Pozitif İdrar Testi Örnekleri

amin canım cümlemize inşallah bu arada bayanlar kurban bayramınız mübarek olsunnnn......

Bu sabah ben de test yaptım ilk idrarımla nimo diye bir gebelik testi dün nöbetçi eczanede bir tek o vardı onu aldım. ilk çizgi çok belirgin ikinci çizgi ise silik ama uzaktan bile anlaşılabiliyor yani bakıldığında silik olduğu acaba hamile miyim?? bu ay 2. denememizdi bakalım hayırlısı. Testin kullanma talimatında ikinci çizgi silikse yine de hamilesinizdir falan diye yazmıyor ama. Sadece C' de bir çizgi belirirse ve T' de çizgi belirmezse hamile değilsiniz yazıyor benim de kafam karıştı.
Adetim 23. ' nde olması gerekiyor. Acaba hamile miyim arkadaşlar ya bu test aklımı karıştırdı o yüzden eşime de müjdeyi veremiyorum şu an

inşallah hamılesındır canımmmm kısmetttt

bende dün test yaptım silikti emin olmak için bugün yaptım daha belirgindi yarın gidip kan tahlili vericem inşallah hamileyimdir

bende dün test yaptım silikti emin olmak için bugün yaptım daha belirgindi yarın gidip kan tahlili vericem inşallah hamileyimdir

inşallah canım hamilesindir Allah gönlüne göre versin habredarrr et bizi darısı başımıza artıkkkk (amin)

Merhaba. Ben de bu ay 24.günümde kan testi yaptırmıştım. 0.10 ile negatif çıkmıştı. Ancak 29.günün akşamı bir iki damla kahverengi lekelenmem olunca yerleşme kanaması mı acaba diye düşündüm ve 30.günümde ilk idrarımla test yaptım. İlk 5 dakikada ikinci çizgi belirginleşti. Ancak 32.günümde adet oldum. Doktordan randevumu aldım. Bu olaya pek anlam veremedim. Umarım o bir açıklama getirebilir...

kızlar yardım edermisiniz iki gündür idrar testi yapıyorum ama dün 2. çizgi silikti bu sabahta yok denecek kdr silik çıktı yaa kafam karıştı hamile değilsem hiçmi kırmızı çizgi çıkmaz yoksa azda olsa gene çıkarmı??

canım benim tebrik ederim allah tamamına erdirsin dua et darısı benim benim gibi bebek isteyenlereee inşallahh aminnnn

teşekkür edrim rabbim herkese nasip etsin dün ultrasona girdim ama çok küçük görünmedi 10 gün sonra bir daha gidecem şimdi 5hafta 2 günlük bunu o kadaristedim ve dua ettim ki rabbim mukafatını verdi:93:

teşekkür edrim rabbim herkese nasip etsin dün ultrasona girdim ama çok küçük görünmedi 10 gün sonra bir daha gidecem şimdi 5hafta 2 günlük bunu o kadaristedim ve dua ettim ki rabbim mukafatını verdi:93:

amin canım saolll allah tamamına erdırsınnnnnn alabım yalvarıyorumm bizlerede nasip et hayırlısıylaaa

ayyy fenalık geldiii içimeee biraz da dağıtalımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm bayanlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

kizlar sali hastaneye gittim adet olmustum ama cok az ve kahverengiydi bende yerlesme kanamasi diye dusunmustum ama icimde yinede yok diye duygu vardi.doktor kan tahlili istedi verdim negativ cikti.benden rahim filmi sitedi.aradim randevu icin 320 tl dedi gitmedim.doktorum bana tekrar klomen kullanalim bidahaki adetime sonra tup bebek yapalim dedi.ben bu tedaviden memnun kalmadim.daha ikinci tedavim sayilir.hemen tup bebek'e yonlendirdi.bende kullandigim ilaclari biraktim tedavide olmayacagim.kafam oyle bi rahatladiki,aklima bile almiyorum aha bugun yumurtlama gunu tabana kuvvet,acaba tuttumu diye.bana ne diyorum artik zamanin akisina biraktim.esimede dedim,eger cocuk olmazsa ayrila biliriz engel olmam,seninde hakkin baba olmak falan demistim.allah hakkimdan hayirlisini versin ne diyim baska...

bu bulanık çıkmış birkaç foto daha koyayım
URL=http://img593.imageshack.us/i/28112010238b.jpg/]
[/URL]
URL=http://img152.imageshack.us/i/28112010240.jpg/]
[/URL]

Ayyyyy tebrik ederim. Darısı başımıza inşallah. Ovulasyon testi aldım ben de. Önce onda çift çizgiyi görmek istiyorum, sonra da Hcg testinde! :) İnşallah sağlıklı bir gebelik süreci geçirirsin. Tebrik ediyorum tekrar.

Son düzenleme:
canım peki hangi marka bu testler.
benimde bugün adetim geçeli 3 günüm.bende yapsam çıkarmı acaba.

hayatım çıkar tabii benim en silik olan reglye 5 gün varken en koyu olan en son gün yani bugün yani regl günü canım
hayatım bu testler sağlık ocakalarınDa yapılan testler canım eşim aile hekimi o getiriyor bana ucuz testler yani erken gebelik testi filan Değil

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…