paylaşım çok güzel teşekkürler dıptısdıptıs..
benim de adetim 4 gün gecikti.dün test yaptım ve negatif diye attım bi kenara.şimdi resimleri inceleyince acaba diyorum...sanki çok açık pembeye yakın bi çizgi görünüyo gibiydi ama öyle görmek istediğim için gördüm gibime gelmişti..adetim pek şaşmaz...bi iki gün daha bekleyip bir test daha yapayım bari...herkes için hayırlısı olsun hamişsem de değilsem de bir an önce sonuca varayım ..heyecandan gidicem yoksaaa :)

Çok teşekkürler :) bende 2. silik çıktı var mı yok mu diye düşünüyorum pazrtesi ilk iş kan testi yaptırmak...

cuma günü regl oldum ve rahatladım..dünya varmış..bu aydan itibaren gerçek çalışmalara başlıcaz.en kısa zamanda resimdeki gibi testler eld etmek dileğiyle ....

ah ah ben de bir test aldım bakmaya korkuyorum ya yoksa diye.böyle şüpheli yaşamak olumsuz yaşamaktan daha iyi.Rabbim herkese hayırlısını versin.

seyide_cim sen de büyük ihtimal hamilesin.bu test öyle kendikendine bekleyerek ikinci çizgiyi vermez.ne yani test kendi kendine bekledikçe gebelik hormonu mu üretecek.hadi hayırlısı

yaa banada bi akıl verseniz benimde ikinci çizi silik çıktı ama hemen öle bekledikten sora deil

SLM CANIMMM,

HAMİLESİN GALİBA HAYIRLI OLSUNNNBENIMDE BİR SORUM OLUCAK BENIMDE ADETIME 6 GUN KALA DAYANAMADIM TEST YAPTIM SABAH ILK IDRARLA ÇOOOKKK SILIKKKK YANI COK ZOR GURUNUYOR IKINCI CIZGI CIKTIIII ACABA MI DIYE SORUYORUMMM KENDIMEEE AMA UMUTSUMUDAAA NASİP KISMET TABIKIII ADETIME ORTALAM 3 GUN FALAN VAR PERSEMBE SABAHI TEKRAR YAPSAM EGER HAMILEYSEM CIKARMIII ACABAA YARIDIMM EDINN ÇOK İSTİYORUMMM

slm kızlar ben 2 gün önce test yaptım çoook silik çıktı sonra dayanamadım saatler sonra gene yaptım ondada çok silik çıktı dünde yaptım ondada silik çıktı adetime 5 gün vardıı ama herkes hamilesin diyor perşembe doktora gitcem ama korkuyorum ya orda değilse belirtilerde var özellile sabahları mide bulantısıyla uyanıyorummm hamilemiyim acabaa

CANIM ALEYKÜM SELAM

İNŞALLAH HAMİLESİNİR BENİMDE ADETIME 6 GUN VARDI TESTI DAYANAMDIM YAPTIM IKINCI CIZGI COK SILIK KANDA BAKTIRSAMMI DIYE DUSUNUYORUM VEYA PERSEMBE GUNU SABAH TEKRAR IDARAR YAPIM NE DERSİNN SEN IKI TANE YAPMISSIN IKINCI CIZGI SILIK TE OLSA VAR INS BIR AN ONCE İSTEYEN HERKESE VERİR RABBİMMM İÇİNDE BİZLEREDE. AMİN

ah canım 2 değil 3 tane yaptım perşembe doktora gitcem kese varsa görünür sende öle yap istersen en azından kesesi varmı onu anlarsın ben öyle yapmayı düşünüyorum

ah canım 2 değil 3 tane yaptım perşembe doktora gitcem kese varsa görünür sende öle yap istersen en azından kesesi varmı onu anlarsın ben öyle yapmayı düşünüyorum

HADİ BAKALIM SENIN ICIN HAYIRLISI OLSUN CANIM YAA INŞ BENİMDEEE :) BENIM DAHA ERKEN YAA BUGUNDEN ITIBAREN 3 VEYA 4 GUN VAR DAHA GORUNURMU KI ACAB YARIN TEST ALIM DIYORUM BIR DAHA YAPIM ZATEN BENDE IKINCI CIZGI HEMEN CIKMADI BEKLEDIM BAYA BIRR OLE CIKTIIII

aynen canım bende bekledim önce belli olmadı sonra belli belirsiz göründü en son yaptıgım testte bile çok zor görülüyorhakkımızda hayırlısı olsun

testlerde belirgin gebelik var ama çok bekletince bozuk çıkıyor bende yapmıştım ilk 5 dak bişey çıkmadı sonra 1 saat geçti baktım silik çıktı sonra testin çağrı merkezini aradım durumu söyledim ilk beş dakika geçerli ondan sorası geçersizdir dedi bende ümitlerimi yitirmemiştim ama hasta oldum sonra mozralim bozuldu hayırlısı diyim oluyor böyle şeylerde inşallah hamilesindir çok ümitlenipte sonradan hüsrana uğramak çok sarsıyor

canım testlerde ilk beş dakikada cıktı hatta idrara batırınca hafif cıkıyo ve 5 dakikayı beklerken koyulaşıyo..bakalım artık hayırlısı beklicez..günüm daha dündü..

slm bende yeni katıldımm aranıza benim adetim yeni bitti adetim biteli 2gün oldu ve ben bugün test yaptım silik ama bayağı belli çizgi vardı adetim normal oldu sadece benim kasığımdaki batmadan dolayı test yaptım burdaki örnek resimlerle aynı resim çektim ve bariz belli ama ekleyemedim buraya. kafam çok karıştıı yaaa. Allahım isteyen herkese versin imş.

Son düzenleme:
canım testlerde ilk beş dakikada cıktı hatta idrara batırınca hafif cıkıyo ve 5 dakikayı beklerken koyulaşıyo..bakalım artık hayırlısı beklicez..günüm daha dündü..

hayırlısı canım ya hamilesin inşaallah... kesin haberini bekleriz insan zaten test yapıyor çıkan sonucada inanamıyor aslında çizgileri görsen oh hamilmiyim diyemiyosun çizgiçıkmasa hamileyimdir belki çıkmamıştır diyorrr offfff offff ne dir bu kadınların çektiği ya ...

slm canımm,

bende adetıme 6 gun kala yapmıstım 5 dk ıcınde degıl ama 1 saatte anca cok cızık cıktı yaa durdukca hormonlar dahamı bellı edıyor degısıyormu hıc anlamıyorum yaa suan 3 gunum falan var ortalaama ama bugun bakalım erken gebelık testı aşldım days comfort dıye onu yapıcam ıstedıgınız saatte yapa bılıyorsunuz dıyor ama bılmıyorum yapsammı yapmasammı:26:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…