Pozitif İdrar Testi Örnekleri

ben reglime 2 gün kala idrar testi yaptım.silik kırmızı çizgi çıktı.ertesi gün yaptım.normal kırmızı çizgi çıktı.1 günde çok farkediyor.sonra 2 gün sonra kan testi yaptırdım.82.3 çıktı.3 gün sonra lekelenme oldu.tekrar idrar testi yaptım.yine pozitif çıktı.şimdi keseyi gördük artık.

Slm kızlar nasılsınız benimde test örneklerime bakar mısınız 4 gün var gelmesini istemediğim adetime ilk bebeğim düştükten sonra çok istediğim için acaba hayal mi kuruyorumbilmiyorumkismile

Eklentiler

• $IMG000004.jpg
    4,9 KB · Görüntüleme: 226
  • $IMG000002.jpg
    5 KB · Görüntüleme: 216
Son düzenleme:
arkadaşlar merhaba konunun adını görünce yardımım dokunur diye benim yaşadığımı anlatıyım dedim geçen hafta öğleden sonra test aldım denedim biraz beklenmeli dedikleri için 3 saat falan tuvalee girmedim testim negatif çıktı hemde reglim 10 gün geçmişti ama inanmadım sabah uyanır uyanmaz hiç tuvalete girmeden gidip bi test daha aldım idrarımı kaba koyup ordan aldım örneği ve çok ta belirgin şekilde ikinci çizgi çıktı.bu arada ikinci çizgim 3 dakika sonra çıktı öyle hemen birinciyle aynı anda çıkmıyo ve beta hcg testi yaptırdım 2 gün sonra 186 çıktı. umarım yazdıklarım işe yarar.allah isteyen herkese en kısa zamanda nasip eder inşallah dualarım sizinle:CüvCüv:

nisa tebrikler

seyduna bazılarının ilk idrarları ile çıkıo bebek. bnimki öğleden sonra yapılan test ile çıkmıştı :)

merhaba kızlar siteyi ve sizleri uzun zamandır takip ediyorum ama ilk kez bir şeyler paylaşıcağım.benim 4.5 yaşında bir kızım var.yaklaşık 1 yıl önce hamileliğim kalbi durduğu için alınmıştı.geçen ayda kimyasal gebelik yaşadım.geçirdiğim 3 hamileliğimdede adet günümden 4-5 gün önce idrar testi silikte olsa ikinci çizgiyle sonuç vermişti.bu ayda adetime 6 gün kala test yaptım çok silikti ikinci çizgi.4 gün kala yani bugün yaptım yine silikti ikinci çizgi ama 2 gün öncekinden daha belirgin..
kızlar bi akıl verin sizce hamilemiyim ben..bu arada göğüs ve kasıkarımda ağrılar var..ve ben adet öncesi böyle şikayet yaşamam ...allah herkeze annelik duygusunu tattırır inşallah..inşallah banada 2 kez yaşatır anneliği....

Slm kızlar nasılsınız benimde test örneklerime bakar mısınız 4 gün var gelmesini istemediğim adetime ilk bebeğim düştükten sonra çok istediğim için acaba hayal mi kuruyorumbilmiyorumkismile

nisacım inşallah allah gönlüne göre verir. ve inşallah, sağlıklı bir gebelik geçirirsin

ben de bugün test yaptım ve tıpkı seninki gibi bir sonuçla karşılaştım ama işin garibi, bugün kürtajımın 29.günü. Acaba yine hamile miyim? yoksa vücuttan atılmadı mı hala hormonlar?kafam çok karışık. bu konuda tecrübesi olan arkadaşlar bana yardımcı olabilirler mi?

Kızlar ben bu ay ovulasyon testleri kullandım ilk kez ve testlere göre 16. gün yumurtladım ve 30. gün, yani yarın adet olmam lazım, bikaç gündür kasıklarımda saniyelik batmalar ve aşırı gaz şikayetimden dolayı ümitlenmeye başladım ve dün dayanamayıp bi test yaptım, başta tek çizgi çıktı, hiç beklemeden çöpe attım, yalnız bikaç saat sonra içime bi kurt düştü tekrar baktım teste 2. çizgi silik ama bayağı belirgindi, öyle hayal meyal bi gölge gibi değil yani, bu sabah tekrar yaptım yine tek çizgiydi, okula gitmem gerekiyodu banyoya bırakıp çıktım, öğlen okuldan döndüğümde onda da aynen dünkü gibi 2. silik çizgiyi gördüm akannehir sizce ne düşünmeliyim yaa kafam çok karıştı :bbo: buzamana kadar yaptığım hiçbir testte geç de olsa 2. çizgiyi hiç görmedim, bu sefer farklı bişeyler olmalı ki çıktı diye düşünüyorum yanılıyo muyum sizce bilmiyorumkismile

selam
bende 3 gün üstüste idrar testini kullandım...1.gün ikinci çizgi silik çıktı, 2. gün ikinci çizgi daha silikti,3. gün yani bugün yaptğım ise tamamen negatif....anlamadım yaaaaaaaa......nedir bu ?????

Benim de dün 14.günümdü aşılama yaptırmıştım. Tek çizgi çıktı. Ama kaç gündür hafif başağrısı,mide bulantısı,ateş basması var. Gerçi adet belirtisi de olabilir ama umut işte ((

b-hcg hormonu bir anda yükselmediği gibi bir anda düşmüyor...ben geçen yıl olduğum kürtajımda 2 ayda anca sıfırlandı hcg..yani testler 2 ay hep pozitif cıktı hamile olmadığım halde...

şu anda 11 haftalık hamileyim ve bunu adetim 1 hafta geçtikten sonra yaptığım idrar testinde öğrendim...direk çıktı ikinci çizgi ve öyle silik falanda değildi iki çizgi aynı koyuluktaydı...bundan 3 gün sonra doktora gittiğimde ise hiç kana bakılmadan karından bakılan ultrasonla keseyi gördük...

Son düzenleme:
kızlar idrar testini ilişkiden kaç gün sonra yapmamız gerekiyor herkes adet tarihine göre baz almış da,yani adetimizie 1 hafta varken ama ilişkiye gireli 3-4 gün olmuşken idrar testi yapılırmı ?

çok erken olur,büyük bir ihtimalle negatif sonuç çıkar boşu boşuna moralini bozarsın.
belki regline 1-2 gün kala bir test yapabilirsin.
en sağlamı regli gecikmesiyle yapılan test.

çok erken olur,büyük bir ihtimalle negatif sonuç çıkar boşu boşuna moralini bozarsın.
belki regline 1-2 gün kala bir test yapabilirsin.
en sağlamı regli gecikmesiyle yapılan test.

teşekkür ederim dediğin gibi de zaten negatif çıktı en azından stresi attım üzerimden,acabalarımı sildim Artık reglim gecikmeden böyle bi strese girmem en azından.

merhabalar yeni katıldım aranıza aslında takip ediyorum konuları ama yazmamıştım neyse son adet tarihim 7 ağustos o tarihten itibaren korunmadık adetlerim düzensizdir ama ilk defa bu kadar geç oldu neredeyse 1 ay geçti ve olmadım dün gece test yaptım ilk çizgi koyu ve belirgindi daha sonra 3-4 saat sonra çok hafif te olsa 2 çizgiyi gördüm (eşim görmediğini söyledi ama) belki psikojiktir dedimve sabah daha belirgindi.. sabah ilk idrarımda yaptım 1 saat sonra yine çok az gördüm ve işe gittim akşam döndüğümde sabahkinden daha belirgindi ama yinde çokçok azdı ve eşimde gördü bu sefer.aslında umudum yok bu kadar kısa sürede olurmu bilmiyorum birde adet düzensizliği yaşadığım için hiç umudum yoktu.ama burdaki çok haifite olsa gebelik çıkanları gördükçe umutlandım ama kan testi yaptırıpta negatif sonuç almaktan korkuyorum.uzun yazdım şimdiden vereceğiniz cevaplar için teşekkür ediyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…